Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Kako obuci bebu za izlazak iz porodilista?

Ova tema sadrži 19 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  BeBeBe 4 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 20 (od 20 ukupno)

Kako obuci bebu za izlazak iz porodilista?

• Vajman
    Član
    Vajman

Poradjam se 5.jula pa me zanima,cime da prekrijem bebu kad budemo izlazili,pamucnim tankim prekrivacem,ili samo platnenom pelenicom?a ovaj savet za garderobu mi se dopada,ja cu babici da spremim par kombinacija pa ona nek izabere.al moram da priznam da sam u totalnom strahu i panici kako da oblacim bebu,bojim se da je ne pretoplim ili obrnuto.pozz

MilicaCale

bez panike, Bice, verovatno pretoplo, pa je ne pokrivas uopste. Poneses carapice i tanko odelce i toliko.
    poneses za svaki slucaj pelenu, a ako bude hladno, tanji pokrivac. Sto verovatno nece da se desi, tog jula

Vajman
    Član
    Vajman

Hvala puno na odgovoru.

bveselinovic

Drage mame,ako je vruce vama bebi je jos toplije s obzirom da im je telesna temperatura povisena u odnosu na odrasle,bebu treba obuci u skladu sa vremenom jako je bitno da joj se zastite usi pogotovu ako duva vetar .
    Ako je iznosite u nosiljci a verovatno hocete obavezno ponesite pelenu da je prekrijete bilo zbog vetra ili sunca a sto se tice garderobe ja sam moju koja je rodjena u julu na 4 stepeni dovela kuci samo u pelenama i tananom bodicu a drugu koja je rodjena u januaru sve komplet bodi ,zeka, jaknica, carapice, kapica, cebence…..
    ne sumnjam da cete bebu uspesno obuci i doneti kuci i zelim vam da uzivate u svakom novom danu sa vasom bebom i da vam se dan ne svodi na :glacanjevesa: :galamdzija: :kadtedovatim: :vesnapranje: :sudopera:
    nekada to moze da saceka a beba raste iz dana u dan i nikada nece biti tako mala slatka i nikada joj vise necete trebati kao sada

BeBeBe
    Član
    BeBeBe

I ja sam u dilemi.
    Ja sam mama zimske dece, a veliki protivnik puno oblačenja.
    I sad ne znam šta je dovoljno.
    Da li je dovoljan bodi?
    Ili šorc i majca, bez bodića ispod?
    Čarape i kapicu bih zanemarila po ovoj vrućini.

Gledanje 16 članaka - 16 do 20 (od 20 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.