Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

Ova tema sadrži 230 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 211 članaka - 211 do 225 (od 231 ukupno)

Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

• Angel
    Član
    Angel

Evo opet mene 😆 .

Da, Audi je poznat po tome sto je omiljen medju mafijasima, zato ga ljudi ne vole toliko koliko neke druge marke.

A mi…pa prica se promenila prilicno i konacno smo se smirili i jako smo zadovoljni autom. Dozvolila sam muzu da ponovo malko bude dete i napravili smo kompromis. To je valjda i poenta braka.
    Uglavnom, Megane je otisao tati, Clio II je otisao jednom jako slatkom dekici u Trstenik, a mi ponovo vozimo BMW :love: :> . E da, a gore pomenuti kum je preveo BMW e39 na sebe i to je to.
    U nekom trenutku ovog leta kada su oba auta otisla , nismo vozili nista jedno dva meseca. Kupili smo dva prelepa bicikla i uzivali po Zrenjaninu :love: :bravo: . Konacno sam malko kondicije stekla :kreten: .
    A ta dva meseca nismo imali auto zato sto smo trazili onaj pravi. Pogledali smo svasta i svuda po Srbiji. I pravo da vam kazem nema sta da se kupi! Jezivo sta sve ljudi prodaju i za kakve pare! Jako smo se razocarali…kao da nismo znali gde zivimo. Elem, trazili smo noviju trojku BMW (e46), pa kako su iz uvoza sve krsevi iako neki uopste nisu delovali tako, preorijentisali smo se na neke druge marke. Jednog trenutka je bilo vazno samo da je auto dobar, pa makar bio i Yaris sa troje vrata! No medjutim nismo reagovali impulsivno iako je bilo ok primeraka nekih levih marki o kojima generalno nismo ni razmisljali.
    Sve u svemu cekanje od dva meseca se isplatilo. Mnogi nam nisu verovali i jos uvek verovatno ovaj auto ne smatraju adekvatnnim za porodicu, ali..to je njihov problem 8) .
    Uglavnom nije nista novo u pitanju i nista od onog sto smo trazili. DO duse jeste trojka bmw :> , ali nema ni klimu, nema cetvoro/petoro vrata, i nema centralnu i ni jedan air bag :> . Eto napravila sam kompromis kao sto rekoh.
    To je zapravo cuvena kockica e30 bmw. Necete mi verovati kada vam kazem da ga obozavam i da ne gledam vise ni jedan novi model bmw-a iako ih obozavam, niti uzdisem kao da mi nesto fali bez jednog takvog! Zaista sam jako srecna i zadovoljna ovim autom.
    1986. godiste je, 320i sestak sa malko vise konja od mnogih na ulici :> . Napravio ga je nas prijatelj nemac, a veliki majstor i strucnjak za bmw. Covek koji je osnova BMW klub Zrenjanin sa mojim muzem.

Uglavnom ovo je primerak na koji je najvise ponosan i koji je najteze prodao. Decko ga je ubedjivao da mu ga proda, pa jedno godinu dana, dok ovaj nije pristao. A onda smo ga mi kupili od tog decka, inace taxiste koji ga nije ni vozio a prodavao ga je jer mu je bila velika frka sa parama, inace nikad ne bismo dosli do njega. I nije ni dao oglas nego je taj nas prijatelj prvo saznao da ovaj planira da proda auto jer mu trebaju pare, i obavestio nas posto je znao da duze vreme trazimo i da obozavamo bmw.
    Moj muz je znao taj auto, znao je kako je teklo njegovo pravljenje, sta je radjeno i kako izgleda. I eto, nasli se, provozali ga, znali da je mehanicki i limarijski besprekoran i da nema sigurnije varijante od te, obzirom na to da je to jedan prelepo restauriran oldtimer.
    Pritom neko ce odmah skociti kad procita da nema air begove i vrata, a ja cu vam na to reci da je moj muz na zalost testirao pet kockica, a zapravo sa dve je imao sudar. Jednom ga je dok je stajao pokupio neki cikica u stojadino sa 80kmh od pozadi i nije mu ni prosao kroz gepek niti je bio blizu da dodje do kabine, sto mi je neverovatno saznanje! Drugom prilikom na putu van grada, dok je neka budala preticala njemu u susret i u krivini, muz je nekako eskivirao sve to i nakon sto se nekoliko puta lepo prevrnuo, zavrsio je naglavacke na drvetu kod Trofeja. I nije bio vezan a nije imao ni jednu ogrebotinu. Jedino se izgrebao kada je silazio sa drveta posto je u pitanju bio bagrem. Kabina je ostala cela a isao je preko 100 kada je poceo da se prevrce. I eto, bilo sta je bilo pre mene, ali te neke stvari sam znala o tom modelu, koliko je siguran i koliko je dobar. I popustila sam i kupili smo ga.
    Da ne davim, savrsen je, savrseno ofarban, savrsen iznutra, sve na njemu je novo jer je napravljen 2007. godine. Ono sto je najlepse je to da puni 25 godina i da zvanicno postaje oldtimer :love: , a u cvetu mladosti je.
    I eto, ne ocekujem da uzdisete, dovoljno je sto smo mi jako srecni i euforicni evo vec jedno tri meseca i jace. Za ta tri meseca presli smo 9000 km sto uopste nije malo :-* . Letos smo njime isli do Skoplja kod jedne moje divne forumasice i njene porodice, a zatim smo produzili do Grcke :love: . U tom cugu smo presli oko 2000km i bas se nauzivali.
    Eto, sad ne planiramo da menjamo auto duze vreme, a mozda i nikad, samo ovog puta osecamo da je zaista tako. Tata uziva u Meganu, dobio je i novi znak kraj svog invalidskog mesta i uglavnom ga mi odrzavamo i cuvamo jer ga on slabo kad i pere 😕 . Ali ni njemu nece faliti nista ;] .
    A e39 mi vise nije ni najmanje zao. Shvaticete kada budete videli slike Miroslava (ovog sad bmw-a) :love: :love: :love:

