Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

Ova tema sadrži 230 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 231 ukupno)

Kakav auto vozite i koji bi hteli da imate?

• MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Tanja svaka cast na auticima!
    Ni ja nisam odgovorila koji bih volela… Zaljubljena sam u Range Rover-a sport :love: Uf kakav je, kako izgleda, a naravno i mocan je (sad bi neko rekao ova opisuje nekog decka a ne kola hehe).
    Meni se svidja ideja da prosirimo malo temicu naravno ako se Maja ne ljuti

Maja-belgija

Hanan – 25/4/2009 00:24

Wooooow Tanja., zeno svaka cast…

NEgo sta vi mislite da mi malo prosirimo ovu temu…savjeti, prijedlozi, mane -prednosti….sve o autima sa naseg zenskog stanovista (imamo i mi puno toga za reci :))??????

Majo nadam se da se ne ljutis ???

hanan slobodno ne ljutim se uopste 😆 😆 😆

tanja :bravo: :bravo: :bravo: za izbor al moram da ti priznam ml je moj favorit hihihihihihihihi

a i ja sam zaboravila da pokazem nas porodicni auto skim smo isli na put al zal menjamo ga za drugi al mene licno mnogo mi odgovara jer ima kebek da stavim sve sta ocu hihihi

By mdimoska at 2009-04-25

a ovo je nas nov porodican auto koj treba da stigne do sredina jula isto u bela boja(mora da kazem da mm je lud po auta i radim stim tako da samo menjamo al moj fiat nedajem ga hihihihihih)

Maja-belgija

Anka – 25/4/2009 14:11

Majo a da mi pozajmis taj tvoj porodicni auto sto treba da vam stigne, malo je preveliki za vas troje, nama 4-oro je bas taman, nas broj 😆

moze 😆 😆 😆 😆 il ti pozajmimi laza i misa na neko vreme da ga popunimo hihihihi

Angel
    Član
    Angel

Majo koji je ovo model Audia? Vidim da je Photoshop pa me zanima posto ne znam da postoji karavan sa troje vrata.
    Mi smo za sad odustali od Fokusa i ostajemo samo na Citroenu, ne vredi, nista nije udobnije od njega, jedino noviji C5 nekad.
    Eto moja preporuka su Reno i Citroeni iako mi je BMW omiljeni, iz prostog razloga a on je – udobnost.

Maja-belgija

ma to je photoshop prava je mala slicica to sam nasla na internet na brzinu i to stavila inace je audu a6 2.7 disel s-line fabricki……..

evo ga:

tanja.
    Član
    tanja.

Majo, porodican auto vam je fenomenalan :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: BAS mi se svidja :love:
    Sto se mog iskustva tice sa autima …ja sam manje vise okacila sta sam sve vozila ovako -Mazda323f stara -moja nije nista valjala kad sam je kupila , napravila sam auto iz pocetka, tacnije spolja je bio fenomenalan a motor uzas 🙁 tako da je ne bi preporucila „ni do pijace“ , Golf je extra auto ali poprilicno tvrd i neudoban -kvalitet izrade i motor =fenomenalni, bmw je „pod konac“ osim zadnje vuce , sa 528 sam se izokretala na poledici, sreca pa je tako jak auto ,apsolutno mi nista nije bilo. slk -sminkica, samo za izlazak u grad , nista vise -krov kad se spusti ja sam jedva rolere stavljala u gepek. Ford puma -presladak autic, brz i prelepih linija ali teska kanta , posle 6 meseci poceo je da skripi negde „od pozadi“ pa sam ga brze bolje prodala, sad vidim da sam preskocila ford eskort -rs – za njega vazi isto sto i za pumu odlicni automobili ali za zapadne puteve , po nasim rupama jako brzo se raskantaju. Buba je moj auto sa dushom, nekako kad izadjem ispred zgrade imala sam utisak da mi se smeska ali kao i svaki vw tvrda je, moja je bila 2.0 benzinac i isla je kao mecava s tim sto ne lezi bas najbolje na putu , treba dobro smanjiti gas pri ulasku u krivinu 🙂 , gepek isto relativno mali kao i zadnja klupa. Vitara ..hmmm mislim da je po malo troma inace dzip kao i svaki drugi …dobro i odnosu na ml dosta siromasniji enterijer. Scenic, pravi porodicni minivan ali apsolutno nije po mom ukusu…inace odlican je , moj je bio 1.9dci i izuzetno je lagan na gasu , lako je voziti ga , prostran unutra …jos jedna informacija uzasno se krade zbog delova. Ovaj sad koji vozim e 220 – jaaako dobar auto ali malo predugacak za mene , desi se da po 5-6 mesta za parking moram propustiti jer ne mogu stati 🙁 ..znam nista nije bolje ni sa dzipom ali to sam zacrtala zbog bezbednosti decice nekako volim da smo na visini (za ne daj Boze) ….Eto to su manje vise moja iskustva -iskustva jednog zaludjenika za auta i brzu voznju 😉

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Divni su vam automobili :love: Ja sam trenutno bas zaljubljena u nasu mazdu i nadam se da mi nece uskoro dosaditi. Najvise mi se svidja sto je brz jer mi je to bitno a kad dodjes do 150 on povuce ko blesav. Morala sam da ga probam na sutoputu kad smo isli van grada, ma bre ne mozes takve automobile da vozis sporo (mislim samo na autoput naravno, nisam manijak hehe). Obozavam brzu voznju ali samo kad ja vozim ili mm

tanja.
    Član
    tanja.

