Ova tema sadrži 1,359 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ushtipak 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,360 ukupno)

Kako se slazete sa sveki?

• Mirche
    Član
    Mirche

Ma da, najbolje odvojeno da se zivi ako se moze…
    Ja i moja svekrva ne ulazimo u velike konflikte, iznervira me sa vremena na vreme ali i ta nervoza brzo prodje…
    Nije losa taktika“ na jedno uvo udje, a na drugo izadje“ -ja nju povremeno koristim. ;]

petra
    Član
    petra

blago onom ko moze na tu foru „Najedno uvo uslo-na drugo izaslo“ja stvarno nemogu,zato sto sam zivac

Standzi
    Član
    Standzi

CAO ZENSKE!!
    AU STO VOLIM OVU TEMU…
    INACE ZIVIM U NEMACKOJ PA NEMAM NIKOG NORMALNOG OD SVOJE FAMILIJE PORED SEBE…SVI SU DOLE…JEDINO IMAM -POGODITE-SVEKRVU!!!
    SA NJOM PROZIVLJAVAM PAKAO – NE BI VEROVALE!
    KAD SE MALI RODIO TO JE BILO UZAS…BILA JE TU SVAKI MINUT…STO JE NAJGORE…ZIVIMO STAN PORED STANA…ZNACI SKORO CUJE I KAD MALI KAZE -A-
    A KAMOLI KAD ZAPLACE…
    VISE SAM IMALA PROBLEMA SA NJOM NEGO SA BEBOM…REKLA SAM MUZU DA CU DRUGO DETE RODITI JEDINO KAD SMO SAMI…NE KIDAM SE VISE JER USKORO ODLAZI U SRBIJU DA ZIVI ALI KAD SE SAMO OKRENEM “ GODINE UNAZAD….HOROR!!!

petra
    Član
    petra

stvarno ne kapiram zasto toliko divljaju kad dodje unuce,ja razumem da se unuce voli to je normalno ali pjedine stvarno preteruju sto uzasno ide na zivce

kalet
    Član
    kalet

stanislava, i ja sam prosla kroz isto, ziveli smo u istoj kuci. To je bilo stravicno, ja sam u jednom momentu hvatala sebe kako je moja opsesija postala ona a ne dete. Mislim, to ne moze da shvati niko ko ne zivi sa njima ili blizu njih. Jednog dana sam se skinula, ona je naravno usla jer je cula dete i ja sam je pitala sta sad. Ona je rekla da se ja valjda ne stidim od nje, pa i ona je zensko. E, zamisli kako mi je bilo, horor pravi.

Standzi
    Član
    Standzi

DA DA DA !!!TO TO!!!JA KAD KRENEM DA SE TUSIRAM STAVIM KJUC U BRAVU! A ONA POSLE ZVONI I KAD UDJE PRVO ME PITA STA SE ZAKLJUCAVAM KAO DA ONA NEMA ONO STA JA IMAM…DA NE PSUJEM..JAKO PROSTA ZENA…MISLIM DA ME DOBRO RAZUMES

Standzi
    Član
    Standzi

ma strasno! jako sam srecna sto postoji ovaj forum…svasta bih vam sad napisala…sve ne mogu da stignem toliko brzo da tipkam 😀

kalet
    Član
    kalet

Odakle ti je svekrva? I moja nije mnogo bolja. Ima li jos dece? Kazu, kada ima cerku, navodno drugacija je, e pa lazu ja cu ti reci. Nemam pojma sto postoji ta potreba da kontrolisu zivot svoje dece. Sto puta sam rekla da onog dana kada su se ozenili, od tog dana mi smo njihova najvaznija porodica, a svi ostali kako se uklope. Ali…???

Mirche
    Član
    Mirche

E strasno…kakvih ludih zena ima!!!
    Valjda mi koje imamo musku decu necemo biti takve….mislim, mozda je njima to normalno, mozda su vaspitavane tako i verovatno su i one zivela u takvom okruzenju…ali sto je previse-previse…sta ima da ulazi u kupatilo 😡

Standzi
    Član
    Standzi

moja SVEKI je jako cudna zena…spremna je na sve…
    najvise me boli kad uzme malog i jednostavno kaze mi odosmo…a meni se srce cepa,ali necu da je zaustavljam ipak je ona baba,jel…
    neki dan ga je cuvala …2 sata …i to jako nerado pristane na cuvanje…strasno…sve gleda na sat…koliko cemo se zadrzati…a na drugu stranu prica ne moj da brines „valjda sam i ja dete odhranila…znam ja sve“…
    i kazem …neki dan ga je cuvala …kad sam dosla …pitam je lepo..da li je mali jeo nesto…ona kaze pio je mleko pre spavanja…i posle toga je pitam opet lepo kako je napravila mleko (koliko ml) a ona sva se izrogacila) i pocela da vice „sta ti mislis da samo ti znas kako se to pravi valjda sam i ja majka“ Ma idi bre nek odlazi vise…u Srbiju…joj jedva cekam da joj ledja vidim..

kalet
    Član
    kalet

Ja ne znam za Stanislavinu svekrvu, ali moja nije zivela sa svojom, i zato mi je jos nerazumljivija. Sada vise nisam sa njom, kada dodje super je sve, a onda zakljucam vrata za njom i cao.

Standzi
    Član
    Standzi

svekrva mi je italijanka iz Napoli…to su one najprgavije…a svekar srbin…kombinacija…UF!

kalet
    Član
    kalet

Dok sam zivela sa mojom svekrvom, uvek sam imala na umu samo jedan cilj, da uskoro necu ziveti sa njom i to nek te drzi. Nikom nije gorela do veka, oticice ona od tebe i sve ce biti ok kada budes ostala u krugu svojih najmilijih. Izdrzi, videces koja je razlika.

Standzi
    Član
    Standzi

ni moja svekrva nije sa svojom zivela…sto je jos nezgodno…moja svekrva ima 64 a ja 24 godine….mogla bi vec prababa biti a ne baba kao sto je…

Standzi
    Član
    Standzi

ma bila je ona vec mesec dana u svojoj rodnoj Italiji…au kako je to bilo lepo vreme…
    nema kukanja…mislim ja sam sa njom probala sve lepo ali ne vredi …nezgodna je i gotovo…ja kad odem u prodavnicu…ona dodje kod mog muza i govori kako sam ja njoj sumnjiva…mozda sam otisla u svaleraciju a ne u prodavnicu…pravi nam zvrcke bezveze…sreca moj muz je ne slusa…zna je bolje nego ja…samo hoce da se trpa i da komanduje…napade me svaki dan sto Marko nije prohodao…kao da sam ja tome kriva…a kad prica telefonom sa mojim svekrom,koji je u Srbiji (mi smo u Nemackoj) onda ladno sve cujem…sta prica…toliko glasno prica…ogovara me na sav glas…kako sam poremecena itd…
    to jako boli…ali kad joj vidim ledja u nedelju..napravicu zurku… 😆

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,360 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.