Ova tema sadrži 8 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Uspavana 9 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 9 (od 9 ukupno)

Knjiga/film – trudnicki :))

• Uspavana
    Član
    Uspavana

Jel znate da mi preporučite neki lep romantičan ili komičan film u kome se radi o trudnici/trudnoći, ili neku knjigu na slučnu temu!!!

Pre dva dana sam završila knjigu "Kupoholičarka i beba" i super je.

E da, Mi nismo andjeli (prvi deo) kao i Devet meseci (sa Hju Grantom) sam već pogledala nekoliko puta!

pregnancy calendar

Fokica
    Član
    Fokica

Super je knjiga Lore Vulf: Dnevnik sludjene buduce mame.

srecna mama

Ne znam da li te zanimaju knjige informacionog karaktera?ja sam recimo citala tokom cele trudnoce knjigu "trudnoca iz nedelje u nedelju"U toj knjizi postoji cak i objasnjenje skracenica sa ultra zvuka;))))).Tako da nisam morala da smaram doktorku za svaku sitnicu. 😆

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Knjiga – Sta da ocekujete dok cekate bebu
    a film ima prelepih dokumentaraca sa NG da ti pamet stane!

Uspavana
    Član
    Uspavana

Dnevnik sludjene buduce mame – zvuči jako zanimljivo. Mislim da sam čak i videla tu knjigu u knjižari kada sam kupovala Kupoholičarku 🙂 I te knjige informacionog karaktera su mi super, ali nekako nisu za opuštanje i pred spavanje, mada ću ih uzeti u obzir! Jelenaorg – gde da nađem te dokumentarce????

pregnancy week by week

mima80
    Član
    mima80

Film „Rozmarina beba“ i knjiga „Peto dete“ Doris Lesing 😆 😆 😆

Uspavana
    Član
    Uspavana

Hvala Mima, srce si, potražiću to!

mima80
    Član
    mima80

Nemoj ni slucajno, to je bila sala 🙂 Ja sam „Peto dete“ citala u 9. mesecu trudnoce, smrzla sam se, a ovaj film odgledaj kad ti dete krene u skolu 😆

Uspavana
    Član
    Uspavana

Mima Mima, pa ti si izgleda zaboravila da sa trudnicama nema šale 😀

Gledanje 1 članaka - 1 do 9 (od 9 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.