Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA U Iščekivanju Klub trudnica – prvo tromesecje

Ova tema sadrži 2,664 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Mirche 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,665 ukupno)

Klub trudnica – prvo tromesecje

• Mirche
    Član
    Mirche

Drage trudnice,
    posle duzeg razmisljanja odlucili smo da otvorimo teme „Klub trudnica prvo tromesecje“, „Klub trudnica drugo tromesecje“ i „Klub trudnica trece tromesecje“.
    Mislim da nema potrebe za 9 tema podeljenih na mesece ocekivanog porodjaja jer se one posle isteka prebacuju u arhivu, a sigurno jako mnogo korisnih stvari ima na tim temama koje mozete da podelite i sa buducim trudnicama. Cini mi se, da te teme malo bacaju u senku ostale, jako korisne teme na ovom podforumu koje su tu vec duze vremena i na kojima se sada malo slabije pise.
    Sa druge strane, grupisanje po tromesecjima moze da bude korisno iz razloga sto unapred mozete da saznate sta vas ocekuje u nekom bliskom periodu. Takodje, devet tema se pojavljuje na prvoj strani i deluje pomalo konfuzno i nepregledno, ovako sa tri lepljive teme mislim da ce biti malo urednije.
    Nadam se da cete nastaviti da se lepo druzite i sa ovakvom organizacijom.
    Pozdrav!

asja
    Član
    asja

Bravo za ideju :bravo: :bravo: :bravo: . Em vece drustvo, em vise iskustava!

Kaca
    Član
    Kaca

:blabla: , super ideja. Pozdrav Asja, nema te dugo na forumu, kako si ti, kako se osecas ti i tvoja mala mrvica

Kaca
    Član
    Kaca

Pozdrav i za Hopeful, nadam se da cemo dobiti korisne savete od malo iskusnije buduce mame od nas 😆

andrea80
    Član
    andrea80

ćao devojke, moje pitanje se odnosi na I tromesečje. Čula sam da farbanje kose treba ostaviti za II tromesečje, a možete mi reći da li je bezbedno lakirati nokte u I tromesečju? Hvala puno unapred.

Kaca
    Član
    Kaca

Misljenja su podeljena sto se tice farbanja kose, ja sam lakirala nokte, mislim da to ne moze da skodi, a farbanje kose cu ostaviti za drugo tromesecje

asja
    Član
    asja

Cao Kaca! Mi smo super. Svi rezultati su dobri… Jos uvek radim pa nemam bas vremena za kuckanje. Ali dala sam otkaz, radim jos do petnaestog pa cu da uzivam i imam vise vremena za druzenje. Sad odbrojavam dane 😛 . Kako si ti?
    Sto se tice lakiranja noktiju ja ih jos nisam lakirala, ali zato sto mi to i inace nije navika.
    Pozdrav za sve buduce mamice!!! :HAG:

andrea80
    Član
    andrea80

hvala na odgovoru, sutra idem na manikir pa sam jako neodlučna….

Hopeful
    Član
    Hopeful

Ja sam kosu farbala posle 12 nedelje i to tako što sam radila površinske pramenove koji ne idu baš od korena glave tako da boja nije dugo na temenu. Ko može da se ne farba odlično, (nokte ne mažem) ali meni je lično veći stres i šteta bila kad se pogledam u ogledalo sa onim izrastkom i sedim na glavi nego što mislim da će ti pramenovi da škode!
    Mada devojke, i frizerke rađaju zdravu decu iako rade celu trudnoću

Kaca
    Član
    Kaca

Asja ja sam dobro, super se osecam kao da nisam trudna, rezultati krvi su mi dobri, a za mokracu mislim da imam neke bakterije, danas nosim rezultate pa cu videti sta ce doktor da kaze. Zavidim ti sto ces moci da odmaras, ja cu verovatno raditi do predporodjaj

asja
    Član
    asja

I ja isto za sada imam srece, kao da nisam trudna. Papa mi je super a za sekret sam dobila neke vaginalete. 25. marta imam zakazan euz i bas sam nestrpljiva.
    A za otkaz sam se do pre nedelju dana bas dvoumila, ali jedan dan sam se probudila cvrsto odlucna da cu da dam otkaz. Radim na vrlo zadimljenom mestu, ljudi cirkulisu non-stop, pola njih su prehladjeni, a ni toliko sedenje mi ne prija. Sada mi je najvaznije da se brinem za nasu bebicu pa kad je ja ne trujem sa dimom necu da dozvolim ni da je drugi truju.
    I bas sam srecna… :bravo:

Kaca
    Član
    Kaca

Da razumem, bolje sto si napustila, takvo mesto nije dobro za bebu, ja nemam tih problema na poslu, niko ne pusi, i nema ljudi, jedino sto sedim 8 sati, ja papa test i sekret jos nisam radila, a UZ mi je zakazao za 22 mart, jedva cekam, mnogo sam nestrpljiva 😆

asja
    Član
    asja

Sto se tice farbanja kose, razmisljam da kad prodju prva tri meseca da se ofarbam u moju prirodnu boju, smedju. Inace se farbam u plavo pa bih trebala da se farbam svakih mesec dana. A nije mi to nuzno u trudnoci. Pa ako se opet pozelim plave lako je posle porodjaja ofarbati se, ili jos bole posle prestanka sa dojenjem.
    Kaca blago tebi, euz imas tri dana pre mene! :-*

Kaca
    Član
    Kaca

Ja sam prirodno plava, ali se i farbam u plavo, nisam se farbala tri meseca nije neka velika razlika, al necu se sigurno farbati dok ne prodju ova prva tri meseca, kasnije mislim da hocu, Asja razmisljas li ti o 4D UZ, doktor mi je rakao da se ne radi pre 12 nedelje, ja mislim da cu posle ovog obicnog zakazati i taj 4D, svi kazu da je osecaj neverovatan kako se sve lepo vidi 😆

djiki
    Član
    djiki

Kacos,sta je sa nasim forumom za oktobarske bebe,meni se ne pojavljuje uopste ovo polje u kome mogu da pisem,jel i tebi tako?

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,665 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.