Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Preporučite Knjiga koju niste procitali do kraja

Ova tema sadrži 42 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Estella 9 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 43 (od 43 ukupno)

Knjiga koju niste procitali do kraja

• tratincica

90% lektire iz srednje skole, nekako sam se provukla, a volim da citam. Ajanvho sam pocela da citam pred porodjaj i jos je nisam nastavila, onda Hobit od Tolkina, neki roman o nekom papi, koji je bio papa samo15tak dana pa je ubijen… Za sada se samo toga mogu setiti, sigurno ih ima jos.

Dzasmin
    Član
    Dzasmin

ISTORIJA SRBA od Vladimira Corovica. Ali je nisam ostavila zato sto mi je bila dosadna nego sam pocela da je citam u trudnoci i kad mi je porastao stomak vise nisam mogla da je drzim.

Okica
    Član
    Okica

Orhan Pamuk – Novi zivot, uzela sam je po preporuci nekog sa foruma ali me je totalno smorila

Nemanjina mama

„Zločin i Kazna“ stigla sam do pola i evo nisam je nastavila već 2 i po godine,
    a često mislim o njoj, kad ću je pročitati, jer je knjiga dobra…
    svega se sećam šta sam pročitala tako da bih mogla nastaviti gde sam stala….

pejana
    Član
    pejana

Na zapadu nista novo – Remark, pocinjala sam je hiljadu puta – ne ide!

bojana ns
    Član
    bojana ns

Gordana od Marije Juric Zagorke…inace ta prica ima 8 knjiga od po nekih 700 str ili 12 knjiga od po nekih 400 str(zavisi od izdanja) ostalo mi je jos mozda pola zadnje knjige i muci me to vec godinama jer mi se jako svidja i hocu da kupim komplet a nemogu nigdje da nadjem 😥

mira-z
    Član
    mira-z

Kuća listova-Mark Danijelevski. Kniga je totalno bizarna i pomalo bolesna. Inače to je jedina knjiga koju sam uzela u ruke i nisam je pročitala do kraja, pomalo sam mazohista što se toga tiče, kad počnem čitam do kraja iako mi se ne dopadne u startu, ali ovu stvrano nisam mogla.

ana26
    Član
    ana26

„Majstor i MArgarita“
    Moj muz obozava tu knjigu, ja sam zbog njega par puta pocinjala, ali knjiga je takav smorrrrr

Ivanela
    Član
    Ivanela

ogycko – 17/10/2008 04:58

Orhan Pamuk – Novi zivot, uzela sam je po preporuci nekog sa foruma ali me je totalno smorila

I mene je smorila.Ali dobila sam je za rodjendan, pa cu se kad-tad potruditi da je zavrsim.

Lekii
    Član
    Lekii

Tihi Don

Natasa
    Član
    Natasa

Gospodjica- Ivo Andric

T3
    Član
    T3

„Braca Karamazovi“-Dostojevski

Estella
    Član
    Estella

Igor Marojevic – „Zega“

Gledanje 31 članaka - 31 do 43 (od 43 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.