Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi U IŠČEKIVANJU Trudnoća Klub trudnica – III tromesecje

Ova tema sadrži 2,128 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Emma 4 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,129 ukupno)

Klub trudnica – III tromesecje

• danka
    Član
    danka

Devojke , nadam se da se administrator ne ljuti da otvorimo alternativnu temu koja ce nam sluziti kad ne radi zvanicno III tromesecje.
    Ocekujemo puno beba ovih dana tako da nije fora da nam ne radi tema :))
    Ljubim vas
    Imamo li vesti od Mirke? Da li su dosle kuci?

vesna82
    Član
    vesna82

bravo,danka!!!!!:bravo: :bravo: :bravo:
    ja bas juce razmiljasljam kako ovo zeza i kako nervira!!

ne znam nista za dr mirku,mozda nam se javi ushtipak dnas….

ja bila na kontroli sinoc..sve je ok!bebac dobro,napredovao 300 gr za tri nedelje,ja pitam blazu jel nije mali,a on meni:kakvi mali,super je,taman kako treba!sve je u redu,ne brini nista!

i posteljica je dobro,hvala Bogu…

rece mi da ne ocekuje nista pre termina,tj.pre marta….tako da sam malo opustenija sada…samo razmisljam da ima jos da se gura…ma,samo neka raste bebac,a i ja sa njim!!!!:lol: 😆 😆

vesna82
    Član
    vesna82

a,da…kontrolu mi zakazao tek za tri nedelje…:roll: valjda je to ok…tada cu biti punih 37 nedelja…i obeca mi da ce da zakaze sa nekim savkom,ako sam dobro cula,oko epidurala i da nista ne brinem,da ce to da bude super…a kada sam mu rekla kako je tekao prosli porodjaj,zaboravio ga je,on samo STA SMO RADILI?!?!?!auuuu… uh,uh,uh,pa bas smo je jedva izvukli…uh,uh…dobro,dobro,ne brini nista za sada!:? 😆 😕 😆

danka
    Član
    danka

E vesna bas mislim na tebe. Pa superiska za bekca.
    E savko je jedini koji radi epidural u ks. Sva iskustva su odlicna sa njim. Nemoj da se plasis.

shana
    Član
    shana

Danka, bravo za tebe, super si se setila:bravo: :hag: Pa sta nam drugo preostaje, nego da se snalazimo, kad nas nista niko ne obavestava u cemu je problem jedino sa nasom temom. Vesna super za bekca, sad uzivaj. Mene nesto sad uhvatila frka oko kupovine i organizacije svega sto mi treba, mada imam jos vremena, ali ja to sve volim na vreme da nabavim i sredim. Iako dosta toga tj.skoro sve imam od Jane bar od krupnijih stvari, ipak dosta toga treba da se dokupi, a plus po kuci neki razmestaj, premestaj i sredjivanje. Kako li su nam ostale trudnice i Mirce?

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Danka, svaka ti cast i pecenje!!!!!!!! Mirce je, ja se nadam kod kuce, samo je poslala porukicu da je umorna – a to je potpuno normalno i ocekivano. Bas me zanima da li se Dunji svidela seka ili je i dalje u fazonu „da je bacimo“ :))))))))))
    moje dete ima 3400gr!!!!!!!!!! nekome se dopada bolnicka hrana, sta reci… dva puta je dr uzimala sve mere i tako je kako je… nadam se da ce me u utorak skinuti sa tokolize, nemam vise vena na raspolaganju… cmok!

danka
    Član
    danka

e devojke super sto ste tu
    ustipak draga 3400 gr bravoooo dakle jos 4-5 dana i pavle ce kod mame u zagrljajcic
    e a zamisli foru da te skinu sa tokolize i da se porodis za 2-3 nedelje :)))
    maki ja nisam kupila nista osim pakovanja mrezastih ulozaka i jedne pavloviceve ( da ne nosim bas neku dimijevu)
    sve kontam ima vremena
    a i ako krene donece mi sve sto mi treba

dacika
    Član
    dacika

Evo i mene…..
    Ajde da pisemo ovde , pa ako crkne i ovaj (pupupupu) idemo na onaj drugi.:lol:

Ushtipak, svaka cast za dusu tvoju…….!!!!!!!:-* :-* :-* Nadam se da ti je bar malo lakse
    kada vidis da sve to nije uzaludno?

Ja sam u problemu zvani proliv :sok: …..ne smem ni metar da se odvojim
    od toaleta….. A stvarno ‚“ne znam“ od cega bi to moglo da bude :doomed: ,
    obzirom na to da sam bila na slavi juce i SAMO sve redom jela, kao gladna godina
    plus 2 parceta torte. :doomed:
    Mene treba ocigledno :batinepoguzi: , ne znam kako da se zaustavim kad krenem da krkam.

