Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Kafance is back (ali sa restrikcijama)

Ova tema sadrži 44 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tratincica 10 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 45 ukupno)

Kafance is back (ali sa restrikcijama)

• Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Kafance, odnosno cela kategorija OSTALO je vracena na forum ali samo za EXPERTE, ELITNE i EKSTREMNE clanove tako da nece novi clanovi moci da pumpaju poruke i status kroz te teme a takodje smo time rasteretili malo forum jer imamo prevelikih problema sa mesecnim transferom. Uzivajte !

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

oooooo :klanjam: :klanjam: :klanjam: hvala lepo, ovo je pravo osvzenje :kucam:

Magija
    Član
    Magija

oooooooo pa fala najlepse, vec je postalo dosadno. Mi sa decicom preko godinu dana smo malo rasterecenije i mozemo da se kuckamo onako opusteno a ne samo o kuci i obavezama prema deci.

stancha
    Član
    stancha

Lepo,lepo 😛

Fokica
    Član
    Fokica

Jupi :bravo:

bubica
    Član
    bubica

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee….. :bravo: :bravo: :bravo: …Bravo za potez, i za restrikcije, naravno… :bravo: Sad ponovo imamo kutak za nas…. :bravo: :bravo: :bravo:

Nemanjina mama

jeeee :bravo: :bravo: :bravo: :alkoholicari: :alkoholicari:

Angel
    Član
    Angel

Jeeeeee! Nije moralo ali ipak super! Hvala lepa 🙂

ivaiva
    Član
    ivaiva

Bas fino 🙂 🙂 🙂

leptiric
    Član
    leptiric

:bravo: :bravo:

Sneki
    Član
    Sneki

Zhunga
    Član
    Zhunga

🙂

lelly
    Član
    lelly

Jeeeeeee!

Bojana Dj
    Član
    Bojana Dj

meni je ovo bez veze jer ne mogu da ga koristim 😥 mislila sam da smo svi ravno pravni na forumu ali izgleda da nismo 🙁 🙁

Beca
    Član
    Beca

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 45 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.