Ova tema sadrži 104 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dragaNLak 7 godine ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 105 ukupno)

Kakav zivot sad zivi vas EX?

• Ane
    Član
    Ane

ja sam satro imala momke pre srednjoskolske simpatije jer izlasci ,ljubljenje, na kratko vreme ja i ne smatram za pravu vezu ali uglavnom svi su se pozenili gore dole imaju decu ,nisam snekim u kontaktu, ali informacije o njima dolaze do mene setim se lepih uspomena i drago mi je da su dobro i da su sretniMm sam upoznala sa 15-16 god izdrzali sto sta zajedno i na desetgodisnjici veze pravili svadbu.

bombica26
    Član
    bombica26

nemam pojma,nisam u kontaktu…niti me iskreno zanima.

slatkica
    Član
    slatkica

sa rijetko kojim sam ostala u dobrim odnosima al ima jedan ako ga se kad sjetim to znaci kao da mislim na tugu,bio je bolan period u mom zivotu,ima svoju porodicu al svrlja okolo,zao mi je sto sam ikad pomislila da snjim imam sta,on je gad i zivi samo za sebe,zar ima takvih ljudi…volim svog muza sve mi je oprostio jer smo iskreno popricali o tom gadu,mrzim ga al zar mora zivjet blizu mene.nepodnosim njegovu blizinu i njegove poglede,gadim se sama sebi,jedva cekam da moj sin poraste i da u drugoj sredin zapocnem novi pocetak,jer volim svog muza i svoj sadasnji zivot sa njim uz naseg sina! :ljubav: :love: :-*

Selena
    Član
    Selena

nemam pojma,a i ne zanima me!

uros
    Član
    uros

SUPER SMO PRIJATELJI JEDINO ŠTA SAM PRIMETILA JE DA JE ZA NJEGA NEKAKO VREME STALO I DA SE ON PONAŠA KAO DA SE NI KOD MENE NIŠTA NIJE PROMENILO A TO MI JE BAŠ ŽAO, ZBOG NJEGA, JER SE BOJIM DA SEBI DAJE LAŽNE NADE.

Nemanjina mama

Svi zivimo jos uvek u istom gradu, sretnemo se tako na ulici po nekad javimo se lepo….
    i to je sve, nisam u kontaktu ni sa jednim i nikad ne bih ni bila i ako sam sa svima ostala u ok
    odnosima, svakog od njih mogu u pola noci da nazovem ako mi nesto zatreba to znam…

Ima jedan koji mi je bas bio ljubav, kojeg sam volela ludo… ali ostavila sam ga zbog mm
    Njega najcesce sretnem i uvek se obradujemo kad se sretnemo, imali smo nesto posebno…. :love: :love:

Znam da rade, jos se ni jedan nije ozenio, uglavnom imaju devojke, neke duge veze…
    jedino je ovaj poslednji nesto stalno u nekim vezicama, nikako da se skrasi,
    a vreme mu je…

ljubim ih sve, bili su divni momci, odnosno dvojica koja su bila nesto malo vece nego ostali… :-* :-*

mama malog Borisa

fuj, ispao je odvratan prema meni i ne zanima me sta radi!

mayya
    Član
    mayya

Svi bivsi su samo bivsi!
    Srecno im bilo!!!
    Da su valjali, jos bi trajali 😆 😆 😆 😆

mimoza
    Član
    mimoza

majo 😆 svaka čast, kratko, jasno, duhovito, nasmejala sam se 😆

Lelejn
    Član
    Lelejn

pre mm postojala su trojica koji su mi zaista bili bitni
    jedan radi privtno i u drzavoj sluzbi,snalazi se dobro s obzirom sta ima od skole
    uvek mi se obraduje kad se sretnemo,ali trudim se da nestanem,jednom jesam pa me udavio
    inace je to bila velika klinacaka ljubav sa 15-16g, obostrano zaista,i to otvoreno kazemo oboje i dan danas,a vecina i zna s obzirom da zivimo u malom gradu
    drugi-srednjoskolska ljubav,mislim da mi to nikad nije bilo adekvatno uzvraceno…on zavrsava faks i radi,poslednji put samo se videli prosle godine januara na rodjendanu zajednickog druga
    ni jedan od ove dvojice nema devojuku i sl. a ovaj drugi nikad nije ni imao nesto bas ozbiljno ni to nase sa njim nije bilo nista dugo
    i teci radi- napreduje u poslu prilicno dobro, ozenjen je i ima sina godinu dana starijeg od mog davida,retko ga srecem a i to gledam da izbegnem, mada me on uvek pozdravlja preko moje mame, a moze i preko mm i on mu je klijent,neznam valjda nije siguran da mi je to muz pa zato nece preko njega :> Inace smo se dugo zabavljali i zaprosio me i na fin nacin sam ga odbila, ostali smo uvezi jos mesec dana i onad je on raskinuo i to zbog svoje sadasne zene!

