Ova tema sadrži 44 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  emili 8 godine ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 45 ukupno)

Kako se odluciti na sledeci brak?

• T3
    Član
    T3

emili draga ti si sad sad najranjivija zbog skorog razvoda ako se ne varam,pa je moguce da si mozda tako odreagovala na prvu loptu tj odlucila da odes i povuces se sa foruma tako naglo,i odjednom….. vratices se ti nama i pisati jos kad se strasti smire,kockice sloze,a misli vrate na mesto..
    u potpunosti te razumem..znam da ti je tesko,ali neverujem i znam da neces to uraditi tek tako samo zato sto ti je neko dao savet ili misljenje koje je bilo sve samo ne zlonamerno ,ali vrlo cesto nas pogodi nesto sto nezelimo da cujemo u odredjenom trenutku tj istina -boli..tako da si ti verovatno htela i zelela da te u tim trenucima neko podrzi ili podeli misljenje sa tobom tj kaze ono sto ti zelis da cujes a naisla si na suprotno koje ti nikako i nimalo uopste nije odgovaralo pa otuda i pojava tvog ponasanja i odluke.

vracaj se bre ovamo da se druzimo i caskamo i dalje ..ima ovde mnogo lepsih tema gde ti ko i sve mi imas sta da kazes ili dodas..glavu gore,zivot ide dalje,mi smo sve tu sve zajedno jedna za drugu i u dobru i u zlu..ne zaboravi u kom problemu da si ili sta god da ti se desava nisi sama… :HAG:

Natasa
    Član
    Natasa

Emili :HAG:

Lavita
    Član
    Lavita

Emili ni ja nisam dozivela ovu temu kao neko precupavanje
    neke zene su rekle nebi se udavale drugi put kao i ti
    a neke udale bi se i dale primere iz svoje okoline

ti si se sigurno skoro razvela pa mozes da pricas tako
    ali ni ti ne znas kako ce ti biti sutra ili za 5 godina

mogu samo da ti kazem
    da nisam bogom dana
    i da ko zna sta nosi dan a sta noc
    moj kum se razveo posle 14 godina braka
    ostavio je zenu i dvoje dece
    ozeni zenu sa troje dece
    odjenom je samo rekao JA SAM SE ZALJUBIO HOCU RAZVOD A TI IDI GDE TI JE VOLJA
    eto
    a niko nikada nebi mislio da ce tako nesto njima da se desi

ali zivot je cudo

mene nije nista sramota da kazem i napisem bilo gde jer to sam ja
    ovde stvarno ima lepsih i boljih tema

ali ovde su stvarno sve zene lepo pricale i bile fine
    ne vidim razlog da napustis forum emili
    svi ti pruzamo podrsku

emili
    Član
    emili

Izvanjavam ako sam nekog uvredila ali mnogo mi je tesko.U soku sam zamislite da vas neka druga nazove i izbacuje iz kuce zajedno sa decom.i posle razgovara sa njom slucajno pritisnem nesto na skype i izaslao mi je njihov chat e tu sam mogla da dozivim infarkt sve ono sto ja nisam znala o mom braku on je njoj pisao.strasno ja nemam reci borila sam se za taj brak 14 godina branila njega bila protiv svih mojih a ustvari zabio mi noz u srce.ja ne verujem da cu se vise ikada udati ovo ce mi biti posledica do kraja zivota.a na forum eto me ponovo ima tema koje stvarno volim pa mi je zao da odem

Lavita
    Član
    Lavita

emili pa on je stvarno da ne upotrebljavam pravi izraz da ne psujem ovde
    ali on nije tebi zabio noz u srce nego sebi samom
    a to ces vec videti kasnije kroz koju godinu
    evo moj kum vec sada zove moga muza non stop da teraju kuci stvari od te njegove nove zene
    svadjaju se
    oni misle da je super kada imas drugu zenu
    sve je to super dok ne pocnes da zivis sa nekim
    a onda ako stvarno nekoga volis mozes da prihvatis mane i vrline
    kako on da voli sada nju pravo i stvarno kada je ostavio zenu i decu ko kofere neke
    e zato i ja kazem da se nikada nebi udavala
    nema sanse

ali BOG SVE GLEDA I SVAKO CE DOBITI STA ZASLUZI
    TAKO DA EMILI GLAVU GORE I BICE SVE BOLJE
    IMAS TI ZA KOGA DA ZIVIS I CEMU DA SE NADAS
    A ON NEKA GA SAM CE SHVATITI