Devojke mnooooogo ste mi nedostajale, samo da znate :love: :love: :love:

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

jao dacika sto ti zavidim! samo jedi, bas te briga i ja bih da mogu, ali sve sto pojedem mi izaziva jezivu gorusicu…jezivu! moje slonce-bebac ipak popapa sve sto treba. Danka i ja sam na to pomisljala… iskreno, ajde mi to da obavimo ubrzo, mislim Pavle i ja, dok on ne dobije jos koju kilu :))))))))))

dacika
    Član
    dacika

Ha, a pazi foru, draga Ushtipak, mene gorusica nocima ubi…..i umesto
    da povedem racuna o tome, ja konstantno pravim istu gresku i jedem ko sumanuta.
    Noc ne znam kada sam provela spavajuci ko covek.

Ivanica81
    Član
    Ivanica81

Znaci, ovde pisemo.

Vesna, bravo za bebca. Cim ti je zakazao za 3 nedelje, znaci da je sve ok.
    Ushtipak poljubac za tebe i slonce.
    Mene gorusica muci u naletima, par dana sam super, a onda par dana hocu da umrem. Ja se jos mucim sa kijavicom, nikako da me prodje nos. Ispiram fizioloskim, inhaliram se. Sad je pocelo i grlo da me boli. Bas se nerviram sto me je sad smlatilo kad bi trebala da budem ok i zbog sebe i zbog bebe. Sve se nadam da ce proci za par dana i da necu ici slinava na porodjaj

drmiroslava

Evo me konačno da vam se javim. Juče smo došle kući, napokon mada brže od ovog ne može. Jedva sam čekala da dođem zbog Dunje. Ona i mm su nas dočekali u bolnici. Prvo me je ignorisala, a onda nije htela da se odvoji od mene pa je išla sa mnom da se presvučem. Sve je nekako išlo dobro u toku dana…sve do noći…Jel da krenem odmah ili sad da jaučem? :(((( Bila je burna noć. Bojanu kreću oko pola 11-11 noću da hvataju grčevi i toliko se drala da se Dunja probudila kad je počela da sisa…onda je krenula vriska, ovog puta od strane Dunje. Počela je da muca, da plače i sve nekako sa uzdasima, ne znam kako bih objasnila. Agonija je trajala do skoro 2h i nekako je zaspala u mom zagrljaju, išutirala me maximalno, a već oko 3 se Boka ponovo probudila, ovaj put bez grčeva pa je prošlo tiho. ALIIII, oko 5 evo Dunje opet kenjka, plače, cvili, sve bi kod mene i ne bi, a oko 6 evo i Boke…kako krenem da dojim, Dunja odlepi…i nije bilo više spavanja, ma haos. I ceo dan se čičkari oko mene, a večeras se šćućurila i više od pola sata ležala u mom zagrljaju uz povremeno plakanje, više ječanje. Duša mi puca, a ja se raspadam od umora. Čak smo Sloba i ja išli sa Dunjom u DIS da joj udovoljimo i budemo sami sa njom što bi rekli kao nekad, a moja mama je ostala sa Bojanom. Ali nije ni to dovoljno bilo jer malte ne s vrata sam morala Bojanu da podojim i onda je krenulo cviljenje-Boku dojim, a Dunji dajem bananu, neće od moje mame…ufff… A još mislim da i hvata malo na tu foru jer smo krenuli da popuštamo i počinje da ispituje granice dokle može… Ajd sad recite mi kako da se postavimo, šta da radimo???? Koliko ovo može da traje? Inače, Dunja kad pogleda Bojanu smeje se, miluje je po glavi, stvarno, Dunja je dete koje nikad nije udarilo drugo dete i bar sam za sad tu mirna, ali se sve to završava kad vidi da neko od nas drži ili prilazi Bojani. Baš sam zabrinuta i očajna…Inače, srećna sam što sam kod kuće, da ne mislite obrnuto, ali ovako nešto baš i nisam očekivala…

danka
    Član
    danka

Mirce dragaaaa dobro dosla kucici!!
    joj post ti nije ohrabrujuc za mame koje cekaju drugu bebu, a za mene posebno :)))
    nije mi bilo dobro kad sam procitala, ali onda sam se setila prve paklene noci sa dimijem kuci i kontam to ce trajati par dana pa ces se ustositi.
    e samo mislim da nije resenje da se sve pusta dunji jer oni to uzasno zloupotrebljavaju
    drzim ti paleve da se sto pre prilagodite jedni na druge. izvestavaj nas jer nam je sada tvoje iskustvo zlatno
    ja jos uvek nemam idejun kako cemo da funkcionisemo

danka
    Član
    danka

dacika ti i ja kao da smo sestre.
    ja isto kada mi je muka samo trpam u stmak umesto da iskuliram dok ne prodje, a onda hocu da umrem
    e inace za gorusicu je badem zakon – ali ja ne znam za dosta :))

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

DrMiroslava, dobrodosla kuci!!!!!!!!!!!!!!!!! Dunja ce se navici valjda, samo treba joj malo vremena, bilo je sve oko nje, a sad nije. pa i muz kad se rodi beba bude ljubomoran! a kamoli beba kad se rodi nova beba! doduse, muzevi su odrasli pa ne jecaju :)))))))))))))))) mozda tiho, u kupatilu :)))))

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,129 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.