Ova tema sadrži 104 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dragaNLak 7 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 105 ukupno)

Kakav zivot sad zivi vas EX?

• Tijancica
    Član
    Tijancica

Nemam pojma. Ali znam da mu je bas danas rodjendan.
    Nekako mi ga je zao, kakva sam bila prema njemu.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Moj bivsi se meni ne javlja od pre godinu dana , tj od dana kada sam se udala. Zabavljali smo se 4 godine, i posle raskida on je nastavio da gaji osecanja prema meni (iako je on mene ostavio).:( Molio me godinama da se pomirimo i zaista svasta cinio za mene i zbog mene. Medjutim ja sam pogresila jer ga nisam odmah udaljila od sebe kad sam videla kuda to vodi, nego sve kao, ma mi smo drugari 🙂
    Imala sam ja veze u medjuvremenu , a on se smuvao sa jednom devojkom skoro, cak smo se i upoznale, jos dok smo bili u kontaktu. Obecao je da ce doci na moju svadbu, i onda odjednom , tajac, i poruka tipa: Nema vise razloga da se cujemo niti vidimo.
    Moja poruka njemu bila je poslednja, od tada se vise stvarno nismo ni videli ni culi. Pokazao je svoje pravo lice, i ja nisam vise zainteresovana ni za kakav kontakt sa takvom osobom. eto.

Angel
    Član
    Angel

Ja odavno nisam u kontaktu ni sa jednim bivsim.

Bio je jedan koji me je bas jurio i dok sam se zabavljala sa mm, tacnije ostavila sam ga zbog mm (i ne samo zbog mm vec zato sto je bio neozbiljan sa 35 godina), a kad sam ga ostavila shvatio je da sam najbolje sto je imao i da me voli i shvatio je sta zeli (ali kasno). Tako da uspela sam da ga se ratosiljam al sam ubedjena da nije preboleo i verujem da je jos uvek sam al hvala bogu daleko od mene i moje lepe porodice. Ustvari dobar je on lik oduvek bio samo sto je uvek naletao na lose i hladne devojke koja su ucinile da se povuce u sebe i da izgubi osecaj za sve lepe stvari koje nosi veza. Zelim mu svaku srecu.

A decko sa kojim sam zivela pre mm, tacnije raskinula godinu ipo ili dve pre mm, mislim da je ozenjen-bar je to bila zadnja vest pre nego sto smo prekinuli kontakt kad sam upoznala mm, i ima sina koji sad ima mozda vec i godinu dana, a mozda i manje-ne znam. I njemu zelim sve najbolje iako sam i na forumu lose pisala o njemu jer me je mnogo povredio i zato sto je u stvari na svog oca bezosecajan i povucen. Jbg gresi svaki ziv covek, al eto lepo sto nismo u kontaktu i lepo sto mu lepo ide.

Jedan bivsi sa kojim sam bila daaavno bas 3 godine, pustio mi je sms pre nekog vremena, recimo pre mesec dana, da me je video u prolazu u kolima. Nismo se dopisivali tako da ne znam nista o njegovom zivotu sem eto da je ziv i zdrav.

I eto na tome je ostalo, jer ne zelim da mi se duhovi proslosti vracaju cak ni da me pitaju kako sam. Proslost je samo to-proslost ;] sam ako nije sa mm jer to je onda prelepa uspomena i moj zivot :love: .

kika
    Član
    kika

ZIVI PROSECAN ZIVOT, IMA SUPRUGU, CERKU I USKORO TREBA OPET DA POSTANE TATA….ALI SVEUKUPNO , ZIVI ZIVOT U KOJEM NIKAKO NE BIH VOLELA DA UCESTVUJEM, NI KAO "ONA" , NI KAO PRIJATELJICA, MA KOLIKO DA SMO OBOJE NORMALNI I DOBRI LJUDI. DA SMO UZAJAMNO BILI DOBRO, BILI BI ZAJEDNO I DELILI I DOBRO I ZLO. KOD MENE JE PRIJATELJSTVO NAKON RASKIDA OZBILJNE VEZE NEMOGUCA I NEPOTREBNA I…..NEISKRENA STVAR.

M&M&M
    Član
    M&M&M

Koliko znam, jos uvek je sam. Nismo u kontaktu, doduse, kada je cuo da sam se verila poslao mi je poruku da me pita jesam li srecna, voli li me kao sto me je on voleo. Shvatio je da sam ja najbolja,najvernija,najpostenija i sve naj, naj, naj…Odgovorila sam mu grubo, ali nije mi zao – da mu mogu dati bar delic srece koji imam, bio bi srecan citavog zivota. Nismo se culi posle toga, jednom smo se slucajno sreli, zeleo je a ostanemo u kontaktu, ali ja mislim da to ne bi bilo fer prema mm.

