Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Rodbinski Odnosi Ko vam mnogo u zivotu znaci i zasto?!!!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 59 ukupno)

Rodbinski Odnosi

• Angel
    Član
    Angel

Pored mog muza koji mi je najveca moguca podrska i ljubav i prijatelj, to bi bila moja mama definitivno, a odmah posle nje mojveliki prijatelj Tomi iz Makedonije. Ja ga zovem kum ali to ce tek biti kad budemo krstili Saru.
    Moja mama, moj najveci prijatelj kroz ceo zivot. Uvek mi je pomagala, izlazial u susret, pricala mi, ucila me, upucivala i grdila. Ne bih uspela bez nje da postanem covek i dobra osoba.
    A Tomi je drug kog sam upoznala preko interneta pre nekoliko godina. Zivi u Makedoniji i sad ceka bebu i zeni se u Maju. On je isto uvek bio uz mene bezusplovno, bez obzira na stvari koje sam radila ili ne, bez obzira na izbore koje sam pravila i savete koje nisam poslusala. Kada mi je bilo najteze sedao je u autobus i dolazio za Beograd samo da bude uz mene, da me saslusa i da popricamo. Uvek je imao tacno zacrtamo kakav je muskarac za mene i kad sam upoznala mm jako je bio srecan da konacno dobijam ono sto zasluzujem i da me neko tretira kako zasluzujem, kao princezu. Sad nas je u maju zvao na vencanje ali zbog bebe ne znam kako cemo putovati i dal cemo.
    Iskreno je bio jako srecan zbog Sare i zbog moje udaje. Jedini pravi prijatelj kog sam imala je upravo on. Naravno opet kazem posle moje mama jer mi je ona pravi pravcati drugar od rodjenja! A slike, samo da iskopam…samo sekund…

Moja mama

Kum Tomi

Ella
    Član
    Ella

Ivanela hvala ti sto mislis da je tema lepa :HAG: . Meni zaista jeste i sve vas citam i uzivam.

Veliko bravo za Angel i Tomija :bravo: , uzivala sam citati o vasem prijateljstvu koje se desilo tako spontano i tako neobicno preko neta. Bravo za vase prijateljstvo koje je ozivelo i koje je odrzano i dan danas :bravo: :bravo: :bravo:

Angel
    Član
    Angel

Hvala tebi Ella na divnoj temi! Jako je lepo setiti se momenata kad sam bila jos devojka, pa cak iako je to period problema bio nekad, jako je lepo setiti se kako je bilo i onda videti kako je sad i slatko se nasmejati. Jako sam srecna i zadovoljna samo nedostaje mi Tomi, nema vise onog dopisivanja i zivkanja kao pre, ali ima i to car, sad cemo se valjda vise vidjati nego pre. Sad cu da se pokupim kad tad i otici sa mm u Skoplje. HVALA TI ELLA!

Tinna
    Član
    Tinna

Mama definitivno, zato sto zna kada treba samo da me saslusa i nista ne kaze, a zna i kada treba da mi da savet.

Ella
    Član
    Ella

Angel – 20/3/2008 01:51 Hvala tebi Ella na divnoj temi! Jako je lepo setiti se momenata kad sam bila jos devojka, pa cak iako je to period problema bio nekad, jako je lepo setiti se kako je bilo i onda videti kako je sad i slatko se nasmejati. Jako sam srecna i zadovoljna samo nedostaje mi Tomi, nema vise onog dopisivanja i zivkanja kao pre, ali ima i to car, sad cemo se valjda vise vidjati nego pre. Sad cu da se pokupim kad tad i otici sa mm u Skoplje. HVALA TI ELLA!