Tinna
    Član
    Tinna

isto kao i pre, na nivou deteta od 15 godina.
    Ma….siroko mu polje! Da sam znala gde cu pasti sela bih

Jecca
    Član
    Jecca

Mnogi mi se javaljaju posle sto godina, neki me nerviraju sto se jave neki ne! Jedan se vazda pravi lud , pa se svaki put iscudjava sto sam udata, sto imam bebu!
    Jedan koji mi je posebno ostao u glavi i dan danas pati za mnom, ali ima svoju devojku, ima ozbiljnu vezu, ali i dalje kaze „ti si moja slatka mala izvrnuta torta i to se nece promeniti nikad bez obzira na sve“. I to mi je ipak slatko! Zadnji put sam ga videla pre dva meseca , bas je bio kod svoje curice…

Zhunga
    Član
    Zhunga

JADAN! 😆

katarina
    Član
    katarina

eh drage moje ispricacu vam jednu pricu tj jedan deo mog zivota najlepsi deo…
    imala sam 13 god kad sam se zaljubila u decka 2 god starijeg od mene ja bila negde 6 on 8 razred osnovne skole moja prva simpatija a najlepse je sto se i on zaljubio u mene..
    gledali se na velikim odmorima uvek bi crvenela kad bi ga na ulici srela a i on..znali smo oboje da se na neki nacin volimo…pisao mi je pisma i ja sam njemu…iskreno decji smo se voleli…
    trebalo mu je a i meni 2 god da skupimo snage i razgovaramo sami uh kas se samo setim sva sam trnula i bilo mi muka od uzbudjenja a i njemu nije znao sta da me pita a ni ja jer 2 god se gledamo pisemo pisma al ne razgovaramo i sada kad smo konacno sami neznamo sta da pricamo..samo mi je prisao i poljubio me tj dotakao je moje usne ja dobro nisam pala u nesvest..pobegla sam jer nisam znala kako da se ponasam i bilo mi je stvarno muka ..toliko veliko uzbudjenje nisam mogla da izdrzim…i dalje smo se gledali al nismo prilazili jedno drugom sve do njegovog rodjendana a proslo je vec godinu dana od poljupca…sreli se uvece slucajno na ulici znala sam da mu je rodjendan i pozvala ga u kafic gde sam ga ja poljubila ali ono bas pravi poljubac ..tad sam i pomislila jaoo sta sam ja propustila tako se lepo ljubi,vrele usne….i sad kad se setim najezim se..
    i onda ja odem u drugi grad ..nisam ga vidjala nasla sam decka kojem sam 5 god poklonila idiotu a on je patio znam..nikad nije imao hrabrosti da mi pridje ili pa razgovara samnom,plasio se mene jer sam tad bila srednjoskolka koja voli zivot…smatrala sam ga slabicem i ponos mi nije dao da ja njega jurim a on patio i cutao…
    prosle su godine i godine ostao mi je u lepom secanju na decju iskrenu ljubav…
    posle 10 god ulazim slucajno u jednu ordinaciju i pogodite koga vidim njega!!!On je sad dr i isti onakav kao pre 15 god …
    jaoo
    iznenadjena sto ga vidim a i bilo mi je drago bila sam samo u soku ..kratko vreme al sam se smirila i pocela da pricam osnovne stvari kako je i sta radi i cestitala mu bla bla….
    iznenadio me je i kad mi je rekao da me se rado seca ima devojku ali kaze ko tebe sto sam voleo nijednu necu a i dalje se setim te decje iskrene ljubavi…
    verujte i ja…razgovarali smo nekoliko puta imamo sada prijateljski odnos i meni je prvoj rekao da ce da se zeni..bilo mi je drago i drago mi je zbog njega …
    zelim mu svu srecu sveta da ima ko moj brak imace sve ..da bude srecan kao i ja…u jednom delu srca i meni i njemu je nasa mladalacka ljubav a i nezaboravne uspomene kojih cemo se uvek secati…
    srecan sam sto sam te upoznao i osetio ljubav sad smo odrasli ljudi ja jos uvek vidim klinku u tebi, buntovnika…pricao je samnom po prvi put otvoreno ,
    iskreno a ja cutala i slusala …i shvatila da je on sve vreme i znao i bio je u pravu ja i on kao par nikad pa ni tad suvise smo razliciti i razlicita shvatanja,zelje,ciljevi..sve ama bas sve je ko nebo i zemlja al eto desila nam se ljubav bez razgovora i veze….sta da vam kazem imam najboljeg dr …

Lelejn
    Član
    Lelejn

e bas sam uzival katarina :love: mnogo slatak prica, a dobrim delom je i razumem imam i ja nesto slicno za pamcenje 🙂

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 105 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.