Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

Ova tema sadrži 230 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 231 ukupno)

Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

• marijana
    Član
    marijana

imam jedno pitanje
    sta moze da se uzme za 5000e dajte mi neke ideje?
    Znaci neki porodicni auto ali da sluzi za duza putovanja jer cesto idemo za crnu goru.
    mm ima servis pa moze i u malo losijem stanju jer bi to on odradio
    nama iskreno se ne daju velike pare za kola jer smo planirali da jos 5000 ulozimo u posao a ostatak za neki poslovni prostor.
    Opet poslovni prostor bi i donosio pare

Coka78
    Član
    Coka78

Do skoro sam vozila hondu civic iz ’90 🙂 Onda smo je prodali i srce mi se cepalo jer je sportski startan auto, bila je u super stanju i nikad nas nije izdala i ostavila na sred puta (Angel i ja se vezujem strasno za automobile, to mi je kao neki clan porodice :)). Sad smo u potrazi za autom, i meni se straaaasno svidja taj Megan, ali ako za njega ne skupimo pare iz malo nize klase hyundai atos, jako je mali i za Beograd dusu dao, okrece se skoro u mestu 🙂 A moze da posluzi i za put. A ako se porodica prosiri 🙂 to je vec druga prica, moracemo da trazimo nesto vece 🙂

myche
    Član
    myche

marijana – 6/3/2010 16:44

imam jedno pitanje
    sta moze da se uzme za 5000e dajte mi neke ideje?
    Znaci neki porodicni auto ali da sluzi za duza putovanja jer cesto idemo za crnu goru.
    mm ima servis pa moze i u malo losijem stanju jer bi to on odradio
    nama iskreno se ne daju velike pare za kola jer smo planirali da jos 5000 ulozimo u posao a ostatak za neki poslovni prostor.
    Opet poslovni prostor bi i donosio pare

mi smo gledali za 4500 citroen C5 karavan i reno lagunu takodje karavan, 2002 i 2003 godište (sa klimom oba) ko iz radnje 🙂

myche
    Član
    myche

tj. reno megan 🙂

Angel
    Član
    Angel

Ima za 4000e u Sloveniji da se kupi sta hocete. Plus 500-800e carine i eto auta.

C5 ne bih vise nikad uzela iako je udoban i ne trosi previse i imao je bas puno opreme. Jednostavno zbog problema koje svi HDI motori imaju sa anti polution greskom i preko 2000ccm sa prokletim fap filterom koji nije jeftin.
    Megan I ne bih isto preporucila dizela, jedino mozda benzinca, a ako je u pitanju Megane II, za te pare se moze naci samo u Sloveniji i to lepih, a kod nas jedino ex van i to ne za te pare nego ipak za vise od 4500e (naravno ne pricam o karavanu nego sedanu i to ne sa petoro vrata, ne metalik i ne sa nekom kulturnom opremom. Nama je za 5600 pre par meseci bas upala sekira u med, jer se decku sa Renault foruma zurilo u Katar poslovno, bilo je pitanje dana, a auto je neverovatan primerak sa dobrom opremom i odlicno sacun. Taj isti koji smo tako jeftino kupili jer ljudi ovde generalno nemaju para pa je decko morao da uzme bar nesto pada za njega, mesto da mu trune u Srbiji, placen je kada je uvezen pre godinu dana-8500e a toliko i vredi realno. ;]

T3
    Član
    T3

angel pa jel stigo taj cetvrti autic, 😆 ajde vise pa da ga zalijemo uz kaficu ili vince :alkoholicari: a moras mi obecati i da ces da me provozas u svakom po mogucstvu i slikas da neke neverne tome uverimo da ih zaista imas.. 😉

zene dajte sta vam je,otkud tolika frka i hajka oko automobila tj ko kakav i koliko njih ima..
    pa nek ima ceo vozni park,nek ih menja ko carape ,nek vozi i avion sta me briga..
    ja nikome ne zavidim niti mislim da maja,tanja,angel,iva ,mayya ili bilo koja druga lazu..
    dao im bog da se lepo udadu, 😆 a i bogato pa sta ih briga nek voze i njima se ponose..a koliko vidim po pitanju izbora modela,boje ,klase dobro im ide.. :respekt:

koga nervira to hvalisanje( pa i ako se hvale imaju i cime) nemora da gleda,a ko neveruje nemora da dolazi ovamo i cita… jos manje pise neumesne i prgave kao nazovi saljive komentare.. (direktno mislim na masrijanu i spooo)..kako na celu temu tako i pojedine osobe da ih ne nabrajam vec su ih doticne i jos pokoja nevernica dovoljno spominjale..:lol:

