Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak Izgled zene na osnovu horoskopskog znaka

Ova tema sadrži 86 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anita75love 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 87 ukupno)

Izgled zene na osnovu horoskopskog znaka

• Tijancica
    Član
    Tijancica

Ja sam rak i zaista ima poklapanja

emili
    Član
    emili

ja sam vaga i sto je neverovatno sve mi se poklapa cak i boje moram ovo da odstampam

una
    Član
    una

Ja sam BIk i bogami se vecina stvari poklapa???

Iki
    Član
    Iki

ja sam vodolija i apsolutno mi se nista ne poklapa, to definitivno nisam ja

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Ja sam blizanac i uglavnom se sve poklapa, samo sto ne volim plasticne stvari i sintetiku :anene: ´
    Super je horoskop, :bravo: :bravo: Ella

maleenaa
    Član
    maleenaa

Ja sam vaga i svidja mi se sve sto je u vezi vage napisano.

tijanast
    Član
    tijanast

BLIZANCI – Evo najmladolikije žene u celom zodijaku! Žena Blizanac sve do poznih godina može da razmenjuje garderobu sa svojom ćerkom, stil: Lolita. Intelektualno radoznala, komunikativna, duhovita, briljantna, žena Blizanac je i velika mondenka. Nema tog otvaranja izložbe, pozorišne premijere, značajnog skupa, gde bi ona mogla da usfali…ako joj to ne nalaže i sama njena profesija (često vezana za sredstva za masovnu komunikaciju). Takav napor zahteva i odgovarajuću – kvantitativno bogatu garderobu. Ne može se valjda ići dvaput u istoj haljini! Neprestana želja za novinom kod Blizanaca dovodi do razarajućeg efekta na budžet (njen ili muževljev, svejedno) i do često ekscentričnog “look”-a koji je istovremeno i rezultat egzibicionizma tipičnog za Blizance. Deo tela koji Blizanci simbolišu jesu ruke, koje rado ostaju otkrivene pomoću originalnog džempera čak i zimi, ili je akcenat na neobičnim rukavima. Materijali su često neobični, sintetički radije nego prirodni, lureks, viskoza, plastika. Blizanci vole žutu, kao i fluorescentne i psihodelične boje (tek da ne bi ostali neprimećeni). Modni kreator rodjen u znaku Blizanaca: Fjoruči (Fiorucci).
    Evo mene, ne poklapa se bash deo o materijalim i bojama ali dobro
    A ov ce biti moja Emica
    LAV – Kraljica džungle i kraljica zodijaka, Lavica to mora svima da pokaže i dokaže. Jede isključivo jastoge i kavijar, ujutru umesto bele kafe konzumira po mogućstvu šampanjac, a haljina mora ne samo da bude nekog čuvenog kreatora, nego i najskuplja u celoj kolekciji. Prepoznaćete je čak i ako je ne poznajete po tome što je okićena zlatom, pravim ili lažnim, kao Tutankamon. Ili je sva u šljokicama i svili još od ranog jutra. Obično ima lepu bujnu plavu ili ridju kosu, pravu lavlju grivu, a ako je po prirodni tamna, često se farba u plavo. Ukoliko joj materijalne mogućnosti ne dozvoljavaju sve te skupe toalete i nakit, Lavica je u stanju da se monstruozno zapusti i – istakne se barem time. Tamo gde žena Ovan mora da stigne prva u sportskom smislu, Lavica mora da stigne prva u smislu društvenog prestiža. Pa kom opanci kom obojci! Omiljena boja je naravno zlatno žuta, eventualno narandžasta. Modni kreator rodjen u znaku Lava: Iv Sen Loran (Yves Saint Laurent).
    Josh je samo pitanje kako ce tata da izdrzi „razarajuci efekat na njegov budzet“ 🙂

duki_swe
    Član
    duki_swe

Ja sam u horiskopu blizanci i dosta toga se poklapa, ali omiljene boje definitivno ne 🙂

Ana81
    Član
    Ana81

ŠKORPIJA – Najseksepilniji, najmisteriozniji, najdramatičniji znak. Škorpija izgara (i sebe i druge). Prepoznaćete je po veoma prodornom pogledu crnih očiju kojima vas svlači – i telesno i duševno, pojavni vid stvari je ne zanima, ona hoće suštinu. Iako je često nepravilnih crta ili gradje, na veliku zavist standardnih lepotica njenom magnetizmu teško ko od muškog sveta može da odoli. Prema tome, može da se oblači kako hoće i ona to i radi. Najvise voli crno, sado-mazo komplete, odeću koja liči na donji veš (korsete, haljine kombinezon kroja), kožne odevne predmete. Njena sklonost ka misteriji voli igru vidim-ne vidim, znaci duge suknje sa prorezom, potpuno zatvorene bluze s dugačkim rukavima, ali – providne, kao i orijentalne komplete u stilu “igra sedam velova”. Deo tela koji Škorpija simbolizuje jeste genitalna zona, tako da bi njima najviše odgovarala moda jako niskog struka koji otkriva i rublje i okolinu. Modni kreator rodjen u znaku Škorpije: Stefano Gabana (Gabbana)

