Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Kafance is back (ali sa restrikcijama)

Ova tema sadrži 44 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tratincica 10 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 45 ukupno)

Kafance is back (ali sa restrikcijama)

• Seka
    Član
    Seka

MEne nije bilo bas dugo i cim ugrabim vreme za forum ja odmah jurnem ka kafancetu i bas sam bila razocarana sto je sklonjeno, a sada sam presrecna.. jupiiiiiiiii i :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za akrosofta..

Hvala puno!!

jelena_vasiljevic

A ja sam totalno u zbunu.Ja sam extremni clan kao i seka i sada odjednom imam pristup.Kako to?

EDIT sorry sada sam videla prvu stranu sorry

bidza
    Član
    bidza

Eeee imam ja da giljam do tog kafanceta, a ziva nisam dok ne vidim sta tu ima i o cemu se radi! Zabranjeno voce najsladje!

Nikita
    Član
    Nikita

Fantasticno e jednu u to ime :alkoholicari: 😉

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

Konacno :bravo: :bravo: :bravo: .Moze Niki jedna :alkoholicari:

jelena_vasiljevic

Evo i ja bi jednu
    🙂

pejana
    Član
    pejana

Zanima me samo gde su nestale teme UPITNIK i KAFANCE ZA NAS I SAMO NAS ZENE? Da li su i one prebacena u kafance? Sorry na neobavestenosti, ako ste negde napisali a ja nisam videla!

Manana
    Član
    Manana

Da, da i one su prebacene tamo…

J.D.
    Član
    J.D.

Evo i ja dogiljah do trista i nemam pristup,kako to? Je l’ se u medjuvremenu nesto promenilo? Pri tom mislim da na tim temama nema nijedne moje poruke,hocu reci bavila sam se najvecim delom ozbiljnim pitanjima, ne posvecujuci veliku paznju upoznavanju clanova uz malko opustenije caskanje, a volela bih i to…

J.D.
    Član
    J.D.

Evo da se prijavim da i ja imam pristup OSTALO-m…hvala Administratoru!

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

J.D. – 3/11/2008 19:52

Evo i ja dogiljah do trista i nemam pristup,kako to? Je l’ se u medjuvremenu nesto promenilo? Pri tom mislim da na tim temama nema nijedne moje poruke,hocu reci bavila sam se najvecim delom ozbiljnim pitanjima, ne posvecujuci veliku paznju upoznavanju clanova uz malko opustenije caskanje, a volela bih i to…

Pored broja poruka potrebno je i odredjeno vreme da se provede na forumo, ali ti si ispunila oba uslova. „Problem“ je u tome da se liste sa pravima pristupa azuriraju utorkom, tako da treba sacekati prvi sledeci utorak, odnosno u tvom slucaju to je danas, tako da ako sutra ne budes imala pristup javi mi se na pp da vidim zasto.

Zaboravih, mozda dobijes pristup tek sledeceg utorka ako si jutros imala manje od 300 poruka, odnosno ako su ovih poslednjih desetak od danas.

pejana
    Član
    pejana

Ja sam postala extremni clan, i to jos pre nedelju dana i danas opet nemam pristup kafancetu. Hocu li danas dobiti pristup?

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Imamo malih prooblema jer smo menjali servere pa se liste ne azuriraju, bice sredjeno za koji dan, sledeci utorak bi trebalo da bude ok, hvala na strapljenju.

dunav
    Član
    dunav

Neznam dali sam bila ikada u tom delu foruma ali je o.k. za restrikcije,lično me interesuju ozbiljnije teme kojih ima mnogo a s obzirom da imam malo slobodnog vremena ni te teme ne stignem da ispratim.

tratincica

Iznenadih se otkud mi je kafanica otkljucana, a nemam 600 postova. Malo sam se „upisala“ ali mislim da me nece dugo drzati.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 45 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.