Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

Ova tema sadrži 230 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 231 ukupno)

Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

• Angel
    Član
    Angel

Lepi su vam autici, Myche, Leptir i ja sam u Citro porodici i mislim da ga po pitanju udobnosti i prostranosti nista ne moze zameniti.
    Sad imamo C5 karavan sa Elegance opremom i prelepim bez plisanim enterijerom… Totalno je full i jako smo zadovoljni. Evo slikica…(ovo je neki sa neta a nas je potpuno isti samo teget)….

P.S. Hanan moram da te razocaram ali Opel vise ne proizvodi niti ce, model Vectra.

A uskoro nam najverovatnije stize i Ford Fokus karavan u porodicu :love: :bravo: :bravo:

I to bas ovaj…

A zelela bih BMW e46, a i bice uskoro nadam se….

I BMW serije 6, on je sad nedostizan na zalost ali nekad…

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Evo i slikica nasih kola:

Hanan
    Član
    Hanan

Anka, hocu i ja al nemaaaaa :):)

Mika maca, uh tvoj autic mi se bas dopao´. „Daj krug“?
    Angel, jaoj odkad smo mi kontali i prekontavali o C5, doduse limuzina.
    I Ellino bi provozala, ali uz iskusnog suvozaca, ako zaskripi da me zamijeni heheh.

Ma joooj meni se sva vozila svidjaju, samo da malo trose a imaju puno konjcica.Dosadila su mi auta koja znaju svaku benzinsku napamet 🙂 zato u svako ugradjujem plin 🙂

Ella
    Član
    Ella

E pa mm je uzeo bas ovog dzipa zbog komfora, sirine, prostora i dalekog puta. Za decu je idealan. Inace ima 7 sedista, ako podignemo sva sedista. Ali dovoljno je nama 5 za sad 🙂 i ogromaaaaan gepek (znaci za puta je dusu dalo). Mislim da na leto planiramo svi autom, pa kroz Evropu polako, bez zurbe. Deca pozadi gledaju crtace, a mi matori napred menjamo se za volanom 🙂 Na autoputu cu ga smeti voziti, to mi nije nista strasno, ali u gradu i parkirati ga, to vec teze :doomed:

P.S. Eminin i Angelov auto je super takodje za puta, pravo familijaran auto. :bravo:

hippeia
    Član
    hippeia

MikaMaca super vam je mazda:) Mazda-laaaaajk 🙂 🙂 🙂

Ja polozila testove la-la-la-la-laaaaaa 🙂 :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Hanan
    Član
    Hanan

Hippi cestitam ti, jupiiiii…jos voznjica i da nas sve provozas 🙂
    Nemoj samo da kad polozis ne bi vozila, nego odmah za volan….i nedaj da te muski suvozaci „ubiju u pojam“ sa svojim kritikama, vazda nesto pametuju 🙂

maja22
    Član
    maja22

Mi vozimo GOLFA 3.Dobro bi nam dosla i jedna cetvorka,hahah.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Hippeia :bravo: bas mi je drago!
    Mm i ja se stalno „svadamo“ hehe koe ce voziti, tako da uvek jedan vozi u jednom pravcu a drugi u drugom jer ja obozavam da vozim ne bih izlazila iz kola, a koga god da sam provozala rekao je da vozim bolje od bilokog muskarca, pu pu pu da ne ureknem. I INace sam drska pa sam takva i za volanom (pod tim „drska“ mislim da ne dam na sebe a ne nista lose)

tratincica

Ja jako lose vozim, mm mi je reka spaliti vozacku dozvolu ako uskoro ne naucim da vozim kako treba. Imam dozvolu skoro 10 godina i bila bih najsrecnija da ne moram nikad da vozim. Prosto se bojim svega, pesaka, drugih vozaca…..
    Na moju zalost imamo OPEL OMEGU u kojoj nemam nikakvu orjenataciju, imam utisak da mi je cesta uska, zelim nesto manje, najmanji moguci auto.

hippeia
    Član
    hippeia

Hanan – 23/4/2009 23:32

Hippi cestitam ti, jupiiiii…jos voznjica i da nas sve provozas 🙂
    Nemoj samo da kad polozis ne bi vozila, nego odmah za volan….i nedaj da te muski suvozaci „ubiju u pojam“ sa svojim kritikama, vazda nesto pametuju 🙂

Haha vec gledam mm-a kako mi tupi 🙂
    A plus novi auto 🙄
    Nagovaram mm-a da ne prodaje stari neko vrijeme da se ja praksam, ali on jedva ceka da ga se rijesi. Obecala mi je sveki da ce mi dati njenu korsu da vozim dok ne uvjezbam, ZIVJELA SVEKI :bravo: :zvezda:

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Hippeia :bravo: za sveki, zena je carica

Hanan
    Član
    Hanan

Hippi , bravo za svekicu…a dragog udalji za svaki slucaj i na njegovo mjesto svekicu 🙂

tanja.
    Član
    tanja.

IIIjaaao ,gde me nadjoste sa ovom temom :love: obozavam automobile:love: :love: :love:
    Ovo su manje vise svi automobili koje sam imala do sada 😉 nadam se da necu smoriti ( slike sam nasla na nekom sajtu o automobilima) a neke nisam nasla bas u boji u kojoj su bili moji ljubimci

Posto vozim „100 godina“ samim tim i moj prvi autic je u tom stilu „stogodisnjak“ 😆
    samo je bio jarko plav sa dubokim branicima, dva „topa“ pozadi…sportska varijanta

sledeci mezimac :love:
    ovaj sam „delila“ sa mm bmw528
    moj secerak ford puma
    pa autic “ sa dushom“-bubica..grand vitara
    Renault scenic sam dobila kada sam se porodila …ali meni se bas i nije svideo
    Trenutno vozim ovaj, jako je dobar ali opet nekako nije po mom ukusu

Sada sam u fazi potrage za novim ljubimcem… cesto vozim ovaj dzipic ML, pripada mom braci i jaaako mi se svidja, tako da ima 50% sanse da ga prisvojim:wink:
    Eto nadam se da ne udavih…mnogo volim automobile i cesto ih menjam … ima ih jos ali nisam zelela da budem previse napadna (i slike sam maksimalno smanjila) ima i vespica, motorcica…ma ja sam zaludjenik za dvotockashima i cetvorotockashima :love: :love: :love:

tanja.
    Član
    tanja.

Ah zaboravih …koji bi htela da imam ???? Uh pa ne znam :neznam: ja sam jedna neodlucna vaga :kreten: cim resim koji bi htela da imam -javljam :hmm:

:love: :love: :love: :-* :-* :-*
    Majo,tacno znam sta mislis kada pricas o prtljazniku minni – i ja sam ga davno merkala :HAG:
    Mikamaca, mazdica je fenomenalna :bravo: Angel … citroen je zaista zakon sto se tice udobnosti …a za bmw :love: potpuno te razumem 🙂
    Hanan , kakav opel 😯 😯 😯 Insignia je extra :bravo:

Hanan
    Član
    Hanan

Wooooow Tanja., zeno svaka cast…

NEgo sta vi mislite da mi malo prosirimo ovu temu…savjeti, prijedlozi, mane -prednosti….sve o autima sa naseg zenskog stanovista (imamo i mi puno toga za reci :))??????

Majo nadam se da se ne ljutis ???

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 231 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.