Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak Izgled zene na osnovu horoskopskog znaka

Ova tema sadrži 86 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anita75love 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 87 ukupno)

Izgled zene na osnovu horoskopskog znaka

• MISEL
    Član
    MISEL

Ja sam Vaga i uklapam se u ovo 99 %….Kao sto tanja rece nisam tip Gvinet Palto al ostalo je sve pogodjeno u mom slucaju, pogotovu za boje i za cipele .Inace vage umem da prepoznam iz aviona , i sa njima seuvek super slazem

dunav
    Član
    dunav

Pa ne bih baš rekla da volim da ističem svoje poprsje i volim baš sportski da se oblačim bilo u kućnoj ili u poslovnoj varijanti. Boje su o.k.

zMayica
    Član
    zMayica

meni je sve preslikano, riba-rak 🙂 sta reci

zMayica
    Član
    zMayica

definitivno modni manijak, ali ne zalim 🙂 a to za umetnost moj ‘fax’ je dizajn enterijera

tanja011
    Član
    tanja011

riba/skorpija
    dizajner umetnicki fanatik.samo ovo za cipele nije tacno.

Ivanela
    Član
    Ivanela

Bas je zanimljivo. Ja sam dupli Jarac i gotovo sve se poklapa, osim da volim crnu boju, jedino volim kosu crnu a odecu nikako.

Nemanjina mama

[QUOTE]Ana81 – 8/11/2007 19:51

ŠKORPIJA – Najseksepilniji, najmisteriozniji, najdramatičniji znak. Škorpija izgara (i sebe i druge). Prepoznaćete je po veoma prodornom pogledu crnih očiju kojima vas svlači – i telesno i duševno, pojavni vid stvari je ne zanima, ona hoće suštinu. Iako je često nepravilnih crta ili gradje, na veliku zavist standardnih lepotica njenom magnetizmu teško ko od muškog sveta može da odoli. Prema tome, može da se oblači kako hoće i ona to i radi. Najvise voli crno, sado-mazo komplete, odeću koja liči na donji veš (korsete, haljine kombinezon kroja), kožne odevne predmete. Njena sklonost ka misteriji voli igru vidim-ne vidim, znaci duge suknje sa prorezom, potpuno zatvorene bluze s dugačkim rukavima, ali – providne, kao i orijentalne komplete u stilu “igra sedam velova”. Deo tela koji Škorpija simbolizuje jeste genitalna zona, tako da bi njima najviše odgovarala moda jako niskog struka koji otkriva i rublje i okolinu. Modni kreator rodjen u znaku Škorpije: Stefano Gabana (Gabbana)

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Lelejn
    Član
    Lelejn

ma sve tacno ali pomesano ja sam riba/devica, pa je tacno kad se iskombinuje nesto umereno malo od jednog malo od drugog, malo pomesano ,ali u sustini to jesam ja skroz na skroz
    inace mi je baka devica i puno je sila iz hobija i dodatne zarde, a dda bas obozava klasiku i zutu boji i radi ono sa dugmadima i haljinom 😆 , ziva istina!

JOgi
    Član
    JOgi

Ja sam strelac i mogu vam reci da sam se pronasla u svemu, ili bar skoro svemu (ono za sportskog tipa – izgledam kao sportski tip ali … sta to bese sport)
    Ne uzivam u mini suknjici, iako imam duge noge, ali da sam avanturista, uvek spremna za akciju to jesam. Takodje obozavam braon, crveno, nar
    Ma sta vse da vam kazem

JOgi
    Član
    JOgi

Paradoksalno, znak koji odgovara 6. kući u zodijaku, a 6. kuća simbolizuje modu, često je veoma skromno i neupadljivo odeven. Devica je pre krojačica nego mondenka. Devica voli sve sto je korisno i praktično, a to u njenom slučaju znači odevne predmete sa džepovima i velike tašne, koje su za nju ponekad fetiš i ima celu kolekciju istih.

Sad tek videh i u podznaku se pronalazim.