ja bas naprotiv jedva cekam da zavirim ovde i cujem i vidim koja je od vas dobila ili se castila nekim lepotancicem od kojeg boli glava…

ja tj mi( posto jos nemam dozvolu )imamo opel kadet limuzinu brm brm…86 godiste malo je mladji od mene… 🙂 ,nije los,sluzi svrsi ,na tng je pa jakooo malo trosi,imajos mesta za sve a puno nas je,,jos malo pa ce nam trebati ovako nesto ..hihihi salu na stranu dobro se pokazao,jos bolje drzi,. hihihi bas ga volimo i zadovoljni smo ,daleko je od savrsenog ,ali nezalimo se..

sledeci auto ce nam biti verovatno neki kupljen na lizing ili kredit kroz koju godinicu recimo fiat punto ili neki model pezoa..po mogucstvu karavan..nije ni to nista posebno, ali bolje i tako tj ti modeli kad vec nemogu bolji i skuplji jer slozicete se koji god bio nov auto je ipak nov…

ajmo zene koji auto ili ti koja od vas je sledeca na rang listi kad su ljubimci u vidu dvotockasa u pitanju 😛

ne odustajte i manite zle jezike..samo ih menjajte,kupujte kad vam bog da,vozite i uzivajte.

secer
    Član
    secer

steta sto je ova tema zamrla, kao i masa drugih….
    slazem se sa T3 u potpunosti….
    kamo lepe srece da svi imaju avione, kamione…..a ovde pricamo o autima…..
    svako se snalazi u svom zivotu…neko je imao srece da se rodi u bogato porodici, neko se dobro udao, neko sam stvorio….nije sramota voziti na drndavog juga ili bilo sta….niti si veci covek sa najnovijom meckom….treba uzivati u zivotu…ko moze, moze…..a da bi imali, uzivajte u tudjoj sreci…ne kazem da je auto sreca, ali mi srbi volimo da svima bude lose, ….mozda nam je zato i lose uvek……
    s

T3
    Član
    T3

secer – 22/6/2010 01:07 steta sto je ova tema zamrla, kao i masa drugih…. slazem se sa T3 u potpunosti…. kamo lepe srece da svi imaju avione, kamione…..a ovde pricamo o autima….. svako se snalazi u svom zivotu…neko je imao srece da se rodi u bogato porodici, neko se dobro udao, neko sam stvorio….nije sramota voziti na drndavog juga ili bilo sta….niti si veci covek sa najnovijom meckom….treba uzivati u zivotu…ko moze, moze…..a da bi imali, uzivajte u tudjoj sreci…ne kazem da je auto sreca, ali mi srbi volimo da svima bude lose, ….mozda nam je zato i lose uvek…… s

secer svaka ti je na mestu..samo da komsiji crkne krava je nasa parola pa onda se cudimo sto nemamo,sto smo jadni,sirotri sto druge zemlje i narodi zive bolje od nas..

verovali ili ne upoznala sam zenu koja je prva komsinica dragani mirkovic u becu i koja pored nje izgleda ko otprilike ja pored brene nekazem da je siromasna ali naspram nje je smesno bogata da se tako izrazim,njen volvo dzip recimo pored draganinog lambordzinija izgleda ko jugo pored mecke..

zid im samo razdvaja dvorista,njena deca se igraju sa draganinim koji nema sta nemaju,i opet nije zavidna,niti je antipatise..bas naprotiv uziva eto dalo joj se zajedno s njom u njenoj sreci..

lepota je imati i davati ,a sramota ukrasti,a zlo zavideti..ko ima nek ima ,kupuje,trosi i s tim se ponosi,ko nema doce i za njega neka bolja vremena.. :bravo:

a da sta niko nije ljubomoran na mog opela 😆 da vidite samo kako je lep 😆

hihihi kakav god ja ga volem..bar nejdem peske i sluzi mi.. :love:

srecna mama

Mm i ja nemamo autpo, ima moj svekar opel korsu, i kao da je nasa, svuda nas vozi, i uzimamo kad ga trebamo.Mada, eto sad idemo na odmor i icicemo najverovatnije busom, jer ne volim da uzimam auto na duze staze, ipak i pored toga sto ga imamo na raspolaganju nije LICNO nas.Automobil itekako znaci, i nije luxuz, vec jednostavno potreba, pogotovo kada imate malo dete…Volela bih da ja licno i mm imamo opel corsu limuzinu kao sto je ova koju ima moj svekar, to je ono sto je na neki nacin dostupno nama obicnim smrtnicima;).A, kakav bih volela i volela da vozim, auuuuuuu …obozavam mecke, dzipove, lamburdzini, jaguar…Mnogo volim i audi A6, mada nije mi ni audi A3 za bacanje, iako je ozloglasen.T3, slazem se za tvoj post o zavidnosti, cudna smo mi nacija u nekim situacijama.

