Ova tema sadrži 1,301 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 6 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,302 ukupno)

Koje cipelice nosi vase dete

• kata978
    Član
    kata978

Pozdrav svim mama koje su posetioci ovog sajta. Ja sam Katica, mama malog Save koji ima 13 meseci i koji pravi vrag.
    Prvo bih zelela da dam svoj glas za ukidanje PDV-a na bebi opremu iako je to trebalo pokrenuti mnogo ranije i uverena sam da ce sve sadasnje i buduce mame dati svoj glas.
    Volela bih da imam vise vremena za pisanje s obzirom da radim pokusacu samo da postavim jednu temu za razmisljanje koj je cini mi se jako interesantna.

Koliko je bitna ortopoedski zdrava cipelica u prvih nekoliko godina za pravilan razvoj stopala i pravilan hod i kakav je vas stav prilikom odabira istih.?I da li je to uglavnom izbor domaceg kvalitetnog proizvodjaca, stranog, ili kineskog?
    Nadam se da cete mi poslati svoj komentar.

Veliki pozdrav svim mama i bebama na forumu.
    😆

gorana
    Član
    gorana

Cao Kata978!
    Ja mislim da je veoma bitno kakvu dete obucu nosi!Moja beba sada ima 12 meseci,upravo pravi prve korake!
    Koristim Ciciban!!!Nemam neki poseban komentar,smatram da su kvalitet!

Talala
    Član
    Talala

Mi smo do sada promenili nekoliko cipelica i sve su bile od razlicitog proizvodjaca.
    Prve cipelice su bile Pappa, druge Miniman a trece ko zna. Vazno je da cipelica bude nazad tvrda, da ima ulozak. To su preporuke ortopeda. Nije insistirao da kupimo Cicibanove iako one stvarno jesu kvalitet ali mislim da su preskupe za nase uslove.

Maki
    Član
    Maki

Slažem se sa tobom Talala, i mi smo dosta cipelica promenili u bilo mi je bitno da budu udobne, čvrste oko zgloba tj čuklja i sa uločkom, jesu ciciban najbolje ali su tako i najskuplj, nikad joj nisam kupovala kod kineza ili u nekim drugim prodavnicama, prve su joj bile Kolibris, druge Markos imala je i polino ali najviše Kolibris čak imaju i kućne patikice.

Jade
    Član
    Jade

Nije ni Ciciban sto je nekada bio kad sam ih ja nosila !
    Dejan je prohodao bos kod kuce ,a napolju u Papinim cipelama,kasnije je nosio i Minamen i Pollino i smatram da su mu te bile najudobnije.
    U vrticu nosi obicne zepice sa pijace ali sa uloskom.

Bojana I Anja

Anja nosi ciciban. Slazem se da su preskupe i da nije ciciban sto je nekad bio

katarina
    Član
    katarina

po meni je veoma vazno da dete ima kvalitetnu cipelu..garderoba nije toliko bitna koliko cipela i za to ne treba stedeti pogotovu kod dece 1-4 god

maja22
    Član
    maja22

katarina – 20/6/2007 22:36

po meni je veoma vazno da dete ima kvalitetnu cipelu..garderoba nije toliko bitna koliko cipela i za to ne treba stedeti pogotovu kod dece 1-4 god

slazem se sa katarinom,trudim se da mu kupujem kvalitetnu obucu.

biki
    Član
    biki

PAVLE, CICIBAN,MARKO’S
    marka nije ni bitna,bitno je da cipela bude kozna,ili platnena i da ima anatomski ulozak,ako je sandala u pitanju materijal nije ni bitan samo anatomski ulozak(sandali mozemo i progledati kroz prste i nemora biti nekog posebnog kvaliteta)

mikica
    Član
    mikica

katarina – 20/6/2007 22:36

potpisujem Katrinu,ja kupujem ciciban sincicu

Ana81
    Član
    Ana81

Iskreno,moje iskustvo je da ni kvalitetna,cvrsta cipela poznatog ili nepoznatog proizvodjaca nije garant da ce dete pravilno hodati!!!
    Mi smo koristili Ciciban,Polino,Kolibri i sl.ali ispostavilo se da jedino ortopetska cipela -sandala pravljena po detetovom stopalu je pravo resenje!!!
    Cena je slicna markiranim cipelicama ali efekat je mnogo veci!!
    Sada se dovijam da iskoristim leto pa da je dete boso sto vise kao i da radi razne vezbice dok cvrta cipela ceka jesen!!!
    U svakom slucaju formiranje stopala traje do 25god.pa ima vremena da se svaka eventualna nepravilnost ispravi 😆

mary mary
    Član
    mary mary

gde kupujete uloske za cipelice u bg
    pozdrav

Ines
    Član
    Ines

Koristili Ciciban od rodjenja,dok u vrtic nisu dosli ortopedi i pregledali stopala i bili smo sokirani rezultatima, Ciciban i slicne anatomske cipelice su za idealnu nogicu,tj. stopalo,a svako stopalo je individualno za sebe,tako da sad pravimo uloske Ortopedice iz Rijeke,jako sam zadovoljna,a i oni ,posto se stanje kod Irfana dosta popravilo zadnje 4 g kako nosi te uloske,cipele kupujem kozne obicno,one koje nam se dopadnu i koje su udobne,ne kod kineza ni u ludilu……ali u svakom slucaju gledam da vec nemaju ulozak,jer bi ga svakako morali vaditi….

Ines
    Član
    Ines

mary mary – 19/8/2007 00:11

gde kupujete uloske za cipelice u bg
    pozdrav

Pokusaj stupiti u kontakt sa firmom Ortopedica Rijeka,naci ces na netu,stvarno vrijede,a ima nacina i da uzmu mjere i sve ostalo,ima ih po cijelom svijetu,mislim da bi trebali i u Srbiji imati neko predstavnistvo.Ulosci su jako udobni ,prije svega,jeste da kostaju kao Ciciban cipele,ali ih mozes koristiti u bilo koje cipelice i nosice ih neku godinu dana.

racic
    Član
    racic

Prve cipelice su joj bile „Cipelici“, a sada sam joj kupila „Polino“, jedne „Polino“ je dobila za rodjendan samo su broj vece, tako da cemo do daljnjeg ostati na tome. Ja sam zadovoljna, prohodala je u njima, dosta je stabilna i sa cipelicama i bez njih.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,302 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.