😯 😯 PROSTO NEVEROVATNO KOLIKO JE TACNO!!!
    MADA SE NE SLAZEM ZA“Deo tela koji Škorpija simbolizuje jeste genitalna zona, tako da bi njima najviše odgovarala moda jako niskog struka koji otkriva i rublje i okolinu“ ALI BOZE MOJ!

Masha&Tasha

RIBE – Romantične, s raznovrsnim umetničkim talentima, beskrajno ženstvene, sentimentalne, empatične Ribe – za razliku od sebi suprotnog znaka, Device, simbol mode, ali se uglavnom bavi proizvodnjom odeće u velikim serijama – modu smišljaju. Najveći broj genijalnih modnih kreatora rodjen je u znaku Riba: Živansi (Givenchy), Moskino (Moschino), Kenzo, Helmut Lang, Andre Kurez (André Courreges)… Deo tela koji Ribe simbolišu jesu stopala (mnoge balerine su Ribe ili imaju planete u Ribama), tako da je njihov najomiljeniji deo “odeće” ustvari obuća. Obično imaju lepa stopala i kad bi mogle nosile bi što otvorenije sandale i zimi. Njihov budžet strada zbog kolekcije cipela. Zbog svog vladaoca, Neptuna, obožavaju “look” sirena ili što bi mi rekli riba-devojka i uopšte sve sto ima veze s morem. Njihova romantična i sentimentalna priroda nalaze im razne čipke, muslin, volane, zvonaste suknje. Ribe ne žale ni maštu, ni novac da bi se obukle “kao nijedna druga” i uglavnom u tome uspevaju. Originalne su. Boje su: ciklama roze, zumbul plavo, belo, srebrnasto. Kreator rodjen u znaku Riba: Aleksandar Mek Kvin (Alexander McQueen)

Evo i ja da se prokomentarisem, vala ne da imam cipela, nego 🙄 …to mi je ko da sam otisla po hleb kad se vratim kuci sa novim cipelama!

ada
    Član
    ada

RIBE – Romantične, s raznovrsnim umetničkim talentima, beskrajno ženstvene, sentimentalne, empatične Ribe – za razliku od sebi suprotnog znaka, Device, simbol mode, ali se uglavnom bavi proizvodnjom odeće u velikim serijama – modu smišljaju. Najveći broj genijalnih modnih kreatora rodjen je u znaku Riba: Živansi (Givenchy), Moskino (Moschino), Kenzo, Helmut Lang, Andre Kurez (André Courreges)… Deo tela koji Ribe simbolišu jesu stopala (mnoge balerine su Ribe ili imaju planete u Ribama), tako da je njihov najomiljeniji deo “odeće” ustvari obuća. Obično imaju lepa stopala i kad bi mogle nosile bi što otvorenije sandale i zimi. Njihov budžet strada zbog kolekcije cipela. Zbog svog vladaoca, Neptuna, obožavaju “look” sirena ili što bi mi rekli riba-devojka i uopšte sve sto ima veze s morem. Njihova romantična i sentimentalna priroda nalaze im razne čipke, muslin, volane, zvonaste suknje. Ribe ne žale ni maštu, ni novac da bi se obukle “kao nijedna druga” i uglavnom u tome uspevaju. Originalne su. Boje su: ciklama roze, zumbul plavo, belo, srebrnasto. Kreator rodjen u znaku Riba: Aleksandar Mek Kvin (Alexander McQueen).
    —–

S jedne strane je tacno jer sam luda za cipelama ali bukvalno,a opet s druge strane nemam apsolutno nikakvog umjetnickog talenta!!! 😆

grace
    Član
    grace

STRELAC – Amazonka i istraživač Severnog pola (makar samo u mašti), velika putnica i sportistkinja, ponekad misionarka medju urodjeničkim plemenima, žena Strelac se odlikuje ubedljivo najlepšim nogama. Znači, mini suknje i čizme do mile volje. Dinamična žena koja zna šta hoće, Strelac te prelepe noge često odeva i u pantalone jer su joj komotnije za putovanje ili sport, a da će pritom nekom uskratiti rajsku viziju nije joj ni na kraj pameti. Kad se umije ili istušira, žena Strelac misli da je privela kraju svoj tretman za lepotu za taj dan. Nije kaćiperka niti pomodarka, ali pleni prelepim osmehom, gore pomenutim dugim nogama i neizveštačenom jednostavnošću svog stila. Odgovara joj sportski i “etno” stil. Nemojte se iznenaditi ako je sretnete u sariju ili čadoru – to su njeni suveniri sa putovanja. Njene boje su crvena kao nar, ljubičasta, tamno naranždasta, braon. Modni kreator rodjen u znaku Strelca: Alesandro Delakva (Alessandro dell’Acqua).

