Ova tema sadrži 2 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  TwinMama 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

Junior dining chair

• TwinMama
    Član
    TwinMama

Ne verujem da to kod nas ne postoji ali ja nikako ne mogu naci! Elem, prerasli su stolice za hranjenje i sada jedu za stolom ali im je sto visok pa malo sede pa klece pa ustanu pa prospu sve pa povuku stolnjak :). Ne bi kupovala bustere jer su hiperaktivni i nista privezano nece dugo izdrzati pa sam htela one 3+ stolice…nesto izmedju barske i obicne:)….a nema nigde…jedino ikea dileri prodaju po duplo skupljoj ceni nego na sajtu. Da li je neko video negde nesto slicno? Kako jedu vasa „velika“ deca?

lollivera
    Član
    lollivera

I ja se pitam isto to! Kakva su vasa iskustva?

TwinMama
    Član
    TwinMama

Ja sam na kraju narucila od zeta da mi donese urban ikea stolice iz beca i prezadovoljna sam jer napokon mogu da jedu lepo sami supu bez velikog nereda:). Stlica je 35e a ako je narucis odavde kosta izmedju 5800 i 6000 dinara sto i nije skupo ako se kupuje jedna ali se meni za dve isplatilo da maltretiram zeta:)
    A moze i kod stolara da se naruci pa da bude slicna ostalim stolicama u trpezariji:)

Sve u svemu, prezadovoljna sam jer smo u istom trenutku dobili mali stocic sa dve mini stolice i te dve velike i sada malo radije jedu jer imamo vise opcija koje su im po meri:)

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.