Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Trudnoća Kineska metoda odredjivanja pola deteta

Ova tema sadrži 258 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  skljonco 6 godine, 12 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 259 ukupno)

Kineska metoda odredjivanja pola deteta

• bveselinovic

pre nekoliko dana sam nasla u casopisu taj kalendar gde je potrebno znati mesec zaceca i koliko godina ste tada imale.Za sve mame za koje sam proverila pol na ovaj nacin cak i za sebe bio je ne pogresiv.Kazu da je tacno u 90% slucajeva a po njemu je da AKO STE ZACELI U 21 GOD.SANSE ZA MUSKO DETE SU 1:12 tj.BICE MUSKO SAMO AKO ZATRUDNITE U JANUARU OSTALIH MESECI SIGUTRNO SE RADJA ZENSKO DETE.meni je to delovalo nemoguce ustvari malo nelogicno , neznam kako ali pokazalo se na primerima.da li znate neku koja je zatrudnela u 21 i koji je pol deteta. :uzid: :neznam:

MissGak
    Član
    MissGak

Cula sam za to,cak negde na netu i pronasla tu tabelu i na mom primeru nije tacno!!!Morate priznati da je potpuno nelogicno povezivati mesec zaceca sa polom deteta…kako bilo,eto mi vam dodjemo u tih 10% na kojima se pokazalo kao netacno

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

zatrudnela sam u maju ,a 5 jula mi je bio 21 rodjendan i rodila sam decaka ja bas nesto neverujem u tu tabelu jedan covek gledao u tu tabelu i ja i moja snaja bile trudne njoj rekao da ce roditi decaka a ja devojcicu i to on bio ubedjen 100% ,kad ono bilo obrnuto ja decaka ona devojcicu rodila. :kucam:

Beca
    Član
    Beca

Bio je blizu :>
    Neverujem u to. :caos:

Ella
    Član
    Ella

Meni se ta kineska metoda nikako nije poklopila. Svuda je pisalo da cu roditi decaka. I ja ocekujem devojcicu sad!! :zvezda: 

Prex
    Član
    Prex

Ma ta kvazi kineska metoda je glupost ziva…pitanje da li je uopste „kineska“ metoda ili neka izmisljotina…ja sam isto iz zezanja proverila tabelu i meni je tabela rekla da cu roditi decaka, a mislim da se moja Tara definitivno ne slaze sa njihovom prognozom…

tijanast
    Član
    tijanast

I ja sam nashla tu tabelu u chasopisu Moja beba, pisala sam nekome na forumu o tome. Ne verujem u to ali meni je ispalo tachno a i svima za koje sam pogledala osim za moju mamu tj. po tome ia bih trebala biti dechak. Ivana ti si u trenutku zacheca imala 20 a ne 21. godinu a za 20 godina je potpuno druga kolona. 🙂 🙂 🙂

pregnancy calendar

kika
    Član
    kika

EJ HOCU JA DA SE IGRAM, AJDE URADITE MENI, U KOM PERIODU DA ZATRUDNIM DA BIH RODILA DEVOJCICU?
    JA SAM RODJENA 19.12.1972.
    🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

BojanaC
    Član
    BojanaC

‘ajde malo i ja da se umesam na ovu temu 🙂
    Ja sam ostala trudna ili krajem jula ili pocetkom avgusta, pa tako da nisam mogla precizno da odredim po toj tabeli sta ce biti, mada mi je doca vec rekao da nosim „muskog“ 🙂
    i onda sam nasla isto neku kinesku metodu, ali je tu potrebno uneti datum rodjenja, odrediti vremensku zonu kao i datum zaceca (pa sam ja isla dan po dan od kraja poslednjeg ciklusa(otprilike od 20. jula) od negde, lupam 10. avg ) i poklopilo se da je bata.
    Pa reko’ da nije mozda to bila samo slucajnost, uradila sam i za sve koje sam znala(mami, prijateljicama, bla, bla…) i svima se poklopilo.

BojanaC
    Član
    BojanaC

ZA KIKU

pazi, po ovome bi trebalo krajem maja, pocetkom juna(od 16.05-14.06) ili od septembra pa do kraja god je devojcica.
    I naravno uvek postoji onih 10%….

kika
    Član
    kika

HVALA 🙂 🙂 🙂 🙂

BojanaC
    Član
    BojanaC

Nemoj posle da ja budem „kriva“ xxexexe

dr Avluela

Kada bi ta metoda bila tacna onda kinezi ne bi trcali da abortiraju cim saznaju da nose devojcicu! Mislite malo o tome…

kika
    Član
    kika

PA STA MALO SE ZEZAMO 🙂
    JA KO ZNA DA LI CU IKAD VISE U ZIVOTU IMATI OVULACIJU, ALI STA IMA VEZE, NIKAD SE NE ZNA, A STO I DA SE NE ZEZAMO 🙂 🙂 🙂
    MENI SU SVI REDOM , ODFAMILIJE PREKO APOTEKARA DO PEKARA, KOMSIJA, PA I DR (ONAKO ISKUSTVENOM METODOM,JER NA UZ JE IVA UVEK OKRETALA DUPENCE) , SVI SU GOVORILI DA JE DECKO.
    UZ NIJE NIKAD NISTA OTKRIO, OSIM NA UZ PRED PORODJAJ KADA JE DR REKLA ALI SA DOOOOOSTA REZERVE DA JOJ SE CINI DA JE DEVOJCICA.
    JEDINA OSOBA KOJA JE 1000000% BILA SIGURNA JE ZENA KOJU DO TADA NIKAD U ZIVOTU NISAM PRIMETILA. SETALA SAM PIJACOM, I BIRALA SAM NARANDZE, I ODJEDNOM, STARA IZBORANA RUKA MI PRUZA LIMUN. MAHINALNO GA UZIMAMA, POGLED MI SE SRETNE SA STAROM BAKOM “ EVO TI LIMUN ZA DEVOJCICU“………..
    SVA SAM SE STRESLA I TADA SAM OTISLA NA POSLEDNJI UZ PRED PORODJAJ, I …BAKA JE TACNO ZNALA.

tijanast
    Član
    tijanast

Po ovom primerku koji ja imam devojchica ce biti ako zatrudnish bilo kada od aprila do novembra. 🙂 🙂 🙂

pregnancy calendar

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 259 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.