Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Knjiga koju niste procitali do kraja

Ova tema sadrži 42 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Estella 9 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 43 ukupno)

Knjiga koju niste procitali do kraja

• Koka Loka
    Član
    Koka Loka

MissGak – 15/12/2007 20:48

Predeo slikan cajem-Pavic,iako sam ga u to vreme gutala!

MissGak, identično. Gutam Pavića ali Predeo slikan čajem sam 2x počinjala. Ne mogu da ga čitam uz put, treba da se skoncentrišem ali nešto me ta opuštena atmosfera neće. Nije mi knjiga za pred spavanje, a nikako da nađem pravo vreme za nju.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Par puta zapocinjem Tolkina-Gospodar prstena, ali ne uspevam, ne zato sto mi se ne svidja nego nemam vremena da je citam kako treba, uz milion opisa, kad nastavim sutradan nemam pojma sta sam prethodno citala. nekako od kako se rodio Aleksa nemam koncentraciju i u poslednje vreme mi leze samo laka stiva

Tinna
    Član
    Tinna

Progonsto- zato sto nista gluplje nisam pocela da citam, 32 strane pricaju o tome nasta njega podseca crtez koji je devojka u vozu prstom nacrtala na znojavom prozoru

Misteri
    Član
    Misteri

Priče o strasti, priče o jadu. (Knjiga o životu Žozefine Bonaparta).
    Pročitala sam 2 stranice i odustala..

hippeia
    Član
    hippeia

Žene, ako slučajno budete u prilici da čitate „Grabljivicu“, oko koje se u poslednje vrijeme digla tolika fama, toplo preporučujem da je zaobiđete u širokom luku.
    Knjiga je
    Apsolutno ništa pametno u njoj nema da se pročita, u stvari u njoj nema ništa osim sexa na hiljadu i 1 način, odvratno, odvratno, odvratno, krajnje perverzno!
    Ne znam otkud sam uopšte došla na ideju da pokušam da čitamo to smeće!!!
    Žalosno je da je to najprodavanija knjiga u Srbiji!!!

Angel
    Član
    Angel

Ma nisam normalna, pocela sam da citam knjigu od Fatime Mernisi „Snovi o zabranjenom vocu“ i drugarica mi je rekla da je fantasticna ali jednostavno me ne drzi mesto, a i po nekoj navici iz skole desi mi se cesto da zaspim posle dve tranice. Inace u svoje vreme sam puno citala nije da nisam :>
    Al eto, ot je pa preporucujem tu knjigu iako je nisam procitala do kraja. Planiram nekad da je zavrsim zaista.

Ivanela
    Član
    Ivanela

Haha, Mistery, „Proces“ od Kafke ne bih ni do kraja trece strane citala, ali sam bila primoraanaaa, jer je to bila obavezna lektira, za koju je profesorka INSISTIRALA da je procitamo i jos gore, SHVATIMO, jer nam je samo nju dala na pismenom..secam se da nam je profa iz fizike objasnjavao koji je smisao te idiotske skrabotine, posto smo se bojali tog pismenog, nismo bili u stanju da radimo fiziku, pa on ajde da nam pomogne….

Secam se da sam jednom htela da citam nesto zanimljivo i smesno, pa mi zena u biblioteci dade knjigu „4 plavuse“ (od Candace Bushnell, koja je napisala i „Sex i Grad)- kakva je to gluupost ajme meni, americke isprazne bezvezarije, dosla sam do cetvrte strane…do vidjenja…

I videla sam u ovoj drugoj temi da neko sad cita knjigu „Devojka sa bisernom mindjusom“- meni je zaista bila jako dosadna.Ne znam da li sam dosla do 15-e str., stvarno sam se potrudila hehe….ali bezveze zaista…..

maleenaa
    Član
    maleenaa

Paolo Koeljo 11 minuta i Novi dan Antoni de Melo.Te knjige„ubi me ne mogu„ da procitam!

gorana
    Član
    gorana

Ivanela – 7/4/2008

I videla sam u ovoj drugoj temi da neko sad cita knjigu „Devojka sa bisernom mindjusom“- meni je zaista bila jako dosadna.Ne znam da li sam dosla do 15-e str., stvarno sam se potrudila hehe….ali bezveze zaista…..

He,he nisam ja ta koja sad cita tu knjigu,ali sam je procitala.Meni je knjiga divna…snimljen je i film,koji se meni npr ne svidja kako je uradjen,ali knjigu vredi procitati.
    Vrati joj se jednom…. :caos:

macaraca
    Član
    macaraca

pored debilnih i krajnje neinteresantnih lektira u srednjoj skoli, Erika Jong i Strah od letenja sam ostavila na oko sredini i ne mogu vise, glupost bre

Ivanela
    Član
    Ivanela

gorana – 7/4/2008 20:44

[QUOTE]Ivanela – 7/4/2008

He,he nisam ja ta koja sad cita tu knjigu,ali sam je procitala.Meni je knjiga divna…snimljen je i film,koji se meni npr ne svidja kako je uradjen,ali knjigu vredi procitati.
    Vrati joj se jednom…. :caos:

Ha ha ma odgledala sam posle film, ne ceo, samo kraj…znaci pocetak knjige i kraj filma 🙂

ivaiva
    Član
    ivaiva

Mostot na drina – Ivo Andric
    Ogromna i so mnogu pejsazi.Licno jas mrzam opisi na prirodata ili bilo sto na poveke od deset strani.Mozda e prasanje na vkus.
    I Lavirint od Kejt Mos.Knigata ja pocnav koga bev 9 mesec trudna, posle se porodiv i veke nemam sansi da ja dositam. 🙂 🙂

Ivana011
    Član
    Ivana011

Looney Tunes- Svetislav Basara, doduse probala sam pre skoro deset god, al tad mi je bila skroz konfuzna, ko zna mozda joj se nekad vratim i odusevi me 😕

Cvetic
    Član
    Cvetic

Ljubav u vreme kolere….. :leto: :leto: :leto: :leto: Nije mi se dalo …ajde pokusacu opet. :hmm:

Dorothy
    Član
    Dorothy

Lelejska gora od M.Lalića!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 43 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.