Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Trudnoća Kada je stomak poceo da vam raste?

Ova tema sadrži 244 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 245 ukupno)

Kada je stomak poceo da vam raste?

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

meni se malo ispupcio tj zategnut je i vidi se iako stvarno nista se nisam ugojila skoro sam 15 trudnoce,kada je vama poceo stomak da raste i u kom periodu je najvise napredovao tj,raso ;]

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

u 15 nedelji trudnoce

dida
    Član
    dida

Pa draga Ivana meni je doktor rekao (posle izostanka perioda): Cestitamo, vi ste trudni..i na putu do kuce kao da se culo… puf… puf… puf… puf – kako sam stigla kuci imala sam 3 kg viska i fini stomacic…..
    Tako je to meni izgledalo…A kako je stvarno bilo….mislim da se ulaskom u 4-ti jasno pokazao a do tada „sam se malo ugojila“

:bravo:

Hanan
    Član
    Hanan

Ne znam nislim negje oko 13. sedmice da se primijetio…a sada sve moguće hlače proširujem jer me stiskaju…i više nosim suknje…baš evo planiram da malo obnovim gardarobu 🙂 🙂 🙂 pa ova je trudnoća super

kalet
    Član
    kalet

verovali ili ne meni se stomak nije video do polovine sestog meseca, ali ni malo i onda… Poceo je da rste neverovatnom brzinom i na kraju je bio ne toliko bas veliki, ali sam nosila visoko. Pa kako i ne bi kada mi je bebac bio 3850 i 58cm dugacak. Volela sam da se vidi pre, jer sam bila jako ponosna sto sam trudna, ali…

Amara
    Član
    Amara

negde oko 5 meseca, u drugoj trudnoci malo ranije

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Meni se već sada vidi. 9. nedelja sam. Ne mogu ništa da obučem. A vaga pokazuje 1,5 kg 😯

Pročitala sam negde da se to voda skuplja, a i u drugoj trudnoći se ranije vidi stomak. Baš sam „stomakasta“ postala :>

ummi-emina

meni sa prvim detetom tek u 5.mesecu,se poceo primecivat,a sa ovim,4.sam nedelja a ono kao da mi se malo vec poznaje,ili se meni to cini,a nisam se ugojila uopste,zasada.

Standzi
    Član
    Standzi

ummi-emina jesi rekla muzu?rodjacima?kako su reagovali?ili smo mi prvi saznali? 😆

Mirche
    Član
    Mirche

I meni je poceo da se primecuje oko 5-tog meseca…ali bas ,alo…ja sam inace imala mali stomak :buljavko:

Manana
    Član
    Manana

meni se rano video,vec u 4.

markova mama

Ja sam se odmah nekako naduvala, kao pred menstruaciju, a stomak se primetio u 4 mesecu. U 9-om su me svi pitali jel nosim blizance, bila sam kao slonce…

sofija
    Član
    sofija

Negde odma na pocetku, do kraja drugog meseca sam se ugojila 10kg a sad po manje. Nisam mogla kontrolisati kolicinu hrane koju ubacujem pa je prosto moralo da se vidi.

…danijela…

posto sam ja velicine jedne slonice tek u sedmom se moglo posteno videti da sam trudnjaca :>

kalet
    Član
    kalet

U svakom slucaju, u vecini slucajeva u prvoj trudnoci pocne nesto kasnije u drugoj pre. Mada, kazu doktori da to zavisi i od konstitucije zene.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 245 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.