Ej nema na cemu da mi se zahvaljujes. Sama sam otvorila ovu temu, najvise zbog sebe, jer u tom trenutku mi je jako nedostajao moj deda. Zelela sam sa vama da podelim moju i njegovu ljubav. Usput sam htela cuti VAS, ko vama znaci toliko koliko npr meni moj deda i zasto. Tvoja prica mi je nekako posebna, pogotovo sto niste rod, sto nije prijateljstvo iz detinjstva, vec sto je vase prijateljstvo nastalo na tako drugaciji nacin. Znaci ziveo internet, jer ovde mnoge lepe stvari mogu da se dese i postanu java, a ne samo virtualni svet :bravo: Vidis, sad imas prijatelja u Skoplju, i lepo imas kod koga da odes, obidjes grad, upoznas njegovu porodicu itd. Ma fantasticno! :love:

:caos:

Angie
    Član
    Angie

Najvise na svetu mi znace moj brat Miroslav,moj puzic i moja sveki,i naravno moja kuma sa kojom se poznajem od kada sam se rodila

Mina25
    Član
    Mina25

mm i moji roditelji na prvom mjestu al imam prijateljicu koja zivi u bosni i koja mi puno znaci u zivotu bila sam joj vjencana kuma, bila je pored mene uvjek kad sam je trebala,prolazile smo zajedno dobro i zlo nisam ni znala da mi toliko znaci dok se nismo razdvojile nije proslo puno vremena al sam je beskrajno pozelila i puno mi nedostaje 🙁

maja
    Član
    maja

Moja porodica,brat i sestre,majka su mi sve nasvijet,moj tata koji je jutros opet posao na vma,citavo jutro placem i razmisljam o njemu.On je kad sam imala spontani i bila u bolnicu sjedio pored mog kreveta dok sam cekala kiretazu,kad je Sara bila u bolnicu on je citavu noc proveo u auto ispred prozora sobe,i jos milion drugih stvari,uvijek je tu za mene i beskrajno ga volim

radmila
    Član
    radmila

Osoba koja mi najvise znaci je moja mama.I pored svog teskog zivota,sa 11 god je ostala bez mame,kuvala,prala… razvela se od mog tate,zbog njegove preljube, posle 30godina braka a ipak je ostala zena sa osmehom.Kad sam bila u bolnici jer sam morala da prekinem trudnocu u 7om mesecu bila je pored mene 26 sati koliko je trajao porodjaj nije ni oka sklopila,da nije bilo nje tih dana verovatno bi ,,prolupala,, naravno da mi je i velika podrska bio i mm.

pejana
    Član
    pejana

Najvise u zivotu mi znaci moj suprug i moja Nadja ,naravno. On je divan otac i divan suprug, i ja nekako ne umem bez njega! On je moja DRUGA STRANA! Bukvalno moja druga polovina! :love: :love: :love:

mayoli
    Član
    mayoli

sem moje djece i muza,naravno moje porodice jos mi neko bas mnogo znaci…ali bas,bas mnogo…nazalost ne mogu da vam kazem ko,ali je dovoljno da vam kazem da me cini srecnom,lijepom i zadovoljnom…
    nije ljubavnik…hihi neko ko mi zanci mnogo vise…

dragana.srb

Osim supruga i moga deteta najviše mi u životu znače moji roditelji i moji brat i sestra. Ne mogu nikog od njih da izdvojim osim moga oca bez koga ne mogu da zamislim život. Ne smem ni da pomislim kako će mi biti kad njega više ne bude bilo.

jovanchica

Moja braca,zivot bih dala za njih

atimija
    Član
    atimija

Dok se nisam udala to su bili brat,mama i tata,a sada se pridruzio i mm tom spisku!!!Bez njih ne bih mogla zamisliti zivot!!!

Irena
    Član
    Irena

U mom zivotu ja pored mm, roditelja i brata imam osobu koja mi punooo znaci.
    To je moja najbolja prijateljica Ivana.
    Sa njom sam podijelila svaku srecu i tugu u zivotu.Zajedno smo od 10-te godine i ona je kao dio nase porodice. To je najbolja osoba na svijetu.Ja je beskraajno volim.Jako mi nedostaje.
    Cujem se sa njom svaki dan preko interneta, ona planira i da dodje da me obidje kada se porodim.Jedva cekam.
    Posto sam ja daleko, Ivana jos ni jednom nije promasila rodjendan moje mame ili bratovih cerkica da nije otisla da ih vidi.Kada ja nisam tamo, da bar imaju nju. Ja sam uvijek govorila da ima Brata Sasu i Ivanu.OBOZAVAM JE. :HAG: :-* :-* :HAG:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 59 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.