Ova tema sadrži 1,196 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  valuesleader 4 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1,186 članaka - 1,186 do 1,197 (od 1,197 ukupno)

Ko je ko na forumu?

• nina1988
    Član
    nina1988

Cao!Prvo da vas sve pozdravim. Zovem se Nikolina i imam 22 godine.

TANJA*
    Član
    TANJA*

Ćao mamice ja sam Tanja majka dva sinčića , Luka 7 god i Marko 3meseca. :beba:

milica234
    Član
    milica234

Hello! Pozdrav! Ja sam Aleksina mama Mima-Mici. Imam 29 (jos koji mesec) a aleksa ima 19 meseci

milica234
    Član
    milica234

Hello! Pozdrav! Ja sam Aleksina mama Mima-Mici. Imam 29 (jos koji mesec) a aleksa ima 19 meseci

jasminaj
    Član
    jasminaj

Cao drugarice 🙂 Ja sam Jasmina, imam 29 godina i nakon 4 (duge) godine po prvi put sam trudna! Drugarice su mi preporucile sajt i forum i jako sam srecna sto sam ovde… Kuckamo se

jejamoonwalker

Zdravo mamice, ja sam Jelena. Imam 27 godina i cekam trecu bebu. Na ovom forumu sam upoznala divne osobe i zato se radujem ponovnom druzenju :*

olga75
    Član
    olga75

Jejoooo , jos jedna prelepa beba :bravo:
    bas mi je drago da sam se posle sto godina ulogovala i virnula ovde , ne bih ni znala , nevaljalice jedna :hag:

jejamoonwalker

Oooolga :-* :hag: eto ja resila da poradim na natalitetu. :>
    Kad ce kod tebe sledece?
    Sta radi Mara, jel slusa?
    Ljubimo vas

[email protected]@ [email protected]

Zdravo svima,ja sam Maja,imam sina od dve i po godine,i trenutno radimo na drugoj bebici,vec nekih 9meseci,ali eto nikako da uradimo nesto. 😀

Angel
    Član
    Angel

E pa evo i mene nakon duge pauze 🙂 . Neki veterani me znaju, novi sigurno ne, ja sam Jelena, imam 31 godinu, iz Beograda, mama devojcice koja se zove Sara i u decembru puni sest godina. Lepo je ponovo biti ovde posle toliko vremena 🙂 :caos: :caos: :caos:

valuesleader

well ,it is a good psot ,i am sue you are a talent

valuesleader

wow,i agree with you

Gledanje 1,186 članaka - 1,186 do 1,197 (od 1,197 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.