Ova tema sadrži 78 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 8 godine ranije.

Gledanje 76 članka - 76 do 79 (od 79 ukupno)

Izmlazanje mleka

• njamiii
    Član
    njamiii

Uff al’ su elektricne pump skupe 🙄 Vidim da ovde vecina preferira Aventove… Da li Medela pumpe mogu da se pronadju kod nas, tj. njihove flasice? Da li je neko mozda koristio Philips AVENT Manual Breast Pump with VIA Cups ( http://www.boots.com/en/…p-with-VIA-Cups_998929/ )? Ne znam da li se pumpa razlikuje u odnos na klasicu Aventovu ili je razlika samo u flasicama i dodacima. Razmisljala sam da li da porucim Medelinu rucnu, Tommee Tippee ili Avent, a onda sam nasla ovu na snizenju za 18 funti sto je i vise nego ok, ali se pitam kako i da li radi… 😕

Ljuca
    Član
    Ljuca

Ja sam koristila aventovu elektricnu pumpicu za izmlazanje i bila sam zadovoljna njom samo u onoj fazi izmlazanja dok su mi grudi bile tvrde, pune mleka. Ali cim malo omeksaju, morala sam da predjem na rucno izmlazanje (takodje aventovom pumpicom), jer bolje izvuce mleko. Sada vec dva meseca koristim samo rucnu aventovu pumpicu i ona mi je super.

pulinka
    Član
    pulinka

Uh, njamiii, mislim da ja imam baš tu, ali zaturila sam negde uputstvo-do juče mi se motalo pod rukama i onda sam ga sklonila na sigurno :).
    Ako je kao moja, to je klasična Aventova pumpica, samo ima dodatne posude za čuvanje mleka i ostale prateće džidže. Ista je kao i ostale Aventove, prilično škripi :):

njamiii
    Član
    njamiii

E, da se ne ureknem, ali bas sam zadovoljna. Bila sam malo skepticna jer je u dve radnje bila na off-u 50%. Ono, jest’, malo skripucka, ali pored ovih mojih drekavaca to mi dodje kao pesma. Medj’ nekim komentarima sam procitala da je neko podmazao valjdao onaj zljeb za rucku vazelinom (ili ti pavlovicevom) i da onda kao ne skripi.

Gledanje 76 članka - 76 do 79 (od 79 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.