Ova tema sadrži 3 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  macaraca 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

Kavitacija

• cvecka
    Član
    cvecka

Uktatko. Da li je neka od vas isla na ovaj tako famozan i tek sada popularan tretman i ako je isla, da iznese svoja iskustva. Pozdrav

macaraca
    Član
    macaraca

nisam isla, citala sam mnogo o tome i kako sam imala problema sa jetrom i zuchi- sad sam je i izvadila ne bi se usudila, jer se ta masnoca otopi i mora nekako da izadje a to sve pada na jetru
    koja je tada 100% opterecena , znaci moras da budes zdrav ko jabuka za tako nesto….

cvecka
    Član
    cvecka

bILA SAM I CEKAM REZULTAT I DA ZNAS DA SI U PRAVU STO SE TICE IZBACIVANJA MASNOCE! Nisam toliko isla u toalet ni kad sam trudna bila! samo mi nije jasno to oko manje masne hrane. Kaze treba da se smanji unos,a sta kada je sve masno? I ako jedem samo supe i corbe, onda mi ni ne treba kavitacija :hmm: Ajde zene, javkjajte se, kakvca iskustva imate, da ne bacam pare za dzabe! 😉

macaraca
    Član
    macaraca

to ti je ko klasicna liposukcija, masti se stalno taloze, i sad moras stalno da imas tu neku dijetu da ti se ne bi vratilo…

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.