Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

Ova tema sadrži 230 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 226 članaka - 226 do 231 (od 231 ukupno)

Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

• IXI
    Član
    IXI

Vozim audi a4, naravno karavan i on mi je mali kad pocnem da se pakujem.
    To je auto koji nikad ne bih menjala, samo godiste 😆
    Kakve je testove kod nas prosao i koliko je presao, mislim da bi to malo koji auto izdrazao.

drmiroslava

Mi imamo Megan karavan i extra je mada ja gledam ne bih li nekako sebi neki autić uzela makar dok ne počnem da radim jer kad nas bude bilo četvoro tj. dvoje dece, a mm ode na put, ima da mi bude narodno veselje bez kola…Obožavam Clia, na njemu sam u „učila“ da vozim, a posle sam i službeno u obe firme dobijala istog 🙂

Angel
    Član
    Angel

Ja nisam ljubitelj karavana. Oni su mi bas pijacarski. Uspela sam u Clia 2, davnih dana da upakujem sve nase stvari, cak i vise nego sto smo stigli da obucemo za tih nekoliko dana na Zlatiboru, plus Sarina kolica i jos neke pizdrarije i igracke, i to sve u onaj nikakav Cliov gepek. Od tada sam jos sigurnija da mi karavan ne treba, niti ce mi trebati ako se ikad budemo odlucili za drugo dete.
    Jedino BMW karavani su mi lepi, pa opet kazem em mi je nepotrebno, em su limuzine kudi kamo lepse. Cak bih uvek pre uzela kupe nego cetvoro vrata. 😆

nenka
    Član
    nenka

Videla sam jednu opel corsu da se prodaje i zaljubila sam se u taj autic, i lep i praktican, nije velik, ma bombona od auta.

marmit
    Član
    marmit

Vozim opel astru karavan 2002god. Imam ga već skoro 4 godine i super se pokazao. Ali… ja bih novu opel astru i da nije karavan. Ili novi Ford Fiestu… a ni Seat Ibiza mi nije ružan… No, mogu samo da maštam!

mimicka
    Član
    mimicka

I ja vozim Opel Astru 2002. god., a želela bih novu Astru. Baš mi se sviđa 🙂

Gledanje 226 članaka - 226 do 231 (od 231 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.