Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak kako zene lece svoje nezadovoljstvo?

Ova tema sadrži 111 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 7 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 112 ukupno)

kako zene lece svoje nezadovoljstvo?

• kalet
    Član
    kalet

Da, da!!! :>

MissGak
    Član
    MissGak

KAKO MENI TO NEDOSTAJE!
    Relativno kratko sam ovde tako da jos uvek nisam nasla drugaricu sa kojom bih mogla da lecim nezadovoljstvo.Mislim da je za tako nesto potreban coveku neko slican njemu.Smatram da nisam detinjasta ,ali sam saljivdzija,dok su sve zene(devojke) oko mene nekako preterano ozbiljne za moj ukus.otuda se nasa druzenja ne mogu nazvati lekovitim!!Takve sam zene ostavila daleko…nadam se da cu neku takvu naci i ovde!
    Uh,toliko je toga sto me vuce Srbiji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sneki
    Član
    Sneki

MissGak, sigurno ces naci srodnu dusu, a trenutno ne mozes ni zbog bebe. I ja sam neko vreme zivela u inostranstvu i u pocetku mi je tako izgledalo , ali ubrzo sam nasla drugove i drugarice sa kojima sam mogla da se opustim i uzivam.

MissGak
    Član
    MissGak

Nadam se!!! 🙄
    Mada ovde sam vise od godinu dana… :neznam: !!Imam drugova i drugarica da ih tako nazovem sa kojima se redovno vidjam i sa kojima se mogu opustiti,ali ne bas i izleciti nezadovoljstvo!!!
    Mada ono najbitnije imam pored sebe,iskreno mm i ja imamo divan odnos,gledam na njega kao na najboljeg prijatelja i stvarno-leci!!!

kalet
    Član
    kalet

MissGak, to je i najbitnije, a prijatelja je ipak tesko i naci odnosno steci, ipak je potrebno vreme, ali desice se.

andela
    Član
    andela

pa naravno kupovinom i samo kupovinom pa makar i nekim glupostima

May05
    Član
    May05

i ja sam bas kao i andela samo kupovina,kupovina,kupovina,to jedino moze da izlijeci moje nezadovoljstvo,a i kao miss gak i ja ovdje poznajem nekoliko ljudi ali to nisu bas pravi prijatelji vec poznanici koje sam upoznala u parku sa enom,tek odnedavno imam dvije komsinice sa kojima ispijam kafe svako jutro i napokon moguu da se opustim i fino procaskam,nisu ni previse ozbiljne ni previse neozbiljne neka zlatna sredina,a 2 godine sam bila zatvorena u cetiri zida nije mi se nigdje islo jer nisam nikoga znala,jedino kad sam u sopingu onda zaboravim na sve.

missgak gdje si ti u inostranstvu?ja sam u austriji.

tigric
    Član
    tigric

soping,soping…..a nocu kgnjiga*PORTRET JEDDNE LADY*
    soping,cak mi je odlican lek protiv nizeg pritiska (koji me vec par dana muci)jer se previse uzbudim tako da mi se pritisak vrati u normalu!!!! 8) 8) 8) 8) 8)

sakicar
    Član
    sakicar

Dugo ispijanje kafe sa drugaricama, i naravno soping .

katarina
    Član
    katarina

Naravno da nezadovoljstvo kao isve zene lecim kupovinom….
    mada mi je to vise zadovoljstvo…
    kada sam nervozna i sva nikakva onda uhvatim da cistim..i to generalku…prodje mi vreme a i izbcim bes..i plus kuca cista 😆

leptiric
    Član
    leptiric

mislim da bi me opustilo kada bih konacno dobila vizu ,i otisla u svedsku ,da zivoim sa m.m.
    ili da odem na more pre toga.
    i da upoznam neku drugaricu sa foruma.
    tesko da se nezadovoljstvo moze trajno izleciti.
    pre ce biti trenutno.
    nekom knjigom,casopisom, sitnice koje kupimo za nas.

Dusica M
    Član
    Dusica M

Sisanje,farbanje,blajhanje,cupkanje,manikir,pedikir-sve i masaza.Nikako shoping-u trenucima nezadovoljstva,kupujem najvece gluposti.

Leptiricu,znam kako se osecas dok cekas vizu.Ja sam cekala porodicno spajanje godinu i po dana.Mislila sam da cu poludeti od dobronamernih saveta okoline i oslabila sam ko ker.

🙁

Nikita
    Član
    Nikita

Drzi me vrlo kratko, ali setnja i male sitnice mogu to resiti. Shoping u trenutku nezadovoljsta vise nikada obicno tada svakave gluposti donesem kuci. 😆 Tako da glasam za setnju, pice u nekoj bastici sa pozitivnim ljudima oko sebe i moze tortica ili kolacic neki.

mikica
    Član
    mikica

setnja u prirodi

Maki
    Član
    Maki

Ja sada odem sa Martom do parka ili kupim njoj neku sitnicu tj lutkicu-bebu jer ih obožava i ima ih mnogo ali joj nikad nije dosta, šoping izbegavam. Šetnja po parku i igra sa detetom a i druženje sa prijateljima su super lek za nezadovoljstvo i nervozu.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 112 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.