Ova tema sadrži 104 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dragaNLak 7 godine ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 105 ukupno)

Kakav zivot sad zivi vas EX?

• Angel
    Član
    Angel

Moram ovo da podelim i sa vama, vec tri godine se smejem :)))).
    Naime u pitanju je jedan decko sa kojim sam kratko bila a posle ostala u nekom sms kontaktu s’vremena na vreme, sve dok nisam upoznala sadasnjeg muza. Tad se svi moji bivsi kontakti prekidaju. No medjutim, iz nekog razloga taj teniser mi salje sms poruka za svaki rodjendan, dan zena, dan zaljubljenih, novu godinu, a i obicnim danima. Naravno ja na te poruke ne odgovaram nikad a one se nastavljaju iz meseca u mesec. Bar jednom mesecno dobijem poruku koja glasi "Cao, kako si? Sta ima?" 😆 😆 😆 😆 😆 😆 , i uvek su iste. Naravno muz svaki put sazna i rekao mi je da ga pustim, da ce ga proci vremenom. No medjutim to se desava vec TRI GODINE! Nije suvise cesto a nije bogami ni izuzetno retko. Prosto ne mogu da verujem i razumem i smesno mi je 😆 😆 😆 😆 😆 . Jednom davno kad se rodila Sara tek, napisala sam mu da sam udata i da imam dete i da je najbolje da prestanemo da kontaktiramo. On mi je na to odgovorio da je i on ozenjen i da rade na detetu, i da nece da me smara vise. Al eto od onda i dalje isto…
    Ima nas raznih bas…, a nije tako delovao uopste :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    Lepo je to sto sam mu ostala u izgleda jako lepom secanju za ta dva meseca koliko smo se zabavljali, ali se i nadam se da mu nece dosaditi piskaranje tek za 20 godina :neznam: :batina: :batina: .

Angel
    Član
    Angel

I naravno dokono stvorenje mi je opet za rodjendan poslalo sms posle ponoci 🙄 .
    Mislim, sta reci…? Cccccccc…

maza82
    Član
    maza82

Živi i dalje na istom mestu, 500m vazdušnom linijom udaljen od mene. Mama koja je 80% zaslužna za naš razlaz je pokojna!
    Dok smo bili zajedno išao je na JAT-ovu akademiju u Vršcu tj bio je na kraju, sada je pilot JAT-a, i kao što je i rekao nije se oženio, druži se samo sa ljudima na „nivou“ ma šta mu to značilo. Sećam se da mi je pričao kako će čim počne da radi, da prestane da se druži sa mehaničarima, pekarima……nadam se da mu je dobro

T3
    Član
    T3

nezelim nikom zlo pa tako ni jednom od mojih bivsih,sa nekima mi je bilo manje/vise lepo,i svi su oni deo mog zivota,izbora i proslosti po kojoj ne zelim da kopam i nemam razloga ni jednog od njih da mrzim..
    uglavnom su vec svi ozenjeni, i maju decu..vidim ponekog ponekad ,nekom od njih se javim nekom ne i to je sve..
    sad skoro sam videla jednog sa kojim sam bila godinu i po dana u vezi pre nekih desetak godina,par godina pre mm ..sa zenom i sinom,stoji,gleda i neveruje,prvo sto vec imam pored sebe dvoje dece znam da za jedno zna sigurno da ga imam,za ovo drugo kako je gledao mislim da nezna,a tek kad je video stomak verovatno se covek nasao u cudu..ali sta da mu radim,menmi to bas sve slatko dodje,nije mi se javio tj nije se usudio jer je i mm bio tu da uradi to,ali znam i tvrdim da je goreo od znatizelje i pitao se kako sam,sta sam,gde sam..
    nazalost ti odgovori ce mu zauvek biti uskraceni,nadam se da je i on kao i ostali dobro,a sto se tice gledanja nek gleda to nije zabranjeno,ako cemo iskreno ima sta i da vidi.

