Ova tema sadrži 1,196 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  valuesleader 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1,171 članaka - 1,171 do 1,185 (od 1,197 ukupno)

Ko je ko na forumu?

• T3
    Član
    T3

d o b ro d o s l e :HAG:

sussy
    Član
    sussy

Pozdrav svima:)

Lula
    Član
    Lula

Tek sam vas juce otkrila i odusevljena sam, nesto sam vec uspela i da kazem vezano za teme koje ste zapoceli. Zovem se Jelena i imam dvoje dece, Juliju, tri godine i Luku, pet meseci. Imam 30 godina i muzica dobrog, predobrog, starijeg od mene 11 godina. Jako mi se svidjaju slicice koje pokazuju godine vase dece i intresuje me kako da dodjem do njih. Pozdrav svima!!!

dragana024

Dobrodošlica svim novim članicama:HAG: :HAG:

Jelena što se tiče tih tikera koji pokazuju godine naše dece i sl. možeš da vidiš na ovom linku.

http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=62&posts=1846#M629441

Ili ako ti je možda lakše, klikni npr. na moj tiker koji pokazuje godine mog sina i prati uputstva kako da napraviš svoj tiker.
    Ako negde zapneš piši na pp.

da2
    Član
    da2

Cao! Pozdrav svima.

pozdrav Novosadjankama

dacicadaca

Cao svima! Poseban pozdrav za Sapcanke. 🙂

lillyblue
    Član
    lillyblue

Dobrodosle nove forumasice:cvecko:

moje_duse
    Član
    moje_duse

I ovde treba da se predstavim 😕 😕

Cao! Zovem se Nermina, imam 36 godina, sina od 10,5 i cerku od 3 godine.

bebebebebebe

Pozdrav svima.Zovem se Beba,imam dvoje biološke dece i dvoje dece kojima sam hraniteljica.

bebebebebebe

Pozdrav svima.Zovem se Beba,imam dvoje biološke dece i dvoje dece kojima sam hraniteljica.

bebebebebebe

Snezana J
    Član
    Snezana J

Cao svima.Zovem se Snezana,imam 30 godina i cerkicu Anju koja 03.07. puni 2 godine.

Azra
    Član
    Azra

Pozdrav svima. Zovem se Azra, imam 26 godina, majka sam dve devojcie, cetvorogodisnje Hane, i tromesecne Line.

maya-37
    Član
    maya-37

Pozdrav svima,evo i mene 🙂 ja sam mama dvoje dece imam cerku od 16 god. sina od 9god. i za devetnaest dana bicu mama jos jednoj maloj lepotici.

Mayce
    Član
    Mayce

Cao! Bas je lepo cuti kad je zena u drugom stanju a posebno kad ceka trecu bebu. Kako te zivot odneo u Francusku i kako ti je tamo? Dali deca pricaju francuski. Pisi nesto vise da se upoznamo. 😛

Gledanje 1,171 članaka - 1,171 do 1,185 (od 1,197 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.