Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Prijateljski Odnosi Kako da se ponasam…sta da radim?

Ova tema sadrži 41 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 42 ukupno)

Kako da se ponasam…sta da radim?

• bubili74
    Član
    bubili74

Ivana ja bi se pridružila savetima ostalih samo budi svoja, iskrena. Čini mi se da možeš veću štetu napraviti pretvarajući se ili pokušavajući da izbegneš neke situacije. Ako ipak ne bude bilo kao što si zapamtila i osetiš da to više nije isto znaće to i ona. Onda vam nije suđeno da nastavite vaše druženje :neznam:

Nikita
    Član
    Nikita

Ivana znam kako ti je, slican slucaj sam imala letos kada sam sa deckom koji ima rak kosiju trebala da se suocim, strasno a pritom sam super sa njim. Bidi pozitivna, sali se sto vise pokusaj da izbegavas tu temu pa iako je zacnete pricaj sve lepo iako mozda znas da tako nece biti, nateraj joj osmeh na licu, nemoj da ti bude neprijatno to sto ce se Luka maziti sa njom cak sta vise mislim da je u pitanju kod nje zid koji se vrlo lako moze srusiti i pokazati onu stranu lepu.Ja sam znala posle plakanja da lupim nesto sto bi nateralo druge da se smeju, opusti se i nemoj da ona primeti bilo kakav grc. Srecno pa javi kako je proslo, samo da progurate taj prvi put posle ce sve biti kao nekada :blabla: :blabla: :blabla: .

Bojana I Anja

Slazem se sa svim sto je napisano pre mene.
    Moj tata je umro od raka i znam da nije hteo da ga iko sazaljeva
    i da sve oko njega bude uobicajeno.
    Anja mu je predstavljala veliku radost.

Irssa
    Član
    Irssa

Prijo, devojke su ti sve rekle, budi ono sto jesi, ponasaj se kao i uvek kada ti neko dodje u goste.
    Ljubim te puno

Prex
    Član
    Prex

Necu da pametujem dodatno posto se slazem sa svima koje su ti vec napisale da se opustis i ponasas sasvim prirodno, to ce biti lakse i za tebe i za nju. Zivot prosto tako podeli karte kao sto neko gore rece, nekima dobre nekom lose, prosto treba neke stvari prihvatiti i prilagoditi se i naravno boriti koliko god mozemo da nam bude koliko toliko dobro…
    Strasno je to sto se ona tako mlada razbolela, stvarno se uvek potresem kad cujem takve price.
    😥 😥 😥

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Danas sa sve sredila,spremila sve sto ona voli.
    Pozovem je da vidim kad dolazi,ako hoce da je sacekam ispred zgrade.
    Zovem je na mobilni,pitam je kad planira da dodje,odgovorila mi je da ne moze da dodje radili joj biopsiju ima neki tetman i mora da lezi.
    Javice mi se sutra da mi javi da li dolazi.
    Videcemo….

Hvala vam kao i uvek divne ste drugarice :HAG:

Nikita
    Član
    Nikita

🙁 🙁 🙁 a bas sam se ponadala da ce na kraju sve ispasti u redu, nego eto zelim joj da sve ispadne kako treba da biopsijom utvrde da je krenulo dobrim tokom i da vas dve lepo sednete i :blabla: :blabla: :blabla: , pa ako treba i da se nazdravi :alkoholicari: za staro i vecno prijateljstvo. Ivana pisi sta je bilo a do tada :-* :-* :-* :HAG: :HAG: :HAG:

Bambina.
    Član
    Bambina.

Evo ja dosla da vidim kako je prosao jucerasnji dan kad vidim da nije mogla da dodje.

Apsolutno sve sto sam htela da ti kazem nikilaki je rekla pre mene.

:HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Evo dete danas nisam upste izvela u setnju,svako jutro posle presvlacenje i dorucka izadjemo u dvoriste da sutiramo loptu.
    Jutros nismo jer cekamo telefonski poziv:(
    Izvescu ga tek oko 18.00h kad treba muz da dodje sposla,nece Luki nista faliti sto nije setao dva puta na dan,ja i dalje cekam u nadi kad zazvoni telefon da ce to biti ona:)

tanja011
    Član
    tanja011

Da li se javila???!!!
    Strasno. Kada sam procitala tvoju poruku prvi put nisam znala sta da ti odgovorim osim da se slozim sa onim sto su ti mnoge vec rekle. I redovno svracam da vidim sta se desilo , a sad vec crkoh da cujem da li se javila uopste!!!

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Ivana prosli su dani ima li sta novo,da li se javila?

Bambina.
    Član
    Bambina.

Ivana, stalno dolazim na temu da vidim da li te je zvala. Javi sta je bilo :HAG:

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Ivana da li se javila i sta se desava?

Pratim temu i u potpunosti se slazem sa devojkama sto su pisale pa da se sad neponavljam…. Budi onakva kakva si i sigurno ces je oraspoloziti a Luku netreba da guras nigde sa strane, njemu je mesto pored tebe i tacka. Strasno koliko mi je zao sto je jedna mlada osoba tako tesko bolesna ali sta ti mozes, najgore od svega bi bilo da vidi sazaljenje u tvojim ocima. Pricaj te o svemu, ako zeli da prica o svojim problemima ti je saslusaj i razgovaraj sa njom a ako nezeli nemoj joj zameriti jer je verovatno i ona sama umorna od svega. 🙁

Poljubac i nebrini se nista! :-* Javi sta je bilo na kraju……. ;]

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Devojke ona se nije uopste javila 🙁

Kako je u utorak mojoj snaji u devetom mesecu umrla beba u stomaku,lezala je u visegradskoj taj dan je trebala da se porodi i taj dan je umrla beba i drzali je sa mrtvom bebom ceo dan prvu trudnocu se porodila na carski,a ovaj put sa mrtvom bebom porodili je prirodno,to je za mene shok od tad moram po jedan lek za smirenje da pijem,tako da nisam razmisljala da li je zvala niti sam proveravala na fiksnom tlefonu.Danas kad sam videla da se interesujete okrenula sam da viim propustene pozive jer telefon pamti do zadnje dve nedele.Iskreno i da se javila prihvatila bih je,ali mi nije bilo do druzenja niti bilo cega ipak je mom bratu i snaji umrla beba i svi smo tesko primili tako tuznu vest.Ako se bude javila naravno da cu biti ovakva kakva jesam i uz vase reci mi je puno lakse,kao sto i sad dolazim na forum da skrenem misli.

Divne ste drugarice :HAG:

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Jao Ivana pa to je strasno,ne mogu da verujem.Ne mogu ni da zamislim kroz sta prolazite svi vi a pogotovo ona.Ne znam ni sta bih rekla. 🙁 🙁 🙁

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 42 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.