Natasa
    Član
    Natasa

Mi imamo Fiat Palio Weekend i zaista smo prezadovoljni. Ima oooogroman gepek, i sve u fulu sem koze. Meni je najbitnije to sto je extra udoban, nas najbolji auto za duze voznje do sada. To su komforna kola za cetvoroclanu ili petoclanu porodicu.
    E, sad koji bih volela da imam… Ne znam… Mozda neki nisanov dzip, ali zasad imamo precih stvari od toga.

njamiii
    Član
    njamiii

T3, evo mi smo ljubomorni na vaseg opela 🙂 Kakav je da je, sigurno je bolji od nasih bicikleta.
    Jednog dana cemo se valjda i mi motorizovati :srbenda:
    Ni mm ni ja nismo bas neki ljubitelji automobila, moze se cak reci i da smo totalno operisani od voznje, al’ slazem se da je to danas pitanje nuznosti, posebno sa malom decom, tako da je to eto, hteli mi to ili ne, neminovnost. Ja nesto razmisljam o nekom solidnom polovnom Fiat-u Miltipla (mm uglavnom sleze ramenima i klima glavom 🙄 ). Ne razumem se u automobile ama ic, ne znam sad bas kakve su mu performanse, ali na osnovu par voznji taksijem mogu da zakljucim da je vrlo zgodan i kompaktan spolja, sto je za Beograd i parkiranje super, a iznutra vrlo prostran i udoban. Nije bas nesto privalacan, ali mi deluje kao pravi proodican auto. Kazu da pristojan moze da se nadje za od 4 do 7 hiljada evra (ne znam samo gde njih bas da nadjemo :> )

A da mi neko dodje i kaze, ajde biraj koji god hoces auto i tvoj je, izbor bi pao na Chrysler Pt Cruiser. Totalno je siven po mojoj meri.
    Inace danas vidim ovako nesto u kraju i vilica mi se razvuce do poda http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00050/Sebring-Cabrio_50178a.jpg Identican, sa sve belim sedistima (i ful ribom koja sedi sama na suvozacevom mestu i tipka nesto na svom sajber slatkom mobilnom). Auto je uzivo :sok: Verujem da u Americi nije nista spektakularno, al’ kada ga vidis medju domacim izrabljenim automobilima, na beogradskim sivim ulicama punim rupa i rupica, deluje kao najsjajnija zvezda holivudska.

maslacak
    Član
    maslacak

Ne vozim nijedan 😳
    iako sam polozila voznju pre milion godina….
    vozila sam novu micru kratko, dok nisam ostala trudna sa Danicom i od tada nista….
    svidjaju mi se nissanovi dzipovi :HAG:

nacafaca
    Član
    nacafaca

Srecna mama zasto je A3 ozloglasen?

secer
    Član
    secer

A3 je super, bar po meni…
    inace ja sam onaj tip koji vole da ga voze a ne da vozi….ministraski fazon……xaxaxa…salim se…polozila sam pre 200 godina i ne vozim….ali rekla sam od septembra cu uzeti casove pa da polazem za grcku dozvolu….ali najvise bih volela da kupim auto i da me opet drugi voze jer sam ja malo neuro tip, nemam puno zivaca za budale na putu ili parkiranje 🙂
    ali opet..videcemo..najvise bih volela neki dzip jer em je udoban em bezbedan….kupila sam pre 3 godine chevrolet aveo, mali, taman za mene, nov,i eto uzeo ga mm za grad i posao….jer naravno ja jos uvek ne vozim….zaboravila sam skroz….sto puta sam uzela da vozim i sto puta sam pitala mm , gde bese kocica a gde gas?!!:)
    zato smo oslucili da kad ja pocnem da vozim uzecemo automatik, jer ja ne volim menjac……:) sta reci………:)

srecna mama

Naco, ako sam reka da je audi A3 ozloglasen, pogresila sam, audi A6 je ozloglasen, znas da je mafiojaski auto bio dugo vremena.

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 231 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.