Ova tema sadrži 30 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  becka 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 31 ukupno)

Kako bi vi reagovali?

• Lavita
    Član
    Lavita

koji ugrozavaju mene kao majku
    tvoje dete moze da misli da na njega sme svako da vice iako ste vi tu
    moras da kazes jasno i glasno pred njim
    NA MOJE DETE NESME NIKO DA VICE OSIM MENE I MM
    A TEBI AKO SE TO NE SVIDJA NE MORAS NI DA SE VIDJAS SA NAMA
    NE ZNAM STO TI MOJE DETE TOLIKO SMETA DA VICES NA NJEGA NON STOP
    I JA SAM NERVOZNA PA NE VICEM NA TVOJE
    HOCES DA VICEM NA TVOJE DA VIDIS KAKO JE TO
    JEDNOM SAM PRECUTALA, DRUGI PUT E PA SAD JE DOSTA

UZIVELA SAM SE

T3
    Član
    T3

potpisujem lavitu i stojim iza toga i tvrdim da moje dete niko ne sme i nema prava da udari sem mene i mm.ni babe,ni dede,ni uje,stricevi,strine,tete..niko…
    ako neslusa ili nesto neradi kako treba nek mi kazu obrate mi se i ja cu to resiti na najbolji nacin koji ja mislim da treba.
    isto vazi i za vikanje,ja i mm smo jedini koji mogu i smeju povisiti glas na moju decu,ostali nema sanse ma zube bi im prosula..e desilo se jednom pre nekih dve godine bili mi tu na ulici ispred i komsinica sa njenim malim i nina imala neku igracku i taj mali da mu da pa da mu da,a on je inace po prirodi razmazen i sve mora biti po njegovom,i nina naravno dete ko dete neda mu bas za inat zato sto se dere,a on se zali mami ma haos..i odjednom uze tu igracku i poce da otima nini,a ona mu je trgne,a ova moja komsinica ni pet ni sest ninu po ruci..od tada evo posle i vise od dve godine ni rec nismo progovorile,a tad sam joj ocitala,izvinjavala se posle jos dugo,ali ne vredi ,ti moje dete da udaris zbog tvog razmazenka,ma ni zbogcega…tako da sam veoma stroga i surova po tom pitanju..sto se njih tice ko lavica sam ,nediram ni ja tvoje pa nemozes i nesmes ni ti moje,inace ces dobiti od mene lekciju pa se onda razmisljas i izvinjavaj ali nekom drugom meni ne i ko si ti ili bilo ko drugi da mi govoris kakvo je moje dete i kakva sam ja majka,mrzim takve ljude i takvo ponasanje,prvo pogledaj sebe pa tek onda komentarisi druge.

miljacka
    Član
    miljacka

Svakakvih budaletina!!! Ma otišao bi on meni u pizdu materinu odmah!!! Čuja da se dere na moje djete…uffffffffffff….ma ne daj nikome da ružno pogleda tvoje dijete a ne da se dernja jer je nervozan…pa nek se ide liječit!!! izvinite za psovku…ufffffffff što mi diže pritisak…

Snezana J
    Član
    Snezana J

Potpuno si u pravu sto si tako reagovala,moje dete smem da vicem ja i mm,Imala sam i ja slicnu situaciju jetrva pocela da vice na Anju,i ja sa tako reagovala i potpuno te razumem.

lilica
    Član
    lilica

Boze, pa ja bih mu posle prvog puta kad se izdrao na moje dete svasta rekla, neka on vice na svoju decu! Auuu, ja bih sama otisla od njih i ne bih se ja njima javljala dok se ne izvinu! :batinepoguzi:

Natasa
    Član
    Natasa

Ti si isuvise blago reagovala, kada bih bila u toj situaciji zapamtio bi me!!!

srecna mama

lala – 21/3/2009 14:48 Bili smo kod moje jetrve na slavi,i deca počeli se igrati i oni imaju dvoje dece nismo bili ni 15 minuta kad od moje jetrve muž počeo da se dere na dece kako su napravili nered,ništa ja ćutala.Kasnije Bojo hteo da pomazi njihovu ćerkicu koja je starija od mog sina 2 god kad je on poviknuo na Boju da se moj sin toliko uplašio da počeo da plače da se trese o on ništa a u sobi svako je zaćutao koliko je viknuo na moje dete.Znači nije viknuo nego izderao se.A pre toga barem 5 puta da li smo mi kod njih u goste došli ili oni kod nas on uvek viče na Bokija.I pošto je meni prekipelo da on non stop viče na moje dece ja rekla da se meni to ponašanje se ne svidja i da malo smiri strasti.Odgovor je bilo da ja trebam njega da razumem pošto je on NERVOZAN.I tako da to se desilo 20.januara i oni od tog dana nam se ni ne javljaju ni ne dolaze.E sad moja svekrva kaže da nisam trebala ništa da kažem za tu situaciju i da sam trebala prećutati.Šta vi mislite jesam li ja u pravu što sam tako reagovala?I sad oni se ljute jer sam ja iznela moje mišljenje

Apsolutno ste u pravu, neko nema prava da se dere na vase dete zato sto je NERVOZAN.Ako razmisljaju drugacije, i nemoraju da vam se javljaju.I, ja bih tako postupila.

nakica
    Član
    nakica

Ukoliko je tako reagovao stvarno zato sto je bio nervozan, a u stvari voli moje dete, presla bi preko toga pa bih ga narednih dana zamolila da to ne radi vise, ali ako postoji neka netrpeljivost medju vama, pa se iskaljuje na detetu, svasta bih mu rekla, posebno ako se to ponavlja!

