Ova tema sadrži 725 odgovora, ima 94 glasa i poslednji put je ažurirana od strane  Kacia 5 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 726 ukupno)

Insemenacija (IUI)

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

majcekzmajcek uz tebe sam samo hrabro :-*

Prex
    Član
    Prex

Devojke, drzim vam palceve i sve najbolje!!! :HAG: :HAG: :HAG:

bebolina
    Član
    bebolina

Majcekzmajcek mislim na tebe!Bice sve u redu,NE BRINI.

jecac
    Član
    jecac

Evo mene posle duzeg vremena. Racunar nas je nesto zezao pa nisam mogla da pristupim internetu. Inseminacije mi nije uspela i u sredu idem u front. Neznam sta ce sad da mi rade jer mi je dr prosli put rekao da ako ova inseminacija ne uspe moram na ivf.

kika
    Član
    kika

STA JE IVF ?
    MOJA ZAOVA USKORO TREBA DA IDA NA VANTELESNU ( JEL TO TO ), INSEMENACIJA IM NIJE USPELA 2 PUTA.

jecac
    Član
    jecac

To je to. I sem sto je vantelesna oplodnja skupa ona nosi i odredjen rizik za zenu zbog velikog unosa hormona. Ja neznam sta cu.

Hristina
    Član
    Hristina

Zdravo svima,

Ja sam nova na ovom sajtu, i ima dosta dobre informacije sto sam za sada videla. Ja trebam da idem na IUI inseminaciju sad u Junu, pa bih htela da znam dali jos neko to prosao i kako je prosao. Dali ste ostali u drugom stanju i kako je cela procedura bila. Isto tako bih htela da znam koja je sansa ili procenat da se dobiju blizanci ili trojke kroz inseminaciju.

Hvala svima na pomoci i Cestitam svima na Nove Bebe!

Hristina
    Član
    Hristina

Zdravo svima,

Ja sam nova ovde i zelela bi da znam i da razgovaram sa nekim koja je prosla inseminaciju. Ja sad prolazi hormonsku sliku i dr. mi je rekao da bi trebali da uradimo IUI utoko Juna, pa bi volela da znam ko je kako prosao i na koj put su ostali u drugom stanju. Ja imam punih 37 godina nisam nikad bila u drugom stanju ali imam visoku i izvrnutu matericu a moj suprug ima 25 godina i ima dobru spermu samo malo kvalicinksi tako da je dr. rekao da bi trebali da uradim IUI sto pre zbog mojih godina i sto ipak zelimo da imamo dete. Isto bi zelela da znam koja je veratnoca sa blizance ili vise dece kroz IUI.

Hvala vam unapred i cestitam svima na trudnoce i beba. :cvecko:

Nouselle
    Član
    Nouselle

evo i ja sam nova.
    ja bi trebalo da idem 23. jula 🙂 :love:

jecac
    Član
    jecac

Pozdrav. Neznam koliko ste citale teme sa ovog foruma jer sam vec pisala o mom slucaju ali ponovicu opet. Ja sam prosla kroz 6 inseminacija i nazalost nista. Drugom je ostvarena trudnoca ali je na zalost doslo do pobacaja. Sada cekam vantelesnu oplodnju. Sve sto vas interesuje o ovom postupku, pitajte i odgovoricu vam.

Hristina
    Član
    Hristina

jecac…nadam se da ces uspeti, mogu da zamislim tvoju zelju da uspe i da znas da ti drzim fige….

moju inseminaciju sam vec imala 1og Juna i sve simptome moguce imam…..tako da sutra mogu da uradim test i nadam se da cu da ugledam II crtice…iako sam kao curka vec tri komada uradila prevreme……pozdrav svima

jecac
    Član
    jecac

Hristina, drzim ti palceve da uspe. Ja sam prosla kroz sve to i znam kako ti je. Meni je 12 dana nakon inseminacije test baby rapid pokazao drugu crticu. Najbolje ti je da proveris betu ako mozes. Ja treba da se cujem sa dr u vezi vantelesne i sva sam zivcana. Uzas. Da nevolja bude veca, kasni mi. Bojim se da nije neki poremecaj hormona.

Hristina
    Član
    Hristina

jecac super si i hvala ti….eto jutros sam uradila baby rapid i meni nije pokazalo drugu crticu, sto meni sad tek nije nista jasno, jer imam sve simptome pogotovo tu jutarnju mucninu sto mene vise hvata popodne i uvece i meni i dalje kasni, tako da ja sad tek neznam sta se desava….odmah sam zvala dr. i sigurno je poludeo kad me cuo jer je ipak nedelja a ja naravno panicem da nesto nije uredu, i on mi je rekao da ga sutra zovem pa ce mi reci koj dan ove nedelje da dodjem pa ce verovatno da uradi us da vidi ako jesam trudna a da test samo nije pokazao nista…nadam se da je to a ne nista drugo……a tebi svaka ti cast…..znam kako je meni ovo sa inseminacijom a tek kako tebi sto cekas vantelsnu, ali ja imam veru da ce ti sve biti uredu i da cemo i ja i ti i sve ostala drugarice ovde sto cekaju II crtice da ih vidi u svoje vreme….iako mi to sve hocemo sad da se desi ali Bog ce kad tad da nas Blagoslovi i da i nama da tu srecu….

jecac
    Član
    jecac

Kao sto sam ti vec rekla, najbolje je da proveris betu. ako je doslo do trudnoce, ona jos uvek ne moze da se vidi pomocu uz. Mislim da je za mucnine jos rano jer one krecu tek u 5, 6 nedelji. Nije iskljucivo da test pokaze lazan rezultat. Ja sam ih dosad uradila minimum 20 ali su uvek bili tacni. Postoji mogucnost da si ostala trudna posle inseminacije pa da test jos ne moze da pokaze. Ja jos nisam dobila ali nemam vise zivaca da radim testove. Pokusavam da ne mislim na to ali je tesko. Jednom mi je na nervnoj bazi kasnilo 10 dana (inace uvek imam na 31 dan), i kada sam dobila rezultat bete, dobila sam posle pola sata. Psiha je cudo. Pokusaj da ne mislis na to, mada je znam koliko je tesko jer sam sve to prosla i jos uvek prolazim. Kakav god bio ishod ove inseminacije, moras da budes jaka i da verujes usebe i sve to sto ti rade jer ce jedino tako i uspeti. Drzim palceve i javljaj sta se desava. Pozdrav

Hristina
    Član
    Hristina

jecac a sta je beta? ili to preko krvi ili nesto drugo? videcu sta ce biti i sta ce cika dr. da kaze…..pa se cujemo uskoro hvala ti jos jednom

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 726 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.