Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Kafance is back (ali sa restrikcijama)

Ova tema sadrži 44 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tratincica 10 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 45 ukupno)

Kafance is back (ali sa restrikcijama)

• Iva_A.A.A.

Odlicno mnogi vole da budu tamo i ako necu biti tamo barem jos neko vreme…bokica1-mislim da nemas pravo da se ljutis…..

Selena
    Član
    Selena

Super:bravo: :bravo: :bravo:

Iki
    Član
    Iki

Bas mi je drago sto ste ga vratili! :bravo: :bravo: :bravo:

stancha
    Član
    stancha

Bokice,pa treba ti samo jos 27 poruka,sta je to za tebe 😉 Za neki dan ces nam se i ti pridruziti :-*

maleenaa
    Član
    maleenaa

Konacno 😆

jelena2007

Bicu krajnje subjektivna. Iskreno , kao clan ovog predivnog foruma, osetila sam se po prvi put prevareno i namagarceno!!!! Sta ovo znaci? Zar jos uvek niste naucili da broj poruka ne govori nista. Nije mi zao sto sebi ne dozvoljavam da komentarisem svakakvu glupost na koju naidjem ponekad na forumu. Zao mi je sto se ovde ne ceni necije vreme provedeno na forumu ( broj i trajanje logovanja ), pa bez obzira da li taj neko ima 16 miliona poruka.
    Pozdrav

Manana
    Član
    Manana

Bravooo!!! :bravo: :bravo:

katarina
    Član
    katarina

jelena2007 – 27/10/2008 11:15

Bicu krajnje subjektivna. Iskreno , kao clan ovog predivnog foruma, osetila sam se po prvi put prevareno i namagarceno!!!! Sta ovo znaci? Zar jos uvek niste naucili da broj poruka ne govori nista. Nije mi zao sto sebi ne dozvoljavam da komentarisem svakakvu glupost na koju naidjem ponekad na forumu. Zao mi je sto se ovde ne ceni necije vreme provedeno na forumu ( broj i trajanje logovanja ), pa bez obzira da li taj neko ima 16 miliona poruka.
    Pozdrav

Nije glupost upravo nam je ovo trebalo da se ne desavaju stvari koje su se desavale..ovako upoznacemo osobu putem onoga sto je pisala na drugim témama ,jer neko ima 500 poruka ispisanih a niko ne zna ko je jer nigde drugo nije pisala sem u kafancetu..
    nadam se da me razumes 😉

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

jelena2007 – 27/10/2008 11:15

Pozdrav

Broj poruka ne govori nista ali status se dobija vremenom provedenim na forumu sto znaci da se ceni i necije vreme provedeno na forumu a samim tim sto smo novim clanovima ukinuli mogucnost caskanja, koje je bilo izvoriste svih svadja onemogucili smo im da naprave 16 miliona poruka tako da si sama u principu odgovorila na svoje pitanje.

Kazes „Zao mi je sto se ovde ne ceni necije vreme provedeno na forumu ( broj i trajanje logovanja )“ a sa druge strane spominjete diskriminaciju i prevaru, ako uzmemo u obzir tvoj kriterijum za rankiranje koji si iznela u ovoj recenici zar to ne bi takodje bila diskriminacija i prevara ali samo po drugom, tvom kriterijumu … u cemu je razlika?

Uvek ce neko biti nezadovoljan to mi je jasno, ali moramo voditi racuna o globalnim interesima.

BTW, dodacu i EXTREMNE clanove u grupu ali ne zbog Vasih postova nego zato sto ipak mislim da je i tri meseca i 300 poruka na ozbiljnim temama dovoljno ……. pa ako me demantujete i ispostavi se da nisam u pravu lako cemo vratiti ……

Tinna
    Član
    Tinna

Hvala najlepse 😉

LejaD
    Član
    LejaD

Nemam reci. Mnogo mi je znacilo kafance i bila sam srecna da mogu sa nekim da podelim sta osecam, a da je taj neko u situaciji kao i ja. Nije fer, zaista nije fer prema nama koje smo ili nove ili ne toliko aktivne sa postovima, kao neki. 😥

Mirche
    Član
    Mirche

Lejo, mislili smo na kategoriju „Forumsko kafance“ koje je mesec dana bilo zatvoreno…ne na „Kafance za cekanje II crtice“…

LejaD
    Član
    LejaD

Evo, sad sam shvatila, posto forum nije radio nekoliko dana, pa nisam bila u toku. Izvinjavam se, ali sam srecna sto moje kafance radi, mnogo sam srecna. :bravo:

Julija SG
    Član
    Julija SG

Ispravite me ako grijesim, ali koliko se ja sjecam te svadje u kafancetu, zbog koje je taj podforum i bio uklonjen, u njoj su glavni akteri i ucesnic bili sve sami experti i elitni clanovi. E sad ste vratili kafance, i tim istim clanovima, koji su napravili svu tu frku je pristup ponovo dozvoljen. Za njih nema ni posledica ni sankcija, a nemaju pristup oni koji veze nemaju sa svim tim. :hmm:

Ako se radi samo o broju poruka, koje ce neko od novih clanova da sakupi u kafancetu na brzinu, iskljucite brojac poruka za taj podforum. To bi bilo puno pravednije rijesenje.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Julija SG – 28/10/2008 02:03

Ako se radi samo o broju poruka, koje ce neko od novih clanova da sakupi u kafancetu na brzinu, iskljucite brojac poruka za taj podforum. To bi bilo puno pravednije rijesenje. 

Ne radi se samo o broju poruku, objasnio sam da je u pitanju i transfer, a status se i ne dobija samo po broju poruka. Brojac se nemoze iskljuciti. Drugo, ima clanova koji su napisali po nekoliko stotina poruka samo u tim forumima ne pisuci nigde drugde a to nije svrha foruma.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 45 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.