Ova tema sadrži 30 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  becka 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 31 ukupno)

Kako bi vi reagovali?

• lala
    Član
    lala

Bili smo kod moje jetrve na slavi,i deca počeli se igrati i oni imaju dvoje dece nismo bili ni 15 minuta kad od moje jetrve muž počeo da se dere na dece kako su napravili nered,ništa ja ćutala.Kasnije Bojo hteo da pomazi njihovu ćerkicu koja je starija od mog sina 2 god kad je on poviknuo na Boju da se moj sin toliko uplašio da počeo da plače da se trese o on ništa a u sobi svako je zaćutao koliko je viknuo na moje dete.Znači nije viknuo nego izderao se.A pre toga barem 5 puta da li smo mi kod njih u goste došli ili oni kod nas on uvek viče na Bokija.I pošto je meni prekipelo da on non stop viče na moje dece ja rekla da se meni to ponašanje se ne svidja i da malo smiri strasti.Odgovor je bilo da ja trebam njega da razumem pošto je on NERVOZAN.I tako da to se desilo 20.januara i oni od tog dana nam se ni ne javljaju ni ne dolaze.E sad moja svekrva kaže da nisam trebala ništa da kažem za tu situaciju i da sam trebala prećutati.Šta vi mislite jesam li ja u pravu što sam tako reagovala?I sad oni se ljute jer sam ja iznela moje mišljenje

sanjas
    Član
    sanjas

Lalo NARAVNO DA SI U PRAVU!Ni ja mu ne bih sigurno precutala!To sto je on nervozan je njegov problem i nema pravo da tu svoju nervozu istresa na tvoje dete.Nek nadje neki drugi nacin da se izduva!

Blue
    Član
    Blue

Da prećutiš dok se neko dernja na tvoje dete? Ni slučajno! Ja to ne bih ni svojoj majci dozvolila, a ne deveru ili nekom levom.
    Nema prava da se ljuti, on kako je ‘implusivan i nervozan’ bi tebi šamarčinu opalio da si se tako ponela prema njegovom detetu??
    Sasvim je na mestu to što si mu rekla i nemoj se potresati oko nečijih izjava i suprotnih mišljenja, jer dete je TVOJE i samo je TVOJA i muževljeva stvar šta ćete kome dozvoliti kada su u pitanju VAŠA deca.
    pozdrav!

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Lalo naravno da nisi trebala da cutis,a oni neka se ljute koliko hoce.
    Pa kakav je to nacin toliko se izvikati na dete da ga dovedes do suza.Sramota!!!I to jos dete koje i je doslo u goste.Uzas!!!Trebala si i zustrije odreagovati.

I iskreno, ja bih se ljutila na njih a ne da se sekiram sto se oni ljute na mene.I kakav je to izgovor,on je nervozan.Mozes misliti,pa ajde da se istresem na tudje dete.Bas sam se iznervirala!!!

Ne bi oni mene i moju decu vise videli pa makar se naljutilo i pola familije.

Dikina mama

Dobro si reagovala!Ja sam vec pisala na temi batine da je drugar mm udario mom sinu samar bez ikakvog razloga i to zato sto je kompjuter bio pojacan,neka igra. Mogla sam svasta da mu uradim u tom trenutku,a ne samo da mu kazem. Posle se izvinio uz izgovor da je pod stresom.Mislim, ja travu pasem po njegovom!

pejana
    Član
    pejana

Nemoras ti nikome cutati!!! Sto moras da cutis ti, sto nije ON morao da precuti, ipak je dete u pitanju.
    Znas i sama da si u pravu… Bas te briga i za sveki i za sve njih…

vele
    Član
    vele

uopste nisi pogresila, stavise ja mislim da bih se zesce zakacila sa njim. nema sanse da se neko dernja na moje dete, pa cak i da je ucinilo nesto lose.

Florina
    Član
    Florina

Odlicno si reagovala.a mislim da treba da „kazes“ i svekrvi. 😛

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

nikad ne trba precutati… :bravo: dobro da si reagovala

mayya
    Član
    mayya

E, ima nas svakakvih. 🙄
    Naravno da si dobro postupila.
    Ako ima i malo mozga, trebao bi da ti se izvini zbog svega.

Ana82
    Član
    Ana82

E Lalo nemoj se opterecivati, naravno da si ispravno postupila.
    Trebala si jos grublja da budes. On svoje psihicke probleme neka leci negde drugde, a ne na tvom detetu.
    Oteraj ti sve to… :-* 😆

adrijana
    Član
    adrijana

Ma ti si smireno skroz odreagovala, ja bi puno drugacije :batina: ! Meni inace kazu da mi je ponekad jezik brzi od pameti, ali veruj mi ja bi na tvom mestu i svekrvi ocitala lekciju

lala
    Član
    lala

Izgleda da od izvinjenja ništa jer oni od tog dana ni ne zovu ni ne dolaze a moja svekrva je uvek na njihovoj strani i zato mi soli pamet da trebala sam da ćutim i da ih ja nazovem da ih zovem u goste.

Lavita
    Član
    Lavita

lala moju vanju niko nije udario nikada a cuvali su je i stric i babe i dede
    a bogami se nisu ni drali na nju
    postupila si isuvise fino
    ja bi mu ocitala kao sto ocitam svima koji ugr

Lavita
    Član
    Lavita

lala moju vanju niko nije udario nikada a cuvali su je i stric i babe i dede
    a bogami se nisu ni drali na nju
    postupila si isuvise fino
    ja bi mu ocitala kao sto ocitam svima koji ugr

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 31 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.