Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak Izgled zene na osnovu horoskopskog znaka

Ova tema sadrži 86 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anita75love 8 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 87 (od 87 ukupno)

Izgled zene na osnovu horoskopskog znaka

• Hubba Bubba

Ih ja sam dupla skorpija! To sam ja glavom i bradom!

saveta
    Član
    saveta

Ja sam devica koja je trebala da bude rodjena u znaku vage i podznakom u blizancima pa tako da kad iskombinujem ta 3 znaka sve se poklopi.

T3
    Član
    T3

BIK – Ovo je žena koja voli tradiciju, kuću, prirodu i – dobru kuhinju. Obično je odlična kuvarica s posebnim osvrtom na pečena mesa. U ovoj darežljivoj prirodi ženstvene obline su čest slučaj (osim ako Venera ili ascendent nisu u Ovnu ili Blizancima). Iz gore navedenih razloga žena Bik dugo razmišlja pre nego što kupi neki odevni predmet, jer: kako će se to odraziti na kućni budžet? A kako na njen “imidž”? Voli istovremeno praktične a rafinisane i lepe stvari. Dobro joj stoje tanji materijali, drapirani ili koji lepo padaju, tako da se njene manje ili više izražene obline ne ocrtavaju s preteranom jasnoćom. Bik voli i lepo joj stoji “folk” stil koji se slaže uz njenu obično gustu i sjajnu, često dugu kosu. Deo tela koji Bik simboliše jeste vrat – Bikovi imaju lep vrat (i glas) i ne podnose šalove, ešarpe, ogrlice, odnosno kad ih nose, nose ih spuštene tako da vrat ostaje slobodan. Boje Bika su nežne i prolećne kao i sam znak: intenzivna ružičasta, zelena kao voda, smaragdna, bela, nežna žuta. Modni kreator rodjen u znaku Bika: Valentino.

uglavnom sve tacno i pogodjeno!!!!!!

srecna mama

ja sam rak, osetljiva, nzena, ranjiva, bas takva…i nije bas za pohvalu.

secer
    Član
    secer

RIBA- to sam ja:)……uglavnom se poklapa sa onim na pocetku objasnjenjima……ali u podznaku sam lav tako da imam i tih nekih karakteristika…..

MilicaCale

Ovan. Nije pogodjena ni polovina, znaci, manje od slucajno pogodjenog.

Jasmina Babic

Bik: tacno 100%

Biterlemon

He,he ja izgleda nisam blizanac… po nesto se poklapa, ali veoma malo,a boje definitivno NE! kao ni materjali….

sladjanam
    Član
    sladjanam

Oh, zaboga, ovo nema veze s vezom, ja sam ovan u horoskopu, i ne da ne volim taj militari fazon, baš fuj. Ne mislim ni da je patikama mesto na sportskom terenu, ali trenerkama nije mesto van njega ili van kuće. I volim bre mini suknje, i suknje upošte, i štikle, cipele, sandale…

sarica1983

Rak: tradicionalna, osetljiva, obožavam decu, volim da kuvam

VesnaS
    Član
    VesnaS

Devica;nezan izgled iza kojeg se krije zmija:-)) hahah
    U podznaku ovan, nemam ni d.od device. Pricam kao navijena, puno puta kazem sta ne mislim zbog cega se kajem.

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Ja sam vodolija i generalno se slažem……. 😉
    Nešto nas malo ima…..

Gledanje 76 članaka - 76 do 87 (od 87 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.