Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak kako zene lece svoje nezadovoljstvo?

Ova tema sadrži 111 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 7 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 112 ukupno)

kako zene lece svoje nezadovoljstvo?

• krisstina
    Član
    krisstina

Ako imam mogucnosti-to je svakako shoping.Makar neku glupost da kupim,bice mi lakse.
    A ako se iznerviram ,a ne izadjem,onda jedem,a to mi nimalo ne treba.
    Danas sam poludila,pa sam od nervoze pravila kolace.Strasno!
    Cesto mi se desi da se od besa rasplacem…to je jace od mene.
    Vise placem iz besa nego od tuge!
    A u poslednje vreme drndam neku igricu na kompjuteru,udaram neke lopte,i ne mora nista da mislim.
    To mi je bolja varijanta nego da jedem!! 😆

…danijela…

stvarno ne znam sta da odgovorim 😕

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

kompi a ovaj divan forum zar ti on neleci nezadovoljstvo,ja cim sam malo bez veze dojem na forum iscaskam se citam sta su drugarice pisale i tako 😆

crnkica
    Član
    crnkica

kad nisam zadovoljna,legnem,pustim neku laganiju muziku,ili zovem drugarice i isplacem im se na ramenu… kad podelim sa njima,bude mi lakse a i uvek posle izadje na dobro …

Irssa
    Član
    Irssa

meni setnja uvek prija ali mislim da kupovina definitivno leci sve 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i sitnica je dovoljna da kupim pa da budem srecna pa da satima gledam u tu stvarcicu :bravo:

crnkica
    Član
    crnkica

A da,sad me Ivana podsetila 🙂
    i najmanja sitnica moze da me oraspolozi i skrene mi paznju … 🙂

Maki
    Član
    Maki

Upravu ste, kupovina najbolje leči nezadovoljstvo pa čak i sitnica, ali kako nisam u situaciji nekad ni tu sitnicu da priuštim sebi lepo odem sa Martom u park ponesemo loptu izigramo se, izjurimo se, provoza se na kolca ili na konjića pa se posle malo prošetamo kupim joj kokice ili nešto za grickanje.

kalet
    Član
    kalet

Deca su cudo!!!

ummi-emina

joj ja sam sad u trudnoci mnogo osetljiva,pa kad sam isekirana,znam da oplacem malo,i posle mi bude lakse,a inace i kupovina mi dobro dodje naravno kad sam u mogucnosti.Hrana nikako nedolazi u obzir,tad mi se stegne zeludac,pa iako sam bila pre gladna,automatski mi se apetit pokvari.

MissGak
    Član
    MissGak

Moje nezadovoljstvo lako zna da izleci „sveza“ frizura,farbanje,sisanje…sredjivanje noktiju i sl.
    A kada se tako doteram onda krenem u kupovinu…SmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.com

malimiš
    Član
    malimiš

Ja isključivo kupovinom ,dete u kolica i u grad!

leptiric
    Član
    leptiric

MENE SOPING MOZE TRENUTNO DA ZADOVOLJI .MADA MI TE STVARI BRZO DOSADE,DOK IH NE KUPIM -POSLE SVE SPLASNE.
    A MNOGO BOLJE JE DA NEMAM SIKIRACIJU I A SE LEPO SLAZEM SA M.M.I FAMILIJOM I SVE JE O.K.
    KADA SAM NEZADOVOLJNA ODEM NA OVAJ NAS FORUM,IGRAM SE SA DETETOM SADA KADA JE TU,CITAM KNJIGU ILI IDEM U PARK.

kalet
    Član
    kalet

Mislim da je meni i razgovor sa dragim osobama, naravno pored trosenja para, jedan od najboljih lekova za nezadovoljstvo i depresiju.

Sneki
    Član
    Sneki

Mozda i izlazak sa dobrom drugaricom 😆

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 112 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.