Ova tema sadrži 8 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Talala 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 9 (od 9 ukupno)

Kako da vidim aktuelne teme ?

• Mackica
    Član
    Mackica

Zanima me kako da vidim na kojim temama se aktivno pise u proteklih nekoliko casova ? Kad kliknem na " Nove teme", ne izadje mi nista. Zbunjena sam vrlo, ovako moram da gledam celu listu kategorija i da gledam datume kad je postovano na temama.

T3
    Član
    T3

mackice ja mislim da se jedino tako preko pocetne strane kategorija i datuma postova moze znati kad je koji novi..

tj udjes u vec zeljeni forum pa vidis po datumima kad je gde pisano i tako znas sta i gde ima novo..

mislim da drugi nacin ne postoji ,mozda i ima ali neznam za njega,ja od pocetka radim ovako..

nakica
    Član
    nakica

noviji postovi su na vrhu…da li sam ti uopste pomogla ili te samo zbunila, ne znam 🙂

Mackica
    Član
    Mackica

I dalje ne kapiram, gde na vrhu ?

T3
    Član
    T3

ocigledno te nakica samo zbunila..
    gore skroz na vrhu i levom uglu foruma nalaze se aktuelne teme,ali to nisi one u kojima se zadnje i najnovije pisalo..
    neznam zasto se one ne menjaju jer ui ovima se nesto bas i ne pise tako redovno i cesto…

T3
    Član
    T3

Aktuelne teme:
    SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu – (656 odgovora)
    Upozorenje !!! – (57 odgovora)
    Majka hrabrost: javne debate i snimanje emisija: – (30 odgovora

evo ovo je to sto pise mackice..ja za druge neznam..
    najbolje ti je kako ti vec i rekoh da ides po kategorijama i datumima..
    opet kazem mislim da drugi nacin da se vidi gde se zadnji put postovalo ni ne postoji..

lillyblue
    Član
    lillyblue

Kada sam se ja uclanila na forum, mada je to bilo pre 3 godine, cini mi se da je bilo dosta preglednije. Mogli smo da udjemo na tu kako je ja zovem glavu stranu na kojoj su izlistane bile sve teme na kojima se aktuelno pisalo. Znaci, cim bi neko pisao na nekoj temi, ona bi se pojavila na listi, a pored je bio i datum i sat posta.
    ali to se promenilo, nazalost, pre nekih godinu i po mislim.

meni to smeta prilicno, jer gomilu tema zaboravim ili ih uopste ne vidim , osim ako posebno ne udjem u taj podforum da je potrazim, inace necu ni znati da je iko na njoj pisao.
    Bezveze je, ali tako je. Ne znam da li moze da se vrati kao sto je bilo nekad , bas bi bilo dobro.

Mackica
    Član
    Mackica

Bilo bi dobro da neki mod ili admin objasni, i oddgovori na to hoce li se vratiti na staro .

Talala
    Član
    Talala

Nekada je moglo da se pregleda na ono Nove teme ali ta opcija ne radi vec jako dugo. Mislim da je Akro svojevremeno objasnio zasto to vise ne funkcionise ali sada da vam kazem zasto ne znam. Postoji negde ta tema. Meni isto smeta sto ne mogu da tako pretrazim nove teme ali sta da se radi, valjda ce se nekada to i popraviti.

Gledanje 1 članaka - 1 do 9 (od 9 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.