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

LALA POTPUNO SI UPRAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja ne samo da bih mu rekla vec bih se ja izdrala na njega i to posteno!!! Alo bre KO SI TI DA SE DERES NA MOJE DETE I TO DO TE MERE DA ONO POCNE DA PLACE I DA SE TRESE!!! ALOOOOOOOOOOO!!! Ako je on nervozan neka onda ide na lecenje bre i onda ne treba ni sa kim da se durzi a kamoli nekoga da zove kod sebe kuci!!!!!!!!!!!
    Uf sorry na velikim slovima ali mnogo se iznerviram kad procitam ovakvu nebulozu!!!

T3
    Član
    T3

potpisujem mikamacu..tog ko je nervozan i zbog tog nazovi argumenta je dao sebi za pravo da se dete na moje dete sm,irila bi ja brzo tj mm pre…
    kakav je to nacin i nasta to lici…
    sto rece blue to ni rodjenoj majci ne dozvoljavam..ni ja se ne derem bez razloga pa ni sa razlgom nece niko drugi ..
    tako slicno se sin od mog devera ponsasao prema mojoj deci kad god dodje ja ga lepo fino,kulturno docekam i ugostim deca ga bas vole,sve mu dozvolimo,inace je pametan i fin za svoje godine ali valjda ga drma pubertet pa cesto dodje nervozan,besan,frustriran i onda sta god ga oni pitaju on pocne da se dere na njih ostavi me,cutiiii,pusti me..itd…
    nekoliko puta sam mu rekla i skrenula paznju dsa to vise ne radi,da su to njegova braca i sestre,da to nije lepo,ako ima neki problem da ga kaze ili prvo resi pa dodje..njegov odgovor u vecini slucajeva je bio pa kad me nerviraju ja mu onda odgovorim da je on jos mali da bi bio nervozan,da su i oni mali ,nerazumeju neke stvsari i da im ih kepo objasni ako to nezna i neume da onda vise ni ne provodi vreme sa njima ili se obrati nama za pomocv..jedno vreme nije dolazio valjda se naljutio ili smirivao strati,da bi posle izvesnog vremena bio drugo dete..sada je uvek fin,lepo se ponasa sa njima,ako nemoze da izadje na kraj kaze meni .ne vice,ne dere se..itd..
    tako da ne njemu da je deverov sin nego bogov sin i nikom drugom necu nista szo je vezano za mju decu precutati..
    naravmo da sam sve to rekla i mm i on je rekao ako nebudem to moghla da resim i ako se ponovi i nastavi da ce on porazgovarati sa njim..hvala bogu uspela sam da ga smirim,tj postavim na svoje mesto i opkazem mu da moja kuca nije mesto za istresivsanje a moja deca predmeti za lecenje nervoze…

tako da nikad nista i nikom sto se tice moje dete ne cutim..kad su oni u pitanju pretvram se u zivotinju da ne kazem zver dobijam neverovaznu snsagu i hrabrost da ih zastitim,odbranim…

dunja26
    Član
    dunja26

moje dete ne sme niko da dira niti da se dere na njega, inace ima glavu da mu otkinem :batina:
    izvinite ako zvucim surova al takva sam, ne dam na dete…mada je ona jos mala i naravno niko nista nije pokusavao a i nece bogami

Svetlana81

Dikina mama – 21/3/2009 15:36

Dobro si reagovala!Ja sam vec pisala na temi batine da je drugar mm udario mom sinu samar bez ikakvog razloga i to zato sto je kompjuter bio pojacan,neka igra. Mogla sam svasta da mu uradim u tom trenutku,a ne samo da mu kazem. Posle se izvinio uz izgovor da je pod stresom.Mislim, ja travu pasem po njegovom!

Dikina mama, nek bude sretan što mu nisi uzvratila sa šest šamara! Da ne psujem…kakav je to ludak kad sme šamarati tuđe dete, pogotovo drugarovo??!! 😯

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Nisi dobro odreagovala…trebala si još gore.
    Odakle njemu pravo da viče na tuđe dete naročito ako i nema neki razlog.
    Danas ljudi previše sebi dopuštaju.

A tek taj što je udario…pa ja bih mmu vratila…sramota…

T3
    Član
    T3

uh stvarno ima svakakvih i raznih..

ja bi tom sto kaze sandra posteno vratila tesko da bi se suzdrzala..
    a da neko vice na moje dete..sto kaze dunja glavu bi mu otkinula…
    oni su moji lavici a ja njihova mamica lavica tako da taj sto im pridje u nameri da se izvice na njih ili ih povredi vec se zeznuo samo u pokusaju…
    kad su oni u pitanju dobijam nwverovatnu hrabrost i snagu tako da se ne bi libila suprostaviti se,odgovoriti ili vratiti cak i nekom sa sto kila vise od mene ili za glavu vecem…
    on jeste mozda veci i jaci ali ja sam im majka a moja majcinska ljubav i snaga nemogu da se mere ni sa koliko kg i cm…

ko god digne ruku na dete,ili ga povbredi kako god verbalno,psihicki ili fizicki treba kazniti..pa videste li sta se desi onoj devojcici..e tek tog bi strojila ml po ml..

opet kazem nedao bog nekom da ih takne…

dunja26
    Član
    dunja26

dikina mama, taj bi od mene dobio svoju porciju i nikad mi vise u kucu ne bi usao…ako je pod stresom nek ide i nek lupa glavom o zid

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 31 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.