Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak kako zene lece svoje nezadovoljstvo?

Ova tema sadrži 111 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MilicaCale 7 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 112 ukupno)

kako zene lece svoje nezadovoljstvo?

• ALEK2006
    Član
    ALEK2006

TINA BAMBINA – 11/5/2008 12:36 Hm,ja u tim trenucima sednem u auto i kruzim ko kreten dok ne dodjem sebi…

Ovo takodje vazi i za mene a usput pustim muziku koju volim i iskljucim mobilni, tako da me nema skroz na skroz…. Posle dodjem kuci i sve izpocetka…. :strikam:

Jelena&Teodora

Meni je shoping najbolji lek!!!

Hubba Bubba

Samo shoping- ANTISTRES!

Leptir
    Član
    Leptir

Jos jedan glas za shoping :bravo:

saveta
    Član
    saveta

Ponekad shoping, ranije sam imal obicaj da se besciljno vozim po gradu uz obaveznu omiljenu muziku i da pevam dok ne promuknem, a sada uglavnom uzmem da igram omiljenu igricu ili praktikujem ‘radnu terapiju’ – ribanje i sredjivanje kuce.

dragana.srb

Ja takodje nezadovoljstvo lečim kupovinom. Samo kupovina može da mi vrati osmeh na lice! Mada i dobar sex i posle sexa čaša belog vina može da me izleči!!!

Karli
    Član
    Karli

Kako kada.Uglavnom tada volim da sam sama,da odvrnem muziku i spremam stan ,kuvam i sl.
    U soping volim da idem kada sam dobro raspolozena.

Blue
    Član
    Blue

Karli – 3/4/2009 12:34 Kako kada.Uglavnom tada volim da sam sama,da odvrnem muziku i spremam stan ,kuvam i sl. U soping volim da idem kada sam dobro raspolozena.

manje-više isto i kod mene

T3
    Član
    T3

sopingom,setnjom,muzikom ili knjigom koju volim ,toplom kupkom…..tisinom,samocom u tim trenucima mi itekako prija..trudim se da radim ono sto volim ,sto me smiruje i opusta i vrlo brzo se vracanm u normalu i ko nova sam.

sladjanam
    Član
    sladjanam

Šopingom. Mada, ponekad pali i radna terapija.

srecna mama

Shopingbas svaku zenu moze da usreci, meni prija i kada kupim sincicu majicu.Topla kupka sto rece t3,zatim duge setnje,i naravno ka se stesem nekoliko kg.

njamiii
    Član
    njamiii

Izdrnadam se na mm-a :vestica: :love:

lillyblue
    Član
    lillyblue

izadjem napolje, sakrijem se iza velikih naocara i usput kupim nesto da pojedem, sladoled, ili picu, nadjem sebi neki ritual, skuvam kafu, sednem za komp, cackam neku muziku, odgledam neki dobar film…

dunja26
    Član
    dunja26

ja popijem koju casu piva i odma bolje :>

84d
    Član
    84d

njamiii – 5/8/2010 01:15 Izdrnadam se na mm-a :vestica: :love:

😆 :batinepoguzi: I ja!

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 112 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.