LjubicaZP
    Član
    LjubicaZP

Nismo u kontaktu. Dugo smo se zabavljali i zabavljali i zabavljali i tako 10god. Znam da je još uvek sam i da nema decu. Ustvari jedino mi je bitno da je zdrav a nadam se i srećan izborom koji je napravio. Ne bih ni volela da smo u kontaktu. Šta je bilo bilo je.

unicorn
    Član
    unicorn

Hmmm, koji???
    Ovako, onaj koji me prije 8 godina bio zaručio je sam samcat, ima jedno vanbračno dijete, ali je ta njegova pobjegla od njega i sada živi sa drugim tipom, čak je i malom dala prezime tog lika, tj.on ga je posvojio. Taj bivši mi se odnedavno javlja preko messengera, pun je samosažaljenja i govori kako mu nedostajem, a meni je sve to šuplje i smiješno (mislim, on ZNA da sam udata i da očekujem bebu, nije mi jasno šta želi time postići???). A kako sam mišljenja da je uvijek bio kreten, ne sumnjam da je i dalje takav, ako ne i gori… U Njemačkoj je i sam je.
    Ovaj drugi koji je bio stvarno super i kojeg sam nogirala bez nekog većeg razloga je isto razveden, ima curicu od 5 godina i mislim da je pravo „down“, ponekad ga vidim u gradu i uvijek ima taj neki melanholični pogled. Radi, puno izlazi, ali vidim da mu je život prazan, pa mi ga je čak i žao. On je uvijek bio dobrica… 🙄

Za ostale ću morati da se raspitam…. 😉

katarina
    Član
    katarina

Bivsi pre bivseg :ruganje: ozenjen je zivi u bg i ima dve cerke nemamo kontakt al imamo zajednicke prijatelje pa zato i znam,a bivsi pre mm sa kojim sam bila 5 god radi isti posao znam da ima sina malo starijeg od moje cerke i da ce ponovo postati tata,nemamo kontakt niti ga zelim!muka mi je kad se setim kome sam ja dala 5 god jer je na kraju ispao idiot!Nije mi dao da uzmem svoje stvari iz stana …da ima nesto da ga podseca na mene.. 🙄 🙄 ajt sad… 🙄

Dete Lina
    Član
    Dete Lina

Iskreno, ja pojma s pojmom nemam sta oni rade. Nije da me ne interesuje, nego ih sve znam iz razlicitih „izvora“, a sa mnogim zajednickim drugovima/poznanicima uglavnom nisam u kontaktu. Znam da je moja prva ljubav (od pre jedno 15-ak godina -) ) odavno ozenjen jer se ugl. iz unutrasnjosti ljudi ranije zene sto je i on zele kada smo imali oko 18 (nije normalan). Znam da je jednom i dalje zao sto nismo zajedno (al kad je bio neozbiljan) jer je drug moje sestre sa kojom je i dalje u kontaktu. Ja ih redovno pominjem i mom muzu jer ih dozivljavam kao deo mog zivota, tj. stare prijatelje ili barem poznanike jer volim da sve u zivotu analiziram, a smatram sebe normalnom, modernom licnoscu i sl. – ) , pa ne vidim razlog da ih ne pominjem. Eto, toliko od mene.

Oblak_u_bikiniju

Ja sam srecna zena!
    Ovo mi bas zvuci bolno kaad citam.

Ja sam se upoznala sam mm sa 16 godina. I tada smo se vjerili. mali srednjoskolci, ja treci, on cetvrti razred. Uh, majku mu! Maturant! Udala sam se kada mi je bilo 18. I jako sam srecna. I citava ta prica ukazuje da ni ja ni on nismo imal i bas vremena za ozbiljne veze za koej bismo se zapitali – sta je bilo posle.
    Pomenu neko vezu od sest godina! Uh, pa trebalo je da pocnem sa nekim u cetvrtom osnovne… 🙂

Drago mi je sto ja i moja i njegova prva ozbiljna veza prestala biti veza i postala brak! 🙂

Angel
    Član
    Angel

E pa oblacicu neka ti je sa srecom i dalje, zaista prava retkost ta tvoja prica! Svaka ti cast i samo napred sa puno ljubavi i zdravlja i srece!

kika
    Član
    kika

OBLACICU NE MORA DA BUDE BOLNO , MOZE DA BUDE I LEPO I JEDNOSTAVNO, IMAS LJUBAV SVOJE MLADOSTI I BUDE TI SMESNO I DRAGO KAD GA SE SETIS….KAO STO NPR IMAS I SIMPATIJU IZ VRTICA, PA NECES VALJDA PATITI STO SE NISI UDALA ZA NJEGA….. SVAKO DOBA ODRASTANJA IMA SVOJE CARI.

