Ova tema sadrži 104 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dragaNLak 7 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 105 ukupno)

Kakav zivot sad zivi vas EX?

• Ella
    Član
    Ella

Drage moje,

Verujem i sigurna sam da mnoge od nas su imale ljubavi pre nasih muzica. Da li ste u kontaktu sa bivsim? ❓ Sta on radi sad? Kakav je njegov zivot? Ozenjen, deca…???? Mislite li nekad na stara vremena? Mislim da bi mogli citati internesantne odgovore :hmm: 😉

:caos:

Manana
    Član
    Manana

Proslo je nesto vise od tri godine koliko nismo zajedno,odnosno toliko sam u braku i idalje je sam i zali sto nismo vise zajedno…i opet bi sve samnom drugacije…ali kasno je…trebalo je o tome da misli ranije…ja sam sada presrecna…a SA NJIM JE SVE BILO… 😕

Aiko
    Član
    Aiko

Zivi u NY, ima devojku. Nema decu. Retko dolazi u Srbiju. Culi smo se poslednji put kad sam bila trudna.

Ella
    Član
    Ella

Zanimljivo Aiko! Eto kako nas zivoti vode na razlicite strane….

jelenab
    Član
    jelenab

Bio je pre neki dan kod nas. Doneo je Andreju divne poklone. Posle toga smo porodicno bili kod njega na slavi. Ostali smo u super kontaktu. Ima devojku. Sve je ok.

Brandza
    Član
    Brandza

Koji od ex-era?Zadnji sa kojim sam bila pre mm…zivi sa devojkom,redovno nas posecuju,radi covek,standardica 🙂

Julija SG
    Član
    Julija SG

Zivi u Becu sad, ima djevojku, nije ozenjen i nema djecu. Nismo se vidjeli nikad vise od prekida veze, ne zato sto nismo htjeli, ali se nikad nismo zadesili u isto vrijeme na istom mjestu (drzavi). Inace smo u ok odnosima, bili smo 4 godine skupa. Culi smo se poslednji put, kada sam se porodila. Cestitao mi je kcerku.

cicanich
    Član
    cicanich

Ozenio se zvanicno mesec dana pre nego sto sam se ja udala.
    Ima cerku koja je 6 dana starija od mog prvog sina.
    Od kada smo zasnovali svoje porodice videli smo se dva puta,
    a vrlo cesto se cujemo.
    U o.k. smo odnosima.
    Ja mu zelum sve najbolje. On je dobar covek, ali okolnosti su bile takve da…

racic
    Član
    racic

Ni sa jednim se nisam posvadjala, kad nekog sretnem uvek se javim, iskreno i ne zanima me gde su i sta im se desava u zivotu, to je za mene proslost. Ni sa jednim nisam u kontaktu, mislim to ne bi bilo korektno prema mm. Ne znam kako bih se osecala da saznam da je on u kontaktu sa bivsim devojkama.

Ella
    Član
    Ella

Moj bivsi je ostao u istom gradu da zivi kao i ranije. Nema devojku, nedavno se preselio u centar grada da zivi sa svojim drugom. Nismo se videli od raskida (a ima 6 god), ali smo se culi par puta. Zna da sam postala majka i cestitao mi je. Takodje znam da cesto misli na nas i da mu sa vremena na vreme nedostajem. Cesto pise o proslosti (sto me nervira), jer sad je i suvise kasno. Trebao je na to misliti na vreme. Posto je on bio taj koji je okoncao vezu, znam sad da se kaje. Ali kasno Marko na Kosovo dodje 😆

Ja mu u svakom slucaju zelim sve najbolje i da on uskoro pronadje svoju srecu! Jer ja moju jesam!!! :ljubav:

biki
    Član
    biki

racic – 16/11/2007 02:18

Ni sa jednim se nisam posvadjala, kad nekog sretnem uvek se javim, iskreno i ne zanima me gde su i sta im se desava u zivotu, to je za mene proslost. Ni sa jednim nisam u kontaktu, mislim to ne bi bilo korektno prema mm. Ne znam kako bih se osecala da saznam da je on u kontaktu sa bivsim devojkama.

Potpisujem!

Bojana I Anja

Nismo se culi ni videli tri godine a bili smo zajedno sest godina. Jos uvek zivi u istom gradu i nije ozenjen. Radi isti posao kojim je uvek bio nezadovoljan. Dok sam ja svoj zivot promenila iz korena. Nasla sam svoju srecu a i njemu zelim svu srecu ovoga sveta jer je dobar covek.

mikica
    Član
    mikica

racic – 16/11/2007 02:18

potpisujem

mazaki
    Član
    mazaki

Hmm ,ja sam otisla i to mnooogo daleko od njega,preselila sam se sa mm,i vec 5 godina nisam ga videla ali sam se cula kad sam postala majka,i jos koj put,sada se i on ozenio zelim mu sve najbolje,radi isti posao sto i pre,posalje mi nekad email i znam da mu nedostajem ali sta je tu je ,ja imam mm moju kerku ,srecna sam, isto zelim i njega…

leptiric
    Član
    leptiric

Ja ne znam stvarno,bas gde su moji bivsi momci.
    onaj pre mog sadasnjeg decka je U Nemacokoj ,tamo zivi ,i radi.
    na dva posla.
    hteo da se pomirimo.
    iako zna za moju vezu sada.
    oni od 2004 god , ne znam sta je sa njima sada. da li su se ozenili.
    Sta reci,hteli su brak,ja nisam.
    i nesto smo se pokacili.
    ali volela da se nekada sretnemo,i ispricamo.
    neki me zovu telefonom, i gnjave.
    znam,da moj prvi ozbiljan decko ,jos 2000 god ozenio .
    onaj iz 2003-2004 se ozenio ,takodje.
    a za te neke kratke vezice ,nemam pojma.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 105 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.