Anka – 25/4/2009 08:24

Dosao nam jos jedan zaludjenik za auto :):)…. Tanja, bilo koji da izaberes znam sigurno da neces pogresiti, posto sam i ja neodlucna vaga, merkam od ovih prikazanih sto si postavila i ne znam koji bih izabrala, al ovaj Beli dzip mi zapo za oko, pa poguraj tih 50% na veci postotak…… :):)

Anci,kad kupim dzipic ili prisvojim ml zovem da se potrpamo svi djuture pa u ludu voznju

Angel
    Član
    Angel

Majo lep auto imate!

Maja-belgija

moje prvo auto sa 18 godina mi je bilo bmw 316i izgledalo je vako(mogla sam da nacem samo ova slika na internetu koje je isto kao i moje znaci i takva boja)

By mdimoska, shot with DSC-P100 at 2009-04-26

kao i angel i ja sam zaljubljena u bmw i ovaj auto ga volim kao da mi je dete hihihihihihih sad ga vozi moja majka u skopje al nabrzo ide na prodaja!!!!pruza konfor i dosta je jako i trosi bas puno zato sto je benzinac na gradska voznja trosi 11 litra…druga negativna stvar kod bmw je sto je zadnja vuca pa kad ima puno sneg tesko mozes da zakocis i malo mu seta zadnji deo zato mora obavezno zimske gume i namalena brzina al zato kad je lepo vreme ide ubija savrsen za brza voznja i dolg put!!!!
    audi je lepo dizajniran ima savrsene funkcije unutrasni komfor;brz auto a i na velika brzina bukvalno se neoseca kad neko vozi vise od 150 dosta komforan prav porodican auto ako je dizel netrosi puno jedinstvena mana mu je sto je dosta skup al ako neko namerava da ga vozi cetri pet godina onda je savrsen……..
    fiat grande punto jos nisam ga uzela cekam da se srede papire u garazi jer je nov auto pa se ceka pa nemogu nista da kazem za njega vaka na prvi pogled izgleda super za po grad al kako ce da se pokaze recicu vam kasnije hihihihih

Hanan
    Član
    Hanan

Maja, mislim da je ovakvog „bendzu“ mm namjeravao kupiti, ali bas sto kazes cijens je povisoka a ima 10-tak godina, tako da nam je ispala ova Omega. -negdje rekoh, sva auta su nam puno trosila, i naravno mm nece u dizela sjesti, a kamoli kupiti ga , tako da smo u Calibru mi ugradili plin, a Omega je kupljena sa vec ugradjenim…i mogu vam reci da je to prava stvar, naravno za one koji puno voze,isplati se totalno.

Tratincice, heh razumijem te po pitanju glomaznosti Omege, stvarno je u svakom pogledu ogromna, ali ja ne bih mogla da vozim neki maleni autic, nekako sam stijesnjena, imam osjecaj da kamencic udari u auto dosao bi do mene, ali naravno to je moje misljenje 🙂 Vozila sma zaovin Punto (´98g) i sestrinu Fiesticu iskreno ja se nemam gdje okrenuti, jos ako su dvoja vrata, ma tu je nemoguce svaki dan pakovati dijete, volim brate sirinu 🙂 pa se nekako strpam na put :).

Maja , ma Punto mora biti dobar, skoro sam pa sigurna, zaova ga je imala (doduse stariji model), ma nikad problema nije imala, ekonomican, prilicno udoban, e sta je problem bio, malo se zna zaljuljati u krivini, ali mislim da je Grande doradjen i da nema sanse da se ljulja.
    Majj

tanja.
    Član
    tanja.

Majo :HAG: blagis li se tebi 🙂 kada ti je prvi auto bio E46 ja sam pocela voziti 90-ih 😆 pa sam dobila onu nasminkanu sportsku kantu da se ucim 😆 😆 😆 😆 mada i on je tada bio nekoliko godina star 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uh …breee al sam matoraaaa 😛 😛 😛 😛 😛 😛

maleenaa
    Član
    maleenaa

Ovo je bio nas autic dok Stefan nije porastao.Postao nam je mali pa smo ga prodali.To je bio moj mezimac

a sada imamo ovaj.To je sada od muza mezimac 🙂

Angel
    Član
    Angel

Majo mnogo lepa trojka!

Posto su mi bez veze slike sa neta, odlucih da stavim slike naseg bivseg i sadasnjih automobila…

Prethodni je bio BMW e34 24V 520iA

A sad Renault Laguna I

I Citroen C5 Elegance karavan

Sledeci ce nadam se biti e46, ali to se kod nas nikad ne zna :> .

Angel
    Član
    Angel

I potpuno zaboravih, sad me muz podseti, bila je tu i Opel Vectra B jedno kratko vreme, odmah posle BMW-a.

Zvala sam je Jagoda, cik pogodite zasto :>

Eto sad sam kompletirala sadasnju i predjasnju garazu 😆 .

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 231 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.