Ova tema sadrži 34 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  macaraca 8 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 35 ukupno)

Ko je u kuci "dezurni krivac"

• Guest
    Član
    Guest

Niti ja mogu videti svog supruga kao dezurnog krivca, niti sam ja u njegovim ocima isto to. Sve sto radimo radimo zajedno, sa puno pameti, i retko gresimo, haha!!! Nadamo se da je tako. Imamo ogromnu podrsku od strane nasih roditelja, i to nam takodje puno znaci.
    I kada gresimo i kada napredujemo, sve je to skupa!!!
    Svi za jednog jedan za sve!!! :bravo: :bravo: :bravo:

grace
    Član
    grace

Nema dežurnog krivca,niko nikog ne krivi i nema razloga.Skupa smo u svemi i tako mora bit.

Angel
    Član
    Angel

Jos nemamo bebce, tj cekamo da izlegnem jaje, a za sad sam dezurni krivac objektivno ja a subjetivno naravno on 😆 :srbenda:

kika
    Član
    kika

E MI SMO NASLI RESENJE.
    KUPILI SMO KUCE.
    SAD , KAD NEKO NESTO SKRIVI, SVI POGLEDAMO U SHILU :batina:

A SHILA JE KOKER, PA NAS GLEDA :neznam: 🙄

I KAD NEKO SLUCAJNO PRDNE U DRUSTVU, SVI ZUMMM U SHILU 🙄

Tinna
    Član
    Tinna

svekrva, ehe

pejana
    Član
    pejana

Tinna – 23/2/2008 06:21

svekrva, ehe

Ha, ha, ha, kraljice!!! Isto!

unicorn
    Član
    unicorn

Kako kada, zavisi ko zakuha i sa kojim razlogom :>

Fazon je u tome što, kada je Mia prije 3 mjeseca „ljosnula“ sa kreveta na parket dok sam se ja okrenula da uzmem majicu da je presvučem (dotada se nije okretala), a kako ja to nisam očekivala (a ko očekuje), kada je ona vrisnula, pa onda ja poslije nje, a mm utrčao u sobu da vidi šta se desilo, na kraju sam se ja toliko tresla da su mi trebala 2 Apaurina da me smire. On kako je vidio kako sam se istraumirala, jednostavno nije imao srca da mi kaže da sam kriva. I to jako cijenim, jer je tačno na meni vidio kako mi je teško i koliko se krivim što sam joj okrenula leđa. i HVALA MU NA TOME; uvijek kada hoću da ga okrivim za neku z**banciju, to mi proleti kroz glavu, mada imam i ja svoje žute minute, pa mu i uprkos tome znam svašta nagovoriti…
    Eto, opet na kraju, kako kada, zavisi ko šta zakuha :>

mayoli
    Član
    mayoli

ja

Micka&Nidza

Ja i svekar.
    Svekrva mi je uzasno teska kao osoba,sve mora da bude po njenom,ona sve najbolje zna,pa ako joj se jedno od nas dvoje sprotivi,taj ga najeba(izvinjavam se na recniku,ali nijedna druga rec ne moze da opise tako nesto).a njen sin,tj. mm,ljubi ga mama,nikad nije nizasta,pa i ako jeste opet ja i svekar nadrljamo za sve!!!!
    Nadam se da cemo jednog dana ja i mm imati dovoljno para da se odvojimo od velike MAME(ILI KAKO SVEKAR KAZE VELIKOG POGLAVICE)

Dorka
    Član
    Dorka

Kod nas nema dezurnog krivca,tu su nasi roditelji sa komentarima tipa niste ih toplo obukli,niste ih dobro nahranili,..zato su se razboleli.

saveta
    Član
    saveta

Kada kucici laju (bilo nasi, bilo ulicni) dezurni krivci smo ja i moja mama jer ih skupljamo i hranimo. A sto se svega ostalog tice zavisi od situacije, mada uglavnom kad sam ja krivac to uvek preokrenem stvar u svoju korist tako da ispadne da su dezurni krivci mm i moji roditelji!

MarijaHelena

JAAAA! :zvezda:

T3
    Član
    T3

u mom slucaju svekrva , 😆 a u mm-ovom JA.. 😆

vragana
    Član
    vragana

Mm kaze da je on, ali ja ne mislim tako..

Praslin
    Član
    Praslin

Dete! 🙂 MM: “ Zasto nisi oprala sudove?“ Ja: “ Igrala sam se Anjom.“ 🙂 Salim se malo … Uglavnom mm zato sto ga uvek ubedim da je kriv cak i kada nije. 🙂 To je cak i ANja primetila pa mi je pre neki dan rekla MAMA VESTA (prevod: mama vestica). 🙂

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 35 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.