zMayica
    Član
    zMayica

mene je bas juce moj najsveziji ex zvao, kaze da mu nedostaje razgovor sa mnom… i tako… svi bivsi me zovu posle ‘100 god’ da mi kazu ono tipa ‘jbg, a sa tobom mi je ipak bilo najinteresantnije’ ja njima uvek ‘ a gde si bio kad sam bila pored tebe… tudje-sladje…’ ma covek ni ne zna tacno sta ima dok ne izgubi to… pa bilo dobro ili pak lose. Bitno je znati sta zelis-pa to i mozes da prepoznas i uzmes kad ‘nabasas’… nego ljudi su nezajazljivi…misle uvek mogu bolje, eeee treba znati kada i sa kim stati 🙂
    Elem,
    mm je sa svim upoznat, uvek cita njegove poruke i komentar mi je od kako smo se upoznali “ daj mi broj tog tvog bivseg da mu kazem kakav je som ispao i da mu zahvalim sto te je doveo meni“

Balerina
    Član
    Balerina

Bivsi pa, sta to znaci :hmm: :hmm: :hmm:
    I dalje ne mogu da se setim :hmm:
    Ali ima jedna lepa pricica 😉

Ja sam sa mojim mm pocela da se zabavljam sa mojih 14 godina, osmi razred OS, a on je zavrsavao cetvrtu godinu srednje skole,njegovih 18 godina…..
    Bivseg nisam nikada imala, jel se nisam ni sa jednom sipatijom zabavljala….
    Da, simpatije sam imala, i to na pretek 😉
    Imala sam dosta simpatija, neposredno pre nego sto me je moj mm ukrao….Imala sam jednu simpatiju iz osnovne skole u to vreme……Ja sam ga sipatisala, ali on mene nije hteo da pogleda….
    I tako sam ja pocela sa mojim mm da se zabavljam, i naravno na simpatiju zaboravila…..
    Medjutim, ta ista simpatija se seti da sam ja bila zacopana u njega, i on se zacopa u mene…E pazi sada Bogati…..
    Pa sta ces sada mislim se…..
    I necete verovati do dana kada sam se uadal za mm ta moja simpatija me nije ostavila na miru……Necete verovati 8 dugih godina….Zvao je, molio je, salo poruke, dolazio ispred zgrade, sretala sam ga na raznoraznim mestima….
    I vesto sam uspevala, da se moram tako reci odbarnim od njega….
    Ne mogu reci, nije to bilo toliko ucestalo…….Ali nisam verovala da ce stati…
    I onda je prostrujala vest da se udajemmmm…. :bravo: :bravo: :bravo:
    Zvao je na tel da me pita da li sam trudna……
    I od tada vise nije zvao, i ostavi me je na miru….
    Skoro sam ga srela kada sam bila u SR, javili smo se jadno drugome, standardno….
    I savko svojim putem….
    I necete verovati on odlicno zna mog mm……
    Uspevala sam nekako da sakrijem sve te pozive i poruke, da ne bi doslo do skandala….
    Dolazila sam u iskusenje da sve kazem mm….
    Ali bilo je i proslo….
    Ostao mi je jako drag, jel je mukica iskren….Znam da je raskinu sa devojkom koja je jako bila lepa…..
    Znam da mu na poslovnom planu ne cvetaju ruze….Ali isto tako znam da je on zasluzio da mu u zivotu ide sve uzlaznom putanjom….Od sveg srca mu zelim puno srece….

I tako bese jedna zmeni zanimljiva prica…Koje se ja i da dans setim, sa osmehom jel je sve to na neki nacin izgledalo simpaticno…..

P.S. Kada sam se udavala, imala sam osecaj da je on jedan deo moje svadbe propratio… :hmm:
    Hocu reci da je iz nekog ugla posmatrao…..Mogu da stavim glavu na panj…Da je tako bilo……

hippeia
    Član
    hippeia

Na kog EX-a misliš :> ?
    Ako misliš na veze neposredno prije naših m-ova, onda: ja nemam pojma gdje je ni šta radi. Bili smo skupa 5 god. naišao je mm i ja se zaljubila (i dan danas sam)! Moj EX je prvo izigravao zaljubljenog momka slomljenog srca, onda je odlučio da igra na kartu najboljeg prijatelja, pa mi je stalno slao poruke, zvao me da izađemo onako kao prijatelji na kafu, dijelio mi prijateljske savjete, a da bi sve izgledalo super i kako stvarno ozbiljno misli to da možemo biti prijatelji-postao je Kazanova (ma u stvari je uvijek i bio, samo je napravio petogodišnju pauzu, hehe) i mijenjao cure nevjerovatnom brzinom.
    Na kraju je naišla faza ignorisanja i sada mi se jedva javi na ulici, što je nešto najodvratnije što mogu zamisliti kod dvoje bivših. To mi je toliko bez veze i klinačko ponašanje, ali ne potresam se mnogo, znam da nisam nigdje pogriješila i da sam bila iskrena, mada ga je moja iskrenost često znala boljeti tako da bi više volio da sam lagala.
    Sad smo mi preselili u Bg, nemam pojma šta se desilo s njim, nismo u kontaktu i starih dana se ponekad slučajno sjetim, ali ne postoji ništa posebno za čim bih žalila, jer u njega nikad nisam ni bila zaljubljena, samo sam se zavaravala. Brrrr, ne smijem ni da pomislim šta bi bilo da nije naišao mm
    :love: …

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 105 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.