Angie
    Član
    Angie

Slazem se ,ne bas u potpunosti ali to je to u sustini

Kale79
    Član
    Kale79

OVAN – Jovanka Orleanka zodijaka, neposredna, hrabra, odlučna i dinamična, žena Ovan (ili ako ima ascendent, Veneru ili Mesec u Ovnu) voli sport, brzu vožnju i tzv.izrazito muške profesije: srešćete ćete je lako kao inženjera na nekom gradilištu, strogog islednika u policiji (ili oficira u vojsci u zemljama gde je to moguće). Ovakav temperament i profesije podrazumevaju i odredjeni stil u oblačenju – udoban, praktičan i koji ne sputava pokrete. Ako se ne radi o pravoj uniformi, Ovnu se u svakom slučaju dopada “vojni stil”, mimeticke pantalone, majice i vindjakne i sve vrste trenerki i patika, koje obilato i koristi tamo gde im je mesto, na sportskom terenu. Ovan nema problema sa linijom, osim ako Venera nije u nešto “oblijem” Biku. Često ima lepe noge (trigon sa Strelcem) koje otkriva bermudama i šorcevima a ne mini suknjom. Dobro joj stoji top s “američkim” izrezom, zatvoren do grla ali koji otkriva ruke i iskrojen je oko pazuha, uz dodatnu prednost (s tačke gledišta Ovna) da “sabija” grudi u neku vrstu modernog oklopa. Deo tela koji Ovan simboliše jeste glava, koja mora da je otkrivena i po najžešćoj mećavi, čak je i kosa u največem broju slučajeva kratka. Boja je crvena. Omiljeni materijal, ne treba ni pominjati – vuna. Modni kreator rodjen u znaku Ovna: Vivijan Vestvud (Vivienne Westwood).

SVE, SVE je OK, i radim „muski“ posao i kratka kosa i crvena boja, la mi je definitivno Venera u „oblijem“ Biku ;]

Ania
    Član
    Ania

ja sam devica i apsolutno mi nista nije pogodjeno! a inace od osobina sam tipicna devica. no sto se garderobe tice potpuno se ne uklapam tu, volim sve na granici kica, nikako prakticno vec vrlo smelo, lude sesire, stiklice, puno nakita, i najvise haljinice u ogromnim kolicinama i sto upadljivije…
    a nisam znala to za francusku (da je u znaku device), i ne razumem bas na sta se to odnosi? u svakom slucaju diplomirala sam francuski pa mi je drago, sta god to znacilo 🙂

Mary
    Član
    Mary

ja sam djevica i od napisanog je tacno samo da Voli velike torbe i ima cijelu kolekciju istih. tacno!!! ostalo ne.

pejana
    Član
    pejana

Nemanjina mama – 2/4/2008 16:34

[QUOTE]Ana81 – 8/11/2007 19:51

ŠKORPIJA – Najseksepilniji, najmisteriozniji, najdramatičniji znak. Škorpija izgara (i sebe i druge). Prepoznaćete je po veoma prodornom pogledu crnih očiju kojima vas svlači – i telesno i duševno, pojavni vid stvari je ne zanima, ona hoće suštinu. Iako je često nepravilnih crta ili gradje, na veliku zavist standardnih lepotica njenom magnetizmu teško ko od muškog sveta može da odoli. Prema tome, može da se oblači kako hoće i ona to i radi. Najvise voli crno, sado-mazo komplete, odeću koja liči na donji veš (korsete, haljine kombinezon kroja), kožne odevne predmete. Njena sklonost ka misteriji voli igru vidim-ne vidim, znaci duge suknje sa prorezom, potpuno zatvorene bluze s dugačkim rukavima, ali – providne, kao i orijentalne komplete u stilu “igra sedam velova”. Deo tela koji Škorpija simbolizuje jeste genitalna zona, tako da bi njima najviše odgovarala moda jako niskog struka koji otkriva i rublje i okolinu. Modni kreator rodjen u znaku Škorpije: Stefano Gabana (Gabbana)

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Sto posto tacno!!!

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 87 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.