Ova tema sadrži 162 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 163 ukupno)

Kengur

• Manana
    Član
    Manana

Ej Malisa ni meni se ne svidja ta marama nesto,sta znam.Ja sam mog Borisa nosila u kenguru dosta dugo,a pocela sam negde sa 5 meseci.A nije bas tako strasno bilo,mislim po ledja.Iako je on bio prilicno tezak(rodjen je sa 4100) pa sad ti vidi koliko je bio tezak u 5.! :> Ali ja sam sa njim setala tako i pesacila i po 5,6 km!Ali dobro,svakome se svidja nesto drugo,naravno da su kolica najfunkcionalnija…ali zima je hladna i lepse je bebama uz telo roditelja. ;]

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

:neznam:

bambi
    Član
    bambi

Ja sam skoro narucila sling preko http://www.100knots.com.au i mogu vam reci da sam zadovoljna i nije toliko skup koliko je kod drugih a ovde ni neplacas carinu.

.pu.
    Član
    .pu.

MANANA – 1/9/2006 10:45 AM

Ej Malisa ni meni se ne svidja ta marama nesto,sta znam.Ja sam mog Borisa nosila u kenguru dosta dugo,a pocela sam negde sa 5 meseci.A nije bas tako strasno bilo,mislim po ledja.Iako je on bio prilicno tezak(rodjen je sa 4100) pa sad ti vidi koliko je bio tezak u 5.! :> Ali ja sam sa njim setala tako i pesacila i po 5,6 km!Ali dobro,svakome se svidja nesto drugo,naravno da su kolica najfunkcionalnija…ali zima je hladna i lepse je bebama uz telo roditelja. ;]

a jesi li probala u marami da ga nosis?
    videla bi ogromnu razlikuuu 8)

Manana
    Član
    Manana

nisam ga nosila u marami,ali nesto mi se ne svidja kako to izgleda,nekako mi bebe izgledaju kao da se mnogo iskrive…sta znam… 🙄 :neznam:

…danijela…

dugo sam koristila sa oboma,nameravam i sa ovim trecim,tako mi je lakse kad idem za Pancevo,a ledja me bole sta znam samo dok nosim a posle ne,ebi ga nesto mora i da se istrpi kad nemas auto

kalet
    Član
    kalet

Ja sam moje dete jednom ponela u kenguru u prodavnicu, jer nisam imala kako drugacije. Znaci, crkla sam. Ledja su mi otpala, ruke pune kesa, on je nekako upadao unutra i totalni haos. Moj mm ga je nosio, ali ja samo tada.

ummi-emina

dobro rece stanislava,da je kengur samo za muskarce,ja kad god bi stavila,mene bi ledja otpala,a mom muzu nista,tako da je vise on nosio nego ja,a i nesto mi lepse stoji muskarcima kengur,nego nama,kad vidim,oni visociji,krupniji,pa brate i neosete,kao mi.

MissGak
    Član
    MissGak

Ne znam da li ste imale prilike da vidite onog kengura koji se nosi na strani!?Mislim da nije predvidjen za bas male bebe jer nema potporu za vrat,bar nisam vidjala takve,ali je za vece(samim tim i teze)bebe dusu dalo bar tako izgleda!

JelaJana
    Član
    JelaJana

I mi imamo kengura ali ga nismo koristili do pre par dana!
    Kada idemo u prodavnicu ili u setnju vozimo se u kolicima a kada idemo dalje,u auto-sediste,pa u kola. Ali Jana mi se prehladila,kaslje pa je mnogo nervozna i hoce da se nosa a ja Bogami ne mogu da je nosam ni 5min jer je teska 8,5kg!!! Tako da je stavim u kengura pa se setamo malo po kuci. Ne bole me ledja,a i njoj se svidja!!!

mamita
    Član
    mamita

Da li neko od vas zna gde u Beogradu mogu da nabavim maramu? I da li je rano nositi bebu od 3 meseca u njoj?

mimi
    Član
    mimi

mamita – 13/2/2007 5:16 PM

Da li neko od vas zna gde u Beogradu mogu da nabavim maramu? I da li je rano nositi bebu od 3 meseca u njoj?

Sling marame mozete poruciti i iz Beograda/Srbije.
    Detaljnije mozete pogledati na http://www.Sling-Marama.com

maja22
    Član
    maja22

mi nismo koristili kengur jer ga ja ne volim,nekako mi jezivo kad vidim dete da je jadno vezano i nemoze da mrdne.

Sanja N
    Član
    Sanja N

maja22 – 17/4/2007 11:15 PMmi nismo koristili kengur jer ga ja ne volim,nekako mi jezivo kad vidim dete da je jadno vezano i nemoze da mrdne.

Jaoooo,dobra si!!!!!  :ruganje:   :ruganje:   :ruganje:
    Ja koristim kengura vec duze vreme i stvarno sam prezadovoljna.Malenoj je super a mene posle dugog nosenja pocinu da bole ledja ali nije toliko strasno.Nije to neki bol po da bi obracala veliku paznju na njega. :lol:

Chipachikus

Posto oni linkovi ka slikama nisu radili evo ponovo:

Da li je neko video, koristio nesto slicno kao na slikama ?
    Ako jeste, gde ima da se kupi? Jos ako ima u Srbiji …

Inace, preuzeto sa http://www.gizmag.com/babygizmo/
    Pogledajte sajt, ima mnooogo interesantnih stvarcica….

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 163 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.