Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME TV, Internet Kako uspesno voditi Facebook stranicu

Ova tema sadrži 0 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Milena Radovanovic 6 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članka (od 1 ukupno)

Kako uspesno voditi Facebook stranicu

• Milena Radovanovic

Pozdrav.
    Nedavno sam postala administrator na jednoj facebook stranici o filmovima, prijateljica mi je dala odobrenje da radim na njenoj stranici i bas mi se dopalo ali ne znam puno o tome. Ona nema vremena da se bavi toliko tom stranicom pa me je zamoliola da joj uskocim kao pomoc jer ne zeli da je gasi a ni da je potpuno zapostavi jer voli filmove. A volim i ja. Ne umem bas da se snadjem se svime tamo, ona mi je nesto objasnjavala ali nisam bas sve pohvatala. Ima nekih statistickih podataka koje ne razumem a ona mi kaze da su vazni za razumevanje i pracenje desavanja na stranici. Ja sam nesto sama trazila po netu da se obavestim, nasla sam jedan tekst koji mi je pomogao http://www.pisanjezaweb.com/socijalne-mreze/strategija-uspesne-marketinske-kampanje-na-facebooku-1-deo/ ali mi treba jos informacija. Detaljnije o toj administratorskoj statistici, sta je tu sta i sta znaci. Recimo sta je to Virality? Ali na nasem jeziku. Ako neko ima neki koristan link da mi da da procitam nesto vise o ovome, neka mi posalje ili preporuci. Bicu bas zahvalna jer mi se ovaj onlajn svet bas dopada pa bih htela ponesto vise i da naucim.
    Pozdrav jos jednom i hvala

Gledanje 1 članka (od 1 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.