Nataša 86

Šta reći…bilo je mnogo tih ex ali je samo jedan bio bitan.Sad živi u Engleskoj,sportista je pa je zato otišao.Fudbaler.Dolazi ponekad u bl,zove moju mamu i moje drugarice pa ih moli da me pitaju da se vidimo.Moj broj telefona ne zna jer kada bi muž saznao da me i dalje proganja doslovno bi ga ubio.A bilo je lijepo,bio mi je prva ljubav.Ona baš iskrena ljubav kada mislite da sve mora imati sretan kraj.On je mene ostavio,prvi put u životu sam tada plakala pred mamom ako ne računamo period kada sam bila beba.Morao je ganjati karijeru,to je bio razlog.Poslije toga slijedi period nekog mog ludila,pokušavala sam drugim muškarcima izbiti njega iz srca.Nije mi baš uspjevalo,i dalje smo se vidjali povremeno.A onda je on htjeo pomirenje,ja nisam mogla.Ne znam zašto ali nisam mogla.Isto se preziva kao moj muž pa je rekao mojoj drugarici zadnji put kada ju je vidio-rekao sam ti da će njeno djete nositi moje prezime.Kažu da su sve velike i prave ljubavi nesretne.Moja je bila ali više ne žalim.Bog me je nagradio mužem koji me obožava i jednom preljepom bebom.Život ide dalje…

Maja Neca
    Član
    Maja Neca

Odlican,kakav i zasluzuje,daleko,daleko,sa devojkom-zenom koja je verovatno jako srecna pored njega,ali sta da se radi,SAMA SAM BIRALA!

sweet
    Član
    sweet

moj dragi bivsi……mislim da znam ponesto o njemu, ma kako i ne bih. Upoznali smo se kad smo imali 18god, zaista smo obozavali jedno drugo, ziveli smo u razlicictim mestima. Upoznali smo se nakon rata na Kosovu gde smo bili zateceni, te zbog situacije u kojoj smo ziveli vidjali se veoma retko, culi se cesto, pisali pisma koja nismo slali postom, vec smo trazili "strance" da nam ih proslede. Svako pismo je bilo puno ljubavi….sve dok jednog dana ja nisam srela svog sadasnjeg m. Tada sam resila da se to prekine. Nokon 2 god ljubavi i bola koju smo zajedno osecali, jer nije nam vreme i situacija bila naklonjena ja ostavila njega.Videli se nakon 4 god od rastanka, drhtali smo, pogotovu on, bio je izuzetan trenutak. Zivi i radi na relaciji London-Srbija, ima devojku vec duze vreme. Jos uvek cuva moja pisma, nase slike i uspomene. Skoro je sreo moju sestru i pitao za mene. Poslednji put videla sam ga pre 2 godine, on mene nije, bila sam sa stomakom do zubima i nisam imala snage da mu se javim…..ma nek je srecan gde god bio.

miljacka
    Član
    miljacka

tratincica – 22/8/2008 13:31

Dugo sam razmisljala da li da ostavim komentar na ovu temu i evo ohrabih se.
    Kod mene su pomesana osecanja, nekad bih zarko volela da ga sretnem, a nekad da ga nikad u zivotu ne vidim. Ne mogu ni da tacno odredim koliko je ta veza trajala, jer se prekidala i pocinjala X puta. Najjasnije iz svega toga se secam da se nikad sa njim nisam osecala dobro, uvek nekako prazno i napeto, tu vezu je izgleda odrzavao samo dobar sex. Ipak i pored svega toga mislim da je on muskarac kog sam najvise u zivotu volela. Nemojte me pogresno shvatiti, ja svog muza mnogo volim, iz mene je izvukao samo ono najbolje, nisam vise onoliki namcor i bezvoljna, ali…
    I tako nemam pojima sta je s njim, ni gde je, ni sta radi, a da li bih volela da znam, e to ne znam ni sama.
    I za kraj, uvek bih odabrala mm, on je klasa za sebe, milion puta bolji od svih mojih ex i hvala mu sto se pojavio u mom zivotu bas kad sam izgubila svaku nadu.

Bože,kao da si moju priču pričala 😯

Snezana J
    Član
    Snezana J

Moj ex zivi 500m od mene,ozenjen ima dve devojcice.Srecem ga skoro svaki dan i posle 7godina nije mi sve jedno kad ga vidim.

ogi
    Član
    ogi

od skoro radimo zajedno, u istoj kancelariji. „od čega bež’o, ne utek’o“ 🙂

Angel
    Član
    Angel

Ja sam pre par meseci saznala sasvim slucajno da je jedan moj bivsi..preminuo u 31. godini. Preminuo je 23. aprila a ja sam saznala za to tek 9. oktobra 😥 😥 😥 . Samo nek smo svi zivi i zdravi, sve drugo je mnogo manje bitno.

