Ova tema sadrži 3 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 8 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

Iskustva sa shopping nights?

• srecna mama

Drage dame,

Shopping night je u petak 08.10.Nikada nisam bila, sad sama se zaintersovala jer uskoro imam svadbu na koju idem, potrebna i je haljina i cipele.Vidim da je u mnogim radnjama snizenje oko 20 posto,cak u nekim i vise.Odnosno toliko ce biti, vredi otici.Mada, ono sto me zanima je:da li ste bile, kakva je situacija, da li je velika guzva, da li treba da se bijem :batina: , cupam za kosu :kadtedovatim: ,

i stojim u redu 5 sati, i kada dodjem na red ne ulovim nista.Iskreno, pitam to sve jer nemam iskustva, pa tako je zaista tako, da ne idem…Nemam zivaca zaista da uskacem, gurkam se, bijem, grabim i tome sl.pogotovo zato sto idem sa muzem koji ce ako e tako najablaze receno :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija:

Inace, shopping night je u Knez Mihailovoj,i traje od 20h do 24h.

Molim vas za iskustva, da li vredi ici ili mi je bolje da :upomoc:

njamiii
    Član
    njamiii

Nemam licnog iskustva, ali cuh da ume da bude sorka, skoro pa kao noc muzeja 😆
    Treba stvarno biti hrabra pa povesti mm-a. Moj bi se samospalio na sred trga 😐

srecna mama

Pa, dobro Njami, mora neko da nosi kese 😈 .Elem, sutra idemo malo da procunjamo po buticima da vidismo sta ima, i vec kuka. :galamdzija: Ne podnosi trzne centre, kaze da tamo doalze 90 posto klinke koje samo zure u izloge, niko nista ne kupuje, najbolji je kad stane ispred vrata i kaze, evo pogledaj, i pocni da brojis koliko njih izadje sa kesama.Necu vise ovde da dolazim, ovo je legloooo foliranataaa….. :galamdzija:

srecna mama

Moracu da obratim paznju da slucajno ne prosvercuje benzin i sibicu.

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.