Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Porođaj Iskustvo sa porodilistem Dragisa Misovic

Ova tema sadrži 59 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Saky 7 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 60 ukupno)

Iskustvo sa porodilistem Dragisa Misovic

• medeni
    Član
    medeni

Hvala nema druge moracu da zvrcnem..ne bih volela bez eidurala da prodjem

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Medeni, ako se jos nisi porodila da ti kazem da ne brines za epidural! Daju oni to i bez tog papira od anesteziologa, samo trazi! I naravno ponesi svoje rezultate, poslednju krvnu sliku i to ako ti traze. Ja sam se brinula za epi da li cu dobiti jer sam strogo lezala i nisam mogla na razgovor sa anesteziologom. Ali cima sam stigla na pripremu za porodjaj, anesteziolog je provirio u sobu za pripremu i pitao: „Je l te boli?“ posto sam ja govorila uf, uf :))))))) Sestra mu kaze:“Cekajte doktore tek je stigla, jos nije ni pregledana“, a on:“ Ma sta me briga, vidis da je boli, sad cemo mi odmah epidural da damo“. Tako je i bilo, cim sam obavila klistir i tusiranje, dali su mi epi, niko me nije pitao ni za kakav papir. Tako da, bez brige! U Misovicu vrlo vode racuna da te porodjaj ne boli, ako postoji mogucnost da ti olaksaju, posto im je to politika – tako naredio upravnik. Srecno i veselo da se porodis! 🙂

medeni
    Član
    medeni

Bila sam posle kontrole na razgovoru da ne brinem:) a dogovorile smo viđanje sada u utorak pa ako budem otvorena ostavlja me, da ponesem kesicu itd..kontrakcije me unazad 2dana muuuče, nemaju ritam aliii stomak ubija,sada popušta malo…verovatno se telo sprema nema šta

medeni
    Član
    medeni

I još da se preslišam u kesi pribor za ličnu, mrežaste gaće i ulošci,peškiri, keks i voda.jel to to?Za pampers mi ne rekoše:?

Saky
    Član
    Saky

Medeni obavezno malo pakovanje pampersa i srecno ;]

medeni
    Član
    medeni

hvala, sutra je dan d pa kako bude:)

medeni
    Član
    medeni

Dal rade otpuste vikendom?

Saky
    Član
    Saky

medeni rade,mi smo otpusteni u nedelju.kod njih je takva guzva da nema subota,nedelja,svaki dan je kao radni

Mikac
    Član
    Mikac

Joj kad cujem kako pricate o ovom porodilistu, dodje mi da se i ja tamo porodim. Vi neznate kolike ste srecnice, ovde ako je desti deo toga, o epiduralu, vezama i cenama jos i da ne pricam, i sto te ostave na stolu dok ti beba ne ispadne maltene, a o podizanju bebe i savetami majkama da i ne pricam. Kad vas citam kao da zivimo u dve razlicite zemlje.:(

medeni
    Član
    medeni

Hvala saky..
    Mikac jeste Dragiša posebna institucija…ja sam utekla iz druge bolnice..neuslovno, bubice trčkaju, rđa po natkasnama a dušeci od pre rata..zaglavih slučajno pa isti dan se odjavih:) ima odeljenja gde ulažu jadni ali sve zavisi od paricašefova itd itd…ima tu faktora milion..kada prvi put kročih nogom u DM raspametih se, kultuuuuura…zaista se osetim uvaženo i lepo..ne moraju sestre ni biti preterano ljubazne ono da mi peze i kezače se dovoljno mi je kad vidim da je novo, čisto, mirišljavo..da mi bubice ne trče ispred i tako neke stvari..tako da i u Beogradu ima i lepog a i ružnog itekako..

Saky
    Član
    Saky

Mikac ja sam Luku rodila u Niskom porodilistu,nazalsot znam o cemu govoris 🙁

Saky
    Član
    Saky

E Mikac setila sam se onaj dan kad smo pricale o hemoroidima da je cimerka moja nadrljala.Dal verujes da je sestra dolazila i vracala joj hemoroide unutra i sto puta ponovila da je ne bude sramota da je zove kad god je potrebno.Cimerka je u ruke ljubila.

Saky
    Član
    Saky

E Mikac setila sam se onaj dan kad smo pricale o hemoroidima da je cimerka moja nadrljala.Dal verujes da je sestra dolazila i vracala joj hemoroide unutra i sto puta ponovila da je ne bude sramota da je zove kad god je potrebno.Cimerka je u ruke ljubila.

Mikac
    Član
    Mikac

Eh Saky, sta reci, ovde te manje vise tretiraju ko zivotinju. Ima mleka, nema mleka i toliko, ni rec o tome sta da uradis, kako, ma uzas. Veterinari bar vole zivotinje, ovi samo gledaju da pobegnu ili da te naprave na budalu. Bar su uveli toplu vodu kad sam se sa sinom porodila, a kad sam se istusirala pogledale su me kao da sam ucinila krivicno delo protiv drzave, o higijeni ne vredi da pricam. Kad mi je muz dosao u posetu, jedva sam prekrila krvave carsave i ublazila smrad sobe luftiranjem na 36 stepeni…Eto, videcemo da li je sada bolje, mada sumnjam

Saky
    Član
    Saky

Da ne idemo previse u off…ja sam lezala na patologiji 2 i slovima DVA meseca,nije bilo tople vode 😯 Sva sreca pa mi mama zivi preko puta(u Rentgenovoj) pa sam trcala svaki dan da se okupam a tadasnji nacelnik je pozvao mm i mog svekra i rekao im da ne moze da garantuje da cemo beba i ja biti dobro jer sam nedisciplinovana,izlazim svakodnevno iz bolnice i da ce ako cuju da sam jednom jos izasla da me izbace 😯

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 60 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.