Ova tema sadrži 725 odgovora, ima 94 glasa i poslednji put je ažurirana od strane  Kacia 5 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 721 članaka - 721 do 726 (od 726 ukupno)

Insemenacija (IUI)

• Wish
    Član
    Wish

Kobrice jos jednom cestitke i na ovoj temi, interesuje me da li ima sanse da ja idem na inseminacije u Betaniju iako sam iz Subotice?Placala si inseminacije?

MAZA1972
    Član
    MAZA1972

Devojke, :zvezda:
    danas sam završila sa analizama i brisevima za vto i iui.Svi su nalazi uredni :bravo: :bravo: :bravo:
    Mnogo sam brinula da li će biti uredan nalaz papa testa ,jer sam pre imala IIIa grupu i dve biopsije…sve bi mi palo u vodu i VTO i IUI ,pa možete misliti,totalno sam pukla od sekiracije :sok:
    Nacrtala sam se rano jutros ,bila sam prva na redu, i ponela sve rezultate, da bih dobila uput za IUI u N.Frontu.
    Moja dr. nije bila sigurna da li treba plavi ili zeleni,da li i mm.treba da izvadi uput…nakraju sam dobila plavi na kom piše folikulometrija:?: ❓ ❓
    Šta mislite,jel mogu na taj uput:?: treba da se javim u sredu u Front, tad mi je 9 dan ciklusa.

MAZA1972
    Član
    MAZA1972

Da li Pregnil može da se primi u toku folikulometrije u prirodnom ciklusu,dakle bez stimulacije klomifenom?:?:
    Pitam,zato što kod mene folikuli normalno napreduju,ali prerastu veličinu i ne puknu? ❗
    Naredne nedelje počinjem sa folikulometrijom i zakasnila sam da bi mi dali klomifen,pa mi nije jasno jel može da se radi inseminacija u prirodnom ciklusu sa pregnilom?

kobrica
    Član
    kobrica

Wish, izvini, nisam videla tvoje pitanje.

Ne znam da li moze neko iz Subotice da ide u Betaniju na inseminacije. Ja mislim da moze, ali ipak bih ti savetovala da pozoves Betaniju i pitas. Ne, u Betaniji nisam placala inseminacije, ide se preko uputa od ginekologa. Uput vazi 6 meseci.

Mazo, moze Pregnil da se dobije i u prirodnom ciklusu, kod inseminacija moze sve. Pregnil sluzi za pucanje folikula. Ne mora ni vto, a kamoli inseminacija da budu stimulisani.

MAZA1972
    Član
    MAZA1972

:zvezda: Kobrice,:zvezda: HVALA!:zvezda:

Kacia
    Član
    Kacia

Devojke, sta se desilo sa ovim forumom i temom? Nije me bilo pa prilicno dugo a evo sada pogledah nigde nikog nema 🙁

Gledanje 721 članaka - 721 do 726 (od 726 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.