Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak kako zene lece svoje nezadovoljstvo?

Ova tema sadrži 111 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 7 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 112 ukupno)

kako zene lece svoje nezadovoljstvo?

• kalet
    Član
    kalet

Naravno, na prvom mestu mi je igra sa mojim cvrckom i to me bas nadahne na nove poduhvate. Kada sam nezadovoljna i kada sam tuzna, tu je i kupovina. Ali, uzivam u kupovini poklona i raznih sitnica za druge ljude. Volim da slusam ljude i da proniknem u njihove zelje i naravnom da pokusam da ih zadovoljim. Naravno, na prvom

Standzi
    Član
    Standzi

i ja volim kad mm spava da spakujem malog i krenem u dugu setnju…naravno ponesem para jer znam da ce mi nesto zatrebati 😀
    volim da kupujem stvarcice za kupatilo…uglavnom sve sto mirise …imam mirisljavih sveca brdo!
    Skoro svako vece upalim razlicitu pa udjem u dnevnu sve mirise ili na jagode ili na visnje…na to dajem dosta para..
    i dzidzabidze razne…case…ukrase..ramove za slike…pravi sam kolekcionar :>
    tako ja lecim svoje nezadovoljsto… 🙄

petra
    Član
    petra

mi zene ko zene uvek se lecimo kupovinom koja zaista dobro deluje na nas 😀

Manana
    Član
    Manana

eh,ja se lecim hranom 😯 🙄 😥 i zato imam 10 kg viska… 😀 ali sve ce to moj beban da skine,idemo u duuuugeeeee setnje i krenului kg na dole!!!1 :>

Standzi
    Član
    Standzi

Jao pa da zaboravila sam i ja na tu vrstu lecenja (hranom) oooooo pa to je No.1 svakako
    Kako sam mogla to zaboraviti?? :>

Manana
    Član
    Manana

hihihi :>

markova mama

Nekad je to bio zestok trening, a sad hrana i shopping. Cujem da neki to lece i svaleracijom 😀 , ali dotle jos nije doslo……..

mimi
    Član
    mimi

ljudi ja nemam bebu pa ne znam kako je ali je kupovina je jedini lek za moje nezadovoljstvo makar to bila i najmanja sitnica 🙂

petra
    Član
    petra

meni hrana ne moze da pomogne posto kad sam nezadovoljna ili tuzna jedem samu sebe,tako da me samo kupovina leci

kalet
    Član
    kalet

I meni hrana ne pomaze, u takvim trenutcima gubim kilograme i u stanju sam da ne jedem nista po ceo dan, ali zato kupovina pravi izbor.

vania
    Član
    vania

Odem u neki cafe..sednem, narucim kafu, zapalim cigaru i uzivam… :>

Mirche
    Član
    Mirche

Da, da i ja kupovinom, pa makar i glupost, samo da mi popravi los dan…

Sneki
    Član
    Sneki

Blago vama. Ja se budim nocu po pet puta i jedem! Tako sam posle II porodjaja dobila 10 kg. Hvala Bogu da se to nocno budjenje sada smanjilo, pa su i moji kg. krenuli na dole.

Pravi odgovor na depresiju je za mene kupovina (ranije je to bilo za mene, a sada su igracke-pa mi stan lici na igraonicu).

Standzi
    Član
    Standzi

ma i ja svaki put kad setam sa Markom,kupim mu po neku igracku,auto,avion… :HAG:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

e meni samo soping i dobra knjiga lece nezadovoljstvo ,i duge setnje parkom ili pored reke tad se bas izlecim doooobro,ali knjiga je na prvom mestu.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 112 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.