Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

Ova tema sadrži 230 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 3 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 231 ukupno)

Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

• Maja-belgija

mi smo sad kupili auto za mene fiat grande punto sport pack belo!!!!ist je ovakav

By mdimoska at 2009-04-18

a koga bi dobila na euro milion al neigram kupila bi za sebe jedno bentley continenatl cabrio hihihihi kako sam skromna

By mdimoska at 2009-04-18

bozana
    Član
    bozana

majo bas lep autic nema sta…
    ja po gradu vozim najnovijeg jugica sa pezo motorom
    i suepr je,a imam i pasata samo njega ne vozim,velik je pa mi mrsko
    da ga isteram….

Ella
    Član
    Ella

Mi smo imali (pa prodali) do pre 4 meseca ovaj: pezo 407 (i sad zalim za njim jer sam njega mogla voziti) 🙁

i tacno za Novu Godinu 2009, kupili veci auto, tj dzip (zbog prosirenja porodice 😆 ). Nissan Pathfinder

P.S. njega se jos ne usudjujem voziti, glomazan je! 🙄

a ovaj mi je simpa onako samo za mene 🙂 mini morris

Hanan
    Član
    Hanan

Prvo auto koje sma vozila bilo je Opel Calibra, tamno plava

Photobucket
    Morali smo je prodati zato sto je imala dvoja vrata i skorz neprakticna za majke sa djetetom, a meni ostala zelja da je jos koji puta provozam, da osjetim kad dodam gas, uh….

Onda smo kupili Omegu:

Photobucket

Posto mi volimo opelova auta, voljela bih da imam nesto od ovo dvoje:

Insignia:
    Photobucket

Vectra:

Photobucket

andrea
    Član
    andrea

Mi imamo Asconu matoru 🙂
    A planiramo kupiti Golf 4. Uskoro. Jedva cekam!

Lavita
    Član
    Lavita

BAS SU VAM LEPI AUTOMOBILI
    ja sam zadovoljna i svojim jugicem hehe
    crven je i lep ha ha
    mm vozi kombi za grcku firmu pa na posao ide i vraca se sa njim
    a kada idemo negde dalje gde ne mogu kombi i jugo jer je neudobno uzmemo kola od kuma audi pojma nemam koji ne razumem se u to

sada smo kupovali kompletan namestaj za stan i belu tehniku i svasta po nesto pa nam kola do 2010 nisu u planu
    a kada budemo kupovali bice to neki veliki porodican auto tipa dzipa ili ono da ima pozadi produzen gepek nemam pojma kako se to zove haha

inace mog jugica nebi dala ni za sta na svetu
    i kada budemo imali nov auto ja juga NEDAM

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Vec tri godine vozimo Opel Astru 2001 g. Odlicna je ekonomicna i jedva cekamo da kupimo nesto vece i bolje . Ja jos ne vozim :doomed: treba da me je sramota…ali kada pocnem uzecu tatinog Rovera… :kadtedovatim:

Inace Dzipovi su moja slaba tacka, moj fetis.. :love:

hippeia
    Član
    hippeia

Jelena ni ja ne vozim jos 😳 😳 😳

Ali radim na tome 🙂
    U srijedu polazem testove, drzite mi fige 🙂

Auta su vam LIJEPA, to je sve sto ja mogu da kazem-toliko se razumijem u njih :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Ovdje se Fr i Ita auta nikako ne cijene, svi kupuju Njemacka, eventualno Japanska. U nasoj familiji svi voze opele i golfove, mi smo jedini izrodi koji trenutno voze fiata brava i jako smo razocarani u njega.
    Mm je narucio Mazdu3, krajem aprila treba da nam stigne, nadam se da se i tu nismo zeznuli…

A ja bih voljela mini morisa kao Ella 🙂 Jos da je zuuuutiiiii ili crveniiiiiii, ma bombona :love:
    A skroz mi je lud i otkacen Smart-presladak je, a dusu dao za parkiranje 🙂

Leptir
    Član
    Leptir

Mi smo kupili proslo leto nov citroen C4,crveni

A ako Bog da pa prosirimo porodicu onda bi volela da vozimo citroen C4 picasso

myche
    Član
    myche

mm vozi golfića, a ja citroena picassa i ni malo nisam zadovoljna jer je sav od plastike…evo i slike samnom za volanom

a pošto sam ja velika, volim i veeeeliki auto, pa prema tome, ovo je moja ljubav! 😆 audi Q7

Ella
    Član
    Ella

jelenaorg – 19/4/2009 10:48 Vec tri godine vozimo Opel Astru 2001 g. Odlicna je ekonomicna i jedva cekamo da kupimo nesto vece i bolje . Ja jos ne vozim :doomed: treba da me je sramota…ali kada pocnem uzecu tatinog Rovera… :kadtedovatim: Inace Dzipovi su moja slaba tacka, moj fetis.. :love:

e pa kad dodjemo, provozacemo vad djir :)) Ti i S napred, a mi svi coporativno pozadi 😆 Jesu dobri dzipovi, nema sta, mocni nekako.. Imam osecaj da kad se vozimo, sve gazimo, nekako smo na visini i svi nas se boje 😆

Ali ja za mene bi ipak neki mali trendi autic! 😉

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Ella – 21/4/2009 14:12

[QUOTE]jelenaorg – 19/4/2009 10:48 Vec tri godine vozimo Opel Astru 2001 g. Odlicna je ekonomicna i jedva cekamo da kupimo nesto vece i bolje . Ja jos ne vozim :doomed: treba da me je sramota…ali kada pocnem uzecu tatinog Rovera… :kadtedovatim: Inace Dzipovi su moja slaba tacka, moj fetis.. :love:

e pa kad dodjemo, provozacemo vad djir :)) Ti i S napred, a mi svi coporativno pozadi  😆  Jesu dobri dzipovi, nema sta, mocni nekako.. Imam osecaj da kad se vozimo, sve gazimo, nekako smo na visini i svi nas se boje  😆

Ali ja za mene bi ipak neki mali trendi autic!  😉

mmmmm jedva cekam , to ce da bude bez te ljudi S vozi a J suvozac 😉

Maja-belgija

ja sad kad sam htela da kupim auto izabrala sam ovaj mini cooper nekako mi je bio bas po moja mera

By mdimoska at 2009-04-21

al kad sam otvorila gepek 😯 joj zene unutra nema mesto ni za kisobran kolica a gde su kese a gde je bicikl klarin 😆 😆 😆 i tako fino lepo rastavili smo se ja i mini cooper hihihihihihihihi

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Hippeia nece te se razocarati sigurno, mazda je odlicna.
    Ja i mm vozimo Mazdu 6 koju smo kupili pre par meseci i ne mogu vam opisati koliko je udoban auto, samo su mu pozadi malo tvrdji amortizeri pa ko sedi pozadi malo jace oseti rupe na putu dok mi na prdnjem sedistu skoro nista. Slikacu ga pa cu vam postaviti slikicu.
    Inace i ja volim velike autimobile

ummi-emina

Posto mi cesto putujemo pre 2 godine smo se odlucili za ovaj pravo porodicni automobil: Pezo 406 HDI karavan.

a sto se mene licno tice,ja bih za sebe volela nesto mnogo manje,kao npr.opel corsu:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 231 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.