Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA U Iščekivanju Klub trudnica – trece tromesecje

Ova tema sadrži 2,482 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MajaN 9 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,483 ukupno)

Klub trudnica – trece tromesecje

• Mirche
    Član
    Mirche

Drage trudnice,
    posle duzeg razmisljanja odlucili smo da otvorimo teme „Klub trudnica prvo tromesecje“, „Klub trudnica drugo tromesecje“ i „Klub trudnica trece tromesecje“.
    Mislim da nema potrebe za 9 tema podeljenih na mesece ocekivanog porodjaja jer se one posle isteka prebacuju u arhivu, a sigurno jako mnogo korisnih stvari ima na tim temama koje mozete da podelite i sa buducim trudnicama. Cini mi se, da te teme malo bacaju u senku ostale, jako korisne teme na ovom podforumu koje su tu vec duze vremena i na kojima se sada malo slabije pise.
    Sa druge strane, grupisanje po tromesecjima moze da bude korisno iz razloga sto unapred mozete da saznate sta vas ocekuje u nekom bliskom periodu. Takodje, devet tema se pojavljuje na prvoj strani i deluje pomalo konfuzno i nepregledno, ovako sa tri lepljive teme mislim da ce biti malo urednije.
    Nadam se da cete nastaviti da se lepo druzite i sa ovakvom organizacijom.
    Pozdrav!

Manana
    Član
    Manana

Evo mi ovde pripadamo,ajde drugarice pregrupisite se!Pozz!Kako ste danas? ;]

Selena
    Član
    Selena

Evo i mi da se upisemo ovde!:caos: :caos: :caos:

Talala
    Član
    Talala

Upisujem se i ja na ovu temu.
    Mirche i Akrosoft hvala na ovim temama, mislim da ce sve biti mnogo preglednije.

Manana
    Član
    Manana

Nego…mene nesto opet sinoc mucile kontrakcije,pojma nemam da li su lazne ili .. 🙄 Bas sam zabrinuta…doduse nisu ucestale,nisu jake ali 😥 Sta vi mislite?Ima li jos neka slican problem?

duble mom
    Član
    duble mom

Manana,to je normalno u ovom periodu,sve dok nisu ucestale i jake.Kazu,normalno je do 12 dnevno.
    Da napomenem da mi se svidja ovo novo grupisanje.
    Pozdrav svima.

ielena
    Član
    ielena

Evo i mi smo u ovom nestrpljivom, otecenom i buckastom tromesecju, ali ne bunim se. Vazno je da cemo uskoro ugledati nase bebice!!!

uniona
    Član
    uniona

evo i mene :caos:

a jel to znaci da se vise ne kuckamo na majskim bebama, ili i tamo i ovde?

мирка

Јој, добро је! Баш сам се 😯 кад видех да су закључали тему "мартовски бебиронци", а мени тек почиње фрка!!!!!

Добро, није још фрка, али од јутрос су почела да ме боле леђа и помало препоне….изгледа да се приближава, а мени све то још далеко:P

Јуче сам сазнала да морам да скинем лак са ноктију пред одлазак у породилиште, а ја баш лепо средила своје ножице:(

Manana
    Član
    Manana

Mirka,samo opusteno…mi smo tu da te bodrimo! :-* Nisam znala to za nokte 🙄 :neznam: Kad sam se sa prvim poradjala bilo je leto i imala sam lak na noktima,niko mi nista nije rekao povodm toga niti me terao da skidam. :neznam: Samo nakit obavezno.Ne znam ni zbog cega bi smetao lak? Zna li neko?

ocokoljic
    Član
    ocokoljic

Prvi put čujem to za lak, ne znam zašto bi nekome smetao lak na noktima – da neće da skreće pažnju doktorima.Mirka tu smo da te bodrimo
    Sviđa mi se ideja da nas podele u tromesečja, ovako možemo da bolje razmenjujemo iskustva i informacije. Više nas je na jesnom mestu i veća šansa da ne ćaskam sama sa sobom – kao što mi se obično desi.
    Inače danas sam neko umorna i sva slomljena. Opet sam bila na kontroli ovaj put na VMA, ubija me ta zgrada i njihov sistem ventilacije. za sve na ovoj temi.

мирка

Хвала, женске:-*

Мојој куми су тако рекли у школици, јер ваљда у случају неких проблема (не знам којих) појави се нека боја испод ноктију, а то се не види кад су намазани…

Ал’ сам објаснила:doomed:

jeeja
    Član
    jeeja

Cao svim trudnicama,evo i ja bi da se upisem na ovu temicu…

MINA PO
    Član
    MINA PO

E pa pregrupisase nas 😆
    Neka, ne smeta, ovo je bas ok 😆
    Da se upisemo…hehehehehehehehehehehehehehehehehehehe…
    Mi danas idemo kod kumova, porodila se kumova sestra po drugi put i sad je dobila malu devocicu…
    Mene kontrakcije kako kad stegnu, nesto su primirile, ali me zato nesanica dokrajci…
    Cula sam i ja to za lak za nokte, ali nemam blage veze sto ga ne dozvoljavaju…
    Svako svoju pricu prica 😉
    Kad li ce nam Brankica iz bolnice ❓ Jedva cekam da cujem kako je prosla…

MINA PO
    Član
    MINA PO

Tek sad videh tvoj post oko kontrakcija Manana…
    Mene muce od 20 i neke nedelje, a kazu da su od 28. normalne, jer pripremaju telo na porodjaj, normalno ako su neredovne i razlicitog intenziteta…Tako da budi bez brige…Mene su bas mucile, nista nisam pila, a evo usla u 38. nedelju bez ikakvih problema.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,483 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.