Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Prijateljski Odnosi Kako da se ponasam…sta da radim?

Ova tema sadrži 41 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  okidoki 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 42 (od 42 ukupno)

Kako da se ponasam…sta da radim?

• Ammy
    Član
    Ammy

O Bože dragi!!! Ne znam ni šta bih rekla na ovo, pa i ja sam u šoku!!!
    Ivana, ne bih ništa ni da te pitam osim da li je ona sada dobro? Mogu misliti kako ti je…
    Stvarno tragedija… 🙁 🙁 🙁

I ja sam pratila ovu temu od početka, par puta sam nešto pisala ali nisam mogla da pošaljem pa sad svratih da vidim šta je bilo…
    Šta je bre više sa ovim lekarima ljudi moji, pa da li je moguće da su ženu držali celi dan tako? Pa šta su oni radili kako nisu slušali dete???
    E nisam se skoro ovako iznervirala! Izvini, molim te što sve ovo pitam, nije bitno ako ne odgovoriš razumem koliko ti je teško, ni što sam skrenula sa teme…jbg…
    🙁

tanja011
    Član
    tanja011

U soku sam.
    Odusevila sam se kada sam videla da se nesto desava na temi jer rekoh najzad cu saznati sta se desilo – i procitah ovo….
    Ivana stvarno ne znam sta bih rekla… strasno.

crvena sonja

Ivana stvarno mi je zao sto to cujem.
    Nema reci kojom bih te mogla utesiti.Gore glavu.

Cvetic
    Član
    Cvetic

Ivana ne postoje reci utehe, to je strasno.
    Uzasno mi je zao….. 😥

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Draga Ivana strasno mi je zao zbog svega… Glavu gore!
    Nisam ni slutila sta cu procitati……. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

kaja
    Član
    kaja

Moram samo ovako…
    🙁 🙁 🙁

Nikita
    Član
    Nikita

Ivana 🙁 🙁 🙁 , bice bolje :HAG: :HAG: :HAG:

dunav
    Član
    dunav

Ne daj se Ivana, životna iskušenja budu ponekad surova, naše je da pregrmimo i ostanemo normalni. Užasno je kad mladi ljudi toliko pate….neznam šta da kažem….strašno.

p0peye
    Član
    p0peye

Iva&Lule – 10/3/2008 14:11

Na samom pocetku molim moderatore ovog podforuma ako naslov nije adekvatan da ga promene.

Imam problem,zbunjena sam,danima razmisljam sta da radim,……………..
    ……..
    ………..Nisam pametna sta da radim,zaista.

Dajte mi neki savet sta da radim kako da se ponasam…:(

Nisam ni čitao ostale poruke, jer nemam baš puno vrmena, ali evo ti savet bez razmišljanja i premišljanja:

Jeste strašno to što joj se dešava, ali moje je mišljenje da joj ti u celoj toj muci samo uskraćuješ jednu prijateljicu.
    Umesto da joj ulepšavaš dane, ti je ostavljaš na cedilu.
    Vidim da si emotivna i da to što radiš ne radiš jer si loša osoba, već iz „najbolje namere“ – kako ti to vidiš.
    Da li bi ti volela da se prema tebi prijateljica tako ponaša? Da li bi pomislila „uf, ona ima bebu, meni je teško da je gledam, sva sreća pa me više ne zove…“?

Po meni skroz pogrešno.
    Viđaj se sa njom što češće, i pusti je da uživa u društvu tvog deteta, kada na žalost ne može u društvu svog.

Moguće je da grešim, ali bih i sutra opet isto uradio.

EDIT: sada sam video šta se desilo snaji – strašno mi je žao. Mišljenje i dalje stoji. Moguće je da te ona ne zove jer ne želi da te opterećuje, a i vidi da ti nju ne zoveš… Pričajte.

okidoki
    Član
    okidoki

Kada se sve sredi sa snajom i kada se svi oporavite od šoka onda je pozovi ponovo. Ako odbija da se vidi sa tobom kao ne može sad, pa ne može sad onda je pusti. Ako se vidite budi opuštena normalno kao ranije što se bile kad ste se družile.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Prosle su dve godine odkad je postavljena ova tema.Moja snaja se oporavila od soka i sad ima jos jednog klinca od godinu dana 🙂

Sto se Julije tice,videce smo se dva puta prosle godine.Jednom kada sam setala dete,bila je hladna,sve je povrsinski pricala,u nekoj zurbi,a dete nije ni pogledala.Ne krivim je nista,nije joj lako,postavljam sebe u njenoj situaciji mozda bih i ja bila takva,ali nisam ni luda da ne shvatim sta se desava.Posle sam je srela kada sam izlazila iz marketa bila sam sama,pozvala je na kafu i otisle i ispricale se nanormalnije sat vremena,ostala bih i duze, muz je cuvao dete,ali je ona zurila kuci jer je njen muz trebao da se vrati s posla. Pre nekoliko meseci srela sam profesorku i pitala je za nju,kaze da je otisla iz Francuske,vratila se u Ukrajnu,da je donela kolace u skoli da ih pocasti i da je bila srecna sto se tamo vraca,da je ovde bila depresivna,falili su joj njeni.Ne znam da li se i njen muz vratio.

Ovim postom se ova tema zavrsava ovde sto se tice mene.Ipak, je to pisano pre dve godine,sada nisu potrebni nikakvi saveti.Bila je i ostala mi je draga,zelim joj svu srecu sveta,a pre svega zdravlje.Nekad iz prevelike zelje da ne povredimo drage osobe pravimo greske,ali niko se nije naucen rodio!

okidoki
    Član
    okidoki

Ja sam nova na forumu ali nisam stigla sve detaljno da pogledam nemam vremena pa nisam gledala datum kad je tema postavljena. Izvinjavam se!

Gledanje 31 članaka - 31 do 42 (od 42 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.