milenka
    Član
    milenka

Živi na 1km od mene, sreli smo se prošle godine, dva dana pre nego što sam se porodila, došao u dz kod mog ginekologa po papire za ženinno bolovanje pošto je imala jako tešku trudnoću. Stao je iza mene i ne bih skontala odmah da ga sestrica nije odmerila u fazonu „šta sad ovaj hoće“ tako očigledno da sam se momentalno okrenula i skoro se sudarila s njim. Iskreno mi je bilo drago da ga vidim, da čujem da čekaju dete i da je srećan. Ali malo mi je bilo čudno kad mi je uhvatio ruku. Nekako kao da je greh, neznam to da objasnim, ja ne osećam ništa prema njemu, verujem ni on prema meni, sem drage uspomene ono kao da sretneš drugara iz detinjstva koji je nekako nestao iz tvog života, pa bi mu ispričao ceo život u minuti, a onda se pojavi neka daljina između vas i samo se kulturno javiš, promrmljaš par stvarčica reda radi i nastaviš dalje. Ipak su godine prošle. A na mom prvom porođaju- krevet do mene se porađala žena njegovog rođenog brata. Ja sam mu javila vesti, bio je hitan carski i znala sam da brine. Sudbina je čudo.

SANJA TM
    Član
    SANJA TM

Moj Ex…. :ruganje: 😆 , ozenio se mesec dana posle moje svadbe, i čeka bebu 🙂
    Drago mi je zbog njega, i negove supruge, deluje fino…. Čula sam i da čekaju devojčicu, sto znam, da je i – njegova zelja…
    Deluje srećno, i super je sto je tako, to i zasluzuje.
    Ja srećna, on srećan 😆 :bravo:
    Inače, srećemo se jako retko(jednom u godinu dana), jer nemamo gde, mada imamo isto rodno mesto, ali oboje zivimo u nekim drugim gradovima…

Mica 3
    Član
    Mica 3

Bivsi zanimljiva tema :hmm: :hmm: :hmm:
    Imala sam decka 3 godine na daljinu ali klinacka ljubav sta da se radi, ja srednja skola, on je bio stariji 7 godina, bio je student, ali nekako smo mi funkcionisali, letovanja, zimovanja. On je stalno kukao kako mu je tesko na fakultetu i njemu u inat ja upisem pravo koje sam narano i zavrsila, i kad je dosao jedan momenat ja sam imala 19 godina taman upisala fax i morala sam da odem na 7 meseci na neku obuku zbog posla koji i danas radim, on me odgovarao od toga…. i bez svadje …. ja raskinem sa njim, vratim se posle 7 meseci pocnem da radim….. i igrom sudbine upoznam mm, pocnemo da se zabavljamo…. bivsi mi je konstantno slao poruke…. ja promenim telefon, posle 10 meseci zabavljanja sa mm mi se vencali, njega nisam sretala, iako sam se udala u grad koji je blizi njemu nego sto je moj rodni grad, i posle 4 godine braka ostanem trudna konacno i stomak do zuba bila kod mojih i setala po gradu i mimoidjemo se na ulici oboje napravimo jos nekoliko koraka i stanemo, on gleda i ne veruje, tu smo se pozdravili upoznala ga sa mm, otisli na pice…. malo popricali, nije mogao da veruje da sam toliko u braku da cekam bebu da sam zavrsila fax da radim sto zelim, onda sam bas imala srecan zivot, on je tad ziveo sa devojkom radio je kao advokat i on je zavrsio fax konacno, i onda smo razmenili brojeve, posle tog susreta porodila sam se posle mesec dana, osam meseci od porodjaja, pogine mi muz a ja bila trudna sa blizancima 4 meseca, mm kad je krenuo na put na kom je poginuo, taj dan smo saznali da su najverovatnije decaci i onda je rekao imena kako bi on voleo da se zovu, jedno mi se svidelo a drugo ne jer je ime kao i mog bivseg, reklasam kad se vratis dogovoricemo se, medjutim on pogine na tom putu i kad sam krenula da preuzmem telo na jednoj pumpi stanem d auzmem vodu nije mi bilo dobro, sretnem mog bivseg, popricali ja se isplakala…. kasnije sam saznala da je on vec onda bio raskino sa devojkom…. jos se momci…… (matori momak) kad dolazi u moj grad uvek se javi pa ako imam vremena vidimo se na kafici…. a kad sam se porodila deci sam dala imena koja je zeleo moj pokojni muz , tako sa jedan decak ima isto ime kao i moj bivsi……. (glupo ali to je zelja mm) ali ime je lepo

dragaNLak
    Član
    dragaNLak

Angel;588900 wrote: I naravno dokono stvorenje mi je opet za rodjendan poslalo sms posle ponoci 🙄 .
    Mislim, sta reci…? Cccccccc…

Proslo je 3 godine od ovog tvog posta. Pise li jos uvek? 🙂

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 105 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.