Neke istine ima ,al iskreno ne previše ,pogotovo za moje omiljene boje.

lampica
    Član
    lampica

BLIZANCI – Evo najmladolikije žene u celom zodijaku! Žena Blizanac sve do poznih godina može da razmenjuje garderobu sa svojom ćerkom, stil: Lolita. Intelektualno radoznala, komunikativna, duhovita, briljantna, žena Blizanac je i velika mondenka. Nema tog otvaranja izložbe, pozorišne premijere, značajnog skupa, gde bi ona mogla da usfali…ako joj to ne nalaže i sama njena profesija (često vezana za sredstva za masovnu komunikaciju). Takav napor zahteva i odgovarajuću – kvantitativno bogatu garderobu. Ne može se valjda ići dvaput u istoj haljini! Neprestana želja za novinom kod Blizanaca dovodi do razarajućeg efekta na budžet (njen ili muževljev, svejedno) i do često ekscentričnog “look”-a koji je istovremeno i rezultat egzibicionizma tipičnog za Blizance. Deo tela koji Blizanci simbolišu jesu ruke, koje rado ostaju otkrivene pomoću originalnog džempera čak i zimi, ili je akcenat na neobičnim rukavima. Materijali su često neobični, sintetički radije nego prirodni, lureks, viskoza, plastika. Blizanci vole žutu, kao i fluorescentne i psihodelične boje (tek da ne bi ostali neprimećeni). Modni kreator rodjen u znaku Blizanaca: Fjoruči (Fiorucci).

Rekla bih da se nalazim ovde, a posebno sto se tice boja… ja obozavam zive boje!!!

bubili74
    Član
    bubili74

VODOLIJA – Najnekonvencionalniji znak koji ima stalnu potrebu za transformacijom. Vodolija ne prati modu nego anticipira modne trendove. Talentovana je za genijalnu improvizaciju. Njen stil je futuristički i revolucionaran. I u doslovnom i u prenosnom smislu. Srešćete je lako u majicama s likom Če Gevare (Che Guevarra) i političkim porukama. Obožava bižuteriju i šminka se tako da ponekad imate problema da je prepoznate. Kao da je uzela nešto od sebi suprotnog znaka, Lava, voli sve što sjaji i šljasti, sintetičke materijale kao lureks (lurex) protkane zlatnim nitima, šljokicama, perlama, kristalima, kao i materijale čija se boja preliva kao taft ili svileni moher. Voli perje na odeći, ali i tehno stil. Boje su električno plavo u svim nijansama, kobaltna, zelena kao voda, sve metalizirane boje. Kreator rodjen u znaku Vodolije: Kricija (Krizia).

Od svega ovoga meni prilici samo ova prva recenica

racic
    Član
    racic

LAV – Kraljica džungle i kraljica zodijaka, Lavica to mora svima da pokaže i dokaže. Jede isključivo jastoge i kavijar, ujutru umesto bele kafe konzumira po mogućstvu šampanjac, a haljina mora ne samo da bude nekog čuvenog kreatora, nego i najskuplja u celoj kolekciji. Prepoznaćete je čak i ako je ne poznajete po tome što je okićena zlatom, pravim ili lažnim, kao Tutankamon. Ili je sva u šljokicama i svili još od ranog jutra. Obično ima lepu bujnu plavu ili ridju kosu, pravu lavlju grivu, a ako je po prirodni tamna, često se farba u plavo. Ukoliko joj materijalne mogućnosti ne dozvoljavaju sve te skupe toalete i nakit, Lavica je u stanju da se monstruozno zapusti i – istakne se barem time. Tamo gde žena Ovan mora da stigne prva u sportskom smislu, Lavica mora da stigne prva u smislu društvenog prestiža. Pa kom opanci kom obojci! Omiljena boja je naravno zlatno žuta, eventualno narandžasta. Modni kreator rodjen u znaku Lava: Iv Sen Loran (Yves Saint Laurent).

Apsolutno netacno u mom slucaju, jedino imam lepu kosu, ali crnu.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 87 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.