Edit: I svekar i svekrva su u medjuvremenu kupili Jugica i sad je cela familija namirena posteno 😆 . Nije bilo sanse da svekar vozi ovaj auto, ali ni teoretske.
    Slikice cu postaviti malo kasnije, sad moram da idem da zavrsim nesto, ali jedva cekam da cujem da li vam se svidja ili ne ;] :-* .

Angel
    Član
    Angel

Angel
    Član
    Angel

Zezao me je do sad imageshack, pa evo tek sad ostatka fotki.

sarica1983

Evo i ja da se priključim ovoj temi, vozim Citroen C3, ništa posebno jedino što je dizel i ne troši puno, za grad mi je super

Angel
    Član
    Angel

C3 je super autic za grad sto se potrosnje tice.
    Ova nasa zverina od 240 konja ne da srce nego ubija 😆 . A ne mozes da ne stisnes nekad…:p

Ajte, sto ste dozvolili da ova tema zamre?? 😯 🙁

Saky
    Član
    Saky

Angel opet je mm odusevljen,kockica pa plus ono sediste 8) kad bi mogao da bira izmedju kockice i najnovije serije sigurna sam da bi izabrao ono prvo….mi vozimo suzuki swift iz 2008

Angel
    Član
    Angel

Jeste, ovakva kockica je zaista retkost, imao je muz pre razne kockice ali ova je skroz retro i potpuno sredjena, da ne kazem kao nova, a opet toliko drugacija od drugih.
    Tesko jako bismo se rastali od njega ali za neke razumne pare, sto da ne. Naravno sediste ne ide uz njega 😆 :vestica:

Bojana I Anja

Kupili smo Alfu 159 i svi je obozavamo. Ona nam je za duza putovanja.
    Vec 15 godina mm ima reno 21, dosta je star ali on nam je kao peti clan porodice.
    Svasta smo prosli sa njim i nemamo srca da ga prodamo. Vozimo ga na kracim relacijama.

Angel
    Član
    Angel

A pa pravi Renault ljubitelji znaci 🙂 . Da ti muz nije clan Renault foruma Srbija?

Bojana I Anja

Nije ali jeste clan alfista. Trazi da kupi istog renoa stranca kako bi ovog sredio.
    Prosle godine smo s njim isli u Grcku i svi su nam rekli da smo ludi.
    MM kaze da taj BMW sto imate odlican auto.

Angel
    Član
    Angel

Niste ludi, ti stari Renaulti su najbolji automobili, kao i stari Citroeni. Najvise se isplati kupiti stranca i prepakovati, te vam zelim da se jos dugo vozite tim auticem.
    A alfisti su klan, oni su bas ludi koliko su dobro organizovani. 😆
    Ja sam na Renault forumu mada mi je vec dosadilo, previse raznih ljudi se registrovalo i nije vise to to.
    Daj kaci slike automobila, ovo je tema za to 😉

lance
    Član
    lance

Evo da se i ja prikljucim ovoj temi.
    Ja vozim mazdu cx-7 vec puna 2 mjeseca. Prije toga sam imala mazdu 3 ali posto nam se porodica prosirila i cesto putujemo bilo je jako tesko to sve uklopiti u moju malu mazdicu. Mm vozi audija a6.
    Angel ti se bas razumijes u auta. Svaka cast.

katarina
    Član
    katarina

Ja sam u potrazi za novim autom tj drugi auto za posao..:? volela bih da je dizel,mala potrosnja da ima servo i klimu i da je preko 2002 ..imate neki predlog?????

Angel
    Član
    Angel

Clio II 1.5dCi!

Mikac
    Član
    Mikac

Pazarila Citroen c1, crveni, polovan, ali preso svega 29000 kao nov je. Super sam zadovoljna, za grad mi je extra, svuda se parkira, lako se vozi.
    Mm vozi mercedes A klase, sa siber krovom:)

Gledanje 211 članaka - 211 do 225 (od 231 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.