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

ja mogu da kazem da ako mi brak ne bi stimao da bih otisla i da bih ponovo zivela sa nekim,ako bih smatrala da mozemo zajedno tj. ako se milion faktora poklopi 🙂
    ali nikad ne bih potpisala nikakav papir ili sl.
    da li bi to zaista bili tako…ko zna…

nikad se stvarno ne zna sta ce biti sutra… radimo stvari na koje nismo pomisljali, zaljubljujemo se, varamo i sl.
    ali,
    grozno je kad neko pati,pogotovo deca…
    sada kad vidim kako se svasta desava , shvatam da mi je samo bitno da mi je dete ok,
    iako sam ja taj tip da mi treba da se osetim voljenom ,pomirila bih se i sa tim da sam neko vreme sama, naucila bih da dobro osecam….
    ali opet kazem, nikad se nezna ,i srce je bas zeznuto 🙂 ne slusa..
    a mi vremenom postajemo jako komplikovane i zahtevne…

T3
    Član
    T3

emili pa on je stvarno da ne upotrebljavam pravi izraz da ne psujem ovde
    ali on nije tebi zabio noz u srce nego sebi samom
    a to ces vec videti kasnije kroz koju godinu …..
    UPRAVO TAKO…

ali BOG SVE GLEDA I SVAKO CE DOBITI STA ZASLUZI
    TAKO DA EMILI GLAVU GORE I BICE SVE BOLJE
    IMAS TI ZA KOGA DA ZIVIS I CEMU DA SE NADAS
    A ON NEKA GA SAM CE SHVATITI….

BRAVO LAVITA…POTPISUJEM TE … :bravo:

a na forum eto me ponovo ima tema koje stvarno volim pa mi je zao da odem…
    EMILI VIDIS VEC RAZMISLJAJ POZITIVNIJE..NIJE OVO MESTO KAO NI MI SVE BEZVEZE TU..UZ NAS CES LAKSE PREGRMETI ,PREGURATI I PREBOLETI SVE.. :HAG:

IPAK NIKAD NE RECI NIKAD,NEZNA SE STA DONOSI DAN STA NOC ,ALI DOK TO NE SAZNAS,ZIVI DALJE ZIVOT NAJBOLJE STO MOZES I ZNAS ,OSTANI VERNA SEBI KO STO SI I BILA PRETHODNIH GODINA,NE PREDAJ SE NITI ZABIJAJ GLAVU U PESAK KO NOJ I KOLIKO DA TI JE TESKO TO NE POKAZUJ..A KAD GOD TI TREBA DRUSTVO,SAVET,REC UTEHE ZNAS GDE SMO.. :HAG:

:-*

secer
    Član
    secer

ja mislim da ne treba generalizovati ljude i govoriti ne bih mogla nikad vise da se udam jer je ovaj bio skot…to je isto kao da te je neki prijatelj razocarao i kazes „necu vise nikad imati prijatelje“…..
    strasno je kad vas neko prevari, o kakvomm god odnosu se radi, a najgore je kad ulazes u to godinama i storis decu…ali otkad sam dobila dete shvatila sam da je jedina nepreboljiva ljubav ona prema detetu…..
    i zivot je cudan…nikad ne znas sta ti nosi……ja nikad ne kazem nikad, jer za sve sto sam rekla nikad uradila sam sa pevanjem…prvi put se nisam udala, zivimo zajedno, imamo luku, ali ne daj Boze da dodje do razilazenja naravno da bih razmisljala da cu opet biti sa nekim drugim muskarcem u buducnosti…pa ne pada mi napamet da budem sama celog zivota…zbog cega????!!!zbog dece????DECA zele srecne roditelje ili roditelja, a ne same roditelje!!!!!
    naravno kad bih bila u situaciji za drugim brakom, prva stvar bi mi bio odnos tog coveka prema mom detetu, ali i kako se ja osecam….a i taj neko bi morao da zna da ja i moje dete idemo u paketu…..

eto to je moje misljenje!
    zene glave gore…imate svoje andjele, svoju decu!!!!pa zar vam to nije dovoljno da drzite glave podignute ????
    ja vam svima zelim da pre svega budete srecne i zadovoljne, a da li je to postignuto prvim, drugim, petim brakom ili ste same sebi obezbedile potpunu srecu, to nije mnogo bitno!!!!cmok

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Evo,malo da obnovim ovu „staru“ temu. Prvo, nadam se da je Emili bolje i jako mi je zao zbog tog soka koji si prezivela Emili! Imam dva primera iz licnog iskustva i zelela bih da ohrabrim sve razvedene zene! Nista ne namecem kao misljenje, samo hocu da kazem da nije otac bioloski otac, nego je otac onaj koji gaji decu, ulaze emocije, neprospavane noci, odrice se neceg svog da bi im priustio letovanje, novu jaknu itd… A moj bioloski otac nikada nije bio takav, iako je lep, sarmantan i ima veliki krug prijatelja. Moji roditelji su se razveli zato sto je tata prevario mamu dok je bila trudna sa mojom sestrom, toliko o pazljivom muzu i ocu… Moja majka se sest godina kasnije udala za mog ocuha i dan danas su zajedno u skladnom braku. On je covek koji uziva u porodicnom zivotu! On prvo meni i sestri kupi dorucak u pekari pa onda ide na posao. On kad dobije honorar, nas posalje na more. Od kad smo odrasle i odselile se, on nas zove i kaze: ajde dodjite, da se osmehnem kad vas vidim! On je meni dao da vozim njegova nova kola, a rodjeni otac mi nikad nije ponudio kljuceve svog krsa… Hocu da kazem, otac je onaj koji uziva u ocinstvu, a muz je onaj koji ulaze u brak i voli te bas takvu kakva si! A da li ti ga sudbina posalje na put kao prvog ili drugog muskarca u zivotu, to nije vazno… Ja sad ulazim u drugi brak i cekamo bebu, u prvom bivsi muz nije hteo da imamo decu i terao me da ostavim posao koji volim jer „cu na poslu sigurno da nadjem svalera“. Eto on je bio moja prva ljubav, iz skolske klupe, ali postao je ljubomoran, nezreo, sebican covek i srecna sam sto smo se razveli! Neka mu sva sreca u zivotu, ja sam nasla dobrog coveka i nadam se da cemo biti srecni, a srecu zelim svima vama i udatim i razvedenim i solo! .:hag: :hag: :hag: :hag: :hag:

katarina
    Član
    katarina

ustipak svaka ti na mestu:wink: :bravo: :bravo: :bravo:

Angel
    Član
    Angel

Ushtipak;768533 wrote: Evo,malo da obnovim ovu „staru“ temu. Prvo, nadam se da je Emili bolje i jako mi je zao zbog tog soka koji si prezivela Emili! Imam dva primera iz licnog iskustva i zelela bih da ohrabrim sve razvedene zene! Nista ne namecem kao misljenje, samo hocu da kazem da nije otac bioloski otac, nego je otac onaj koji gaji decu, ulaze emocije, neprospavane noci, odrice se neceg svog da bi im priustio letovanje, novu jaknu itd… A moj bioloski otac nikada nije bio takav, iako je lep, sarmantan i ima veliki krug prijatelja. Moji roditelji su se razveli zato sto je tata prevario mamu dok je bila trudna sa mojom sestrom, toliko o pazljivom muzu i ocu… Moja majka se sest godina kasnije udala za mog ocuha i dan danas su zajedno u skladnom braku. On je covek koji uziva u porodicnom zivotu! On prvo meni i sestri kupi dorucak u pekari pa onda ide na posao. On kad dobije honorar, nas posalje na more. Od kad smo odrasle i odselile se, on nas zove i kaze: ajde dodjite, da se osmehnem kad vas vidim! On je meni dao da vozim njegova nova kola, a rodjeni otac mi nikad nije ponudio kljuceve svog krsa… Hocu da kazem, otac je onaj koji uziva u ocinstvu, a muz je onaj koji ulaze u brak i voli te bas takvu kakva si! A da li ti ga sudbina posalje na put kao prvog ili drugog muskarca u zivotu, to nije vazno… Ja sad ulazim u drugi brak i cekamo bebu, u prvom bivsi muz nije hteo da imamo decu i terao me da ostavim posao koji volim jer „cu na poslu sigurno da nadjem svalera“. Eto on je bio moja prva ljubav, iz skolske klupe, ali postao je ljubomoran, nezreo, sebican covek i srecna sam sto smo se razveli! Neka mu sva sreca u zivotu, ja sam nasla dobrog coveka i nadam se da cemo biti srecni, a srecu zelim svima vama i udatim i razvedenim i solo! .:hag: :hag: :hag: :hag: :hag:

Prelepo si napisala…

vanjaja
    Član
    vanjaja

Evo i ja da se malo ovde umesam. Emili strasna je tvoja prica, ali svaki razvod je tragedija sama po sebe. Ja sam prije 3 godine bila u stanje kao ti, razmisljala isto, prevario me sa najboljom drugaricom, ostala bez posla, dvoje dece, Matea je jos bila beba… I tada sam rekla – da mi je najbolje sama. Jer se bar ne lazes da se na nekome mozes osloniti kad ti je tesko. Znas da si sam i uzdaj se u se. Tako sam bila stroga u tom kriterijumu da ja uopste nisam ni izlazila nit sam htela da upoznam nekog, znaci uopste nista. Ali valjda sudbina je htela drugo, slucajno sam upoznala jednog coveka, ali slucajno, u radnji dok sam kupovala sa drugaricom – on je bio njen drug. I od drugarice dobio moj broj, i tako je nekako sve polako pocelo. Ali veoma polako. Ja sam ga odbijala nekoliko meseci, dok me sestra nije ubedila da pokusam. I eto sad sam u vezi. Veoma je pazljiv, prihvaca sve, i to sto nisam slobodna da izlazim, ponekad se desi da se uopste i ne vidimo po nedelju dana, to njemu ne smeta. Uopste ne zamara sa nicim, ma prosto meni je cudna i nepoimljiva doza ljubavi, paznje i razumevanja koju mi on daje ( nisam to imala u prethodnom braku u svih 10 godina ). On bi da mi zivimo zajedno zauvek (kaze ovako ce me cuvati i u starosti 🙂 ), hoce dete, ali ako ja necu, onda ce me opet voleti. Sa decom sam veoma pazljiva, Matea mi lakse prihvaca sve, ali veoma pazim sa Markom, on ga skoro i ne gleda, retko i kratko. Mislim da sve to mora veoma polako da se odradi. I da, deca ce porasti, i otici, ja sada vise necu da budem sama, i necu da sebe osudjujem samocom. Pa neznam, mozda je mao smesno da ovaku lako menjam misljenje, ali uistini nije lako, ja jos uvek nocu ne spavam, ali sada bar razmisljam o lepoj buducnosti. Hiljadu pitanja imam u glavi, na mnogo nemam ni odgovora. Ali se sada bar nadam sreci.

djiki
    Član
    djiki

Bravo Vanjaja,secam se vojih losih dana!

Micka&Nidza

Groznih prica ima… ali evo jos jedan lep primer drugog braka:
    Moja zaova se prosle godine pocela zabavljati sa jednim da kazem deckom (ima 37 godina).
    Nikada se nije zenio, nije imao dece….
    Prihvatio je zaovinog sina kao svoje dete, sad imaju sina od 3 meseca i mnogo su srecni,divno se slazu Jos se nisu vencali i to im apsolutno nije bitno…
    Ona se razvela jer prvi muz je postao nekako nezainteresovan za kucu,dete,nju samu…. znao je da cuti po nedelju dana (jos im moja sveki kupila stan u valjevu,da zive sami i uzivaju) i eto… izgleda da je to bilo presudno…
    Ali zato je sad u srecnoj zajednici sa decom i „muzem“…

U mom slucaju, kad bi doslo do razvoda, ne bih se ponovo udavala (mislim na papir) ali zivot sa nekim drugim… verovatno.

emili
    Član
    emili

Evo mene opet moje forum prijateljice….prosle su dve godine mnogo toga se promenilo bilo je i dobrih i losih stvari ali eto sada sam dobro.Sama sam sa decom ali sam mirnija tj imam miran zivot realizirala sam svoj san vratila sam se u normalu.moj san je bio da se vratim sa decom za Italiju i uspela sam.hvala na